семейството след съжителство с родители.......

  • 3 239
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 804
и ние ще се местим до 2 месеца в наш апартамент.само чакаме да ни го издадат с акт 16.нямам търпение,направо мога да разбера всеки,който живее заедно с родители.ами,просто е ужасно.само се моля да не допусна баба свеки да ми гостува постоянно и почти да се пренесе в новото ни жилище,защото тя така се кани.че нямало да може без нас....
Чудесно! Местете се и не мислете за нас! Изживейте мига ! Баба свеки, няма да се пренесе. Няма човек, който да не оценява свободата. Понякога и ние имаме нужда да сме свободни от децата си, които обичаме вечно и безусловно.
Помните ли онази песен / Ние имаме още колене, рамене, ние имаме още свита в нас на кълбо една зла остаряла ненаситна любов/ . Животът не свършва на 50. Ние ви обичаме, но понякога и вие сте досадни. Раздялата е здравословна. Изведнъж всички виждат, че не се мразят чак толкова и дори им е приятно да се срещат и да разговарят.

# 16
  • Мнения: 2 005
Ние живяхме 2 години с тях! От 8 месеца живеем в наше жилище, което сме си купили сами! Не искам да ги виждам! Не съм ги виждала, не съм ходила у тях, а те също не са идвали у нас! Сина им ходи на Нова година да ги сурвакат с малкия и толкова! Аз съм се зарекла да не стъпят в дома ни, а също аз самата няма повече да отида в техния! #2gunfire

# 17
  • Мнения: 184
Ние живяхме 2 години с тях! От 8 месеца живеем в наше жилище, което сме си купили сами! Не искам да ги виждам! Не съм ги виждала, не съм ходила у тях, а те също не са идвали у нас! Сина им ходи на Нова година да ги сурвакат с малкия и толкова! Аз съм се зарекла да не стъпят в дома ни, а също аз самата няма повече да отида в техния! #2gunfire

Чак пък толкоз  newsm78

# 18
  • Мнения: 234
Ние също живяхме с родителите на мъжа ми година и 3 месеца. Мога да кажа че това беше най-кошмарния период в живота ми. Не че свекър и свекърва ми са лоши хора, просто когато наложи две поколения да заживеят на едно място резултата почти винаги е smile3511 Най-честите ни караници с мъжа ми бяха : майка ти защо направи това или каза онова, а когато детето се роди положението стана наистина нетърпимо. Започнаха да влизат в стаята ни без да чукат за да видят малкия, точно когао го кърмех #2gunfire или пък говореха по телефона на висок глас и го събуждаха box От всичко това най-много пострадаха отношенията с мъжа ми защото най-честите караници бяха заради тях. Мислих че нещата са необратими и че дори да се отделим от тях нещата вече са излезли от контрол и оправяне няма. От няколко месеца живеем сами newsm44 и нещата коренно се промениха. С милото вече почти не се караме. Преглътнахме казаните обиди в момент на ярост и продължаваме напред само ние тримата. Разговорите за родители приключиха от момента в който заживяхме сами, а със свеки вече се разбираме дори бих казала доста и честичко я каня на гости да си види внучето. Така че успех   bouquet Вярвам че и при вас нещата ще се наредят  Hug

Общи условия

Активация на акаунт