всичко ли споделяте със съпруга?

  • 3 821
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 824
Мисля,че никой никога не споделя всичко!Всеки има едно местенце в себе си със своите мисли и тайни.

# 16
  • Мнения: 682
Споделям 99%. Както каза Miss Sixty, всеки си има местенце в себе си със своите мисли и тайни- там е 1% процент Simple Smile За щастие съпруга ми е най-добрия ми приятел  и нямам притеснения да споделям каквото и да било с него и съм сигурна, че винаги ще посрещна разбиране отсреща.

# 17
  • Мнения: 143
Има неща който не трябва да ги знае!Защото моя прави от мухата слон

# 18
  • София
  • Мнения: 406
Понякога е невъзможно.Има неща,които той не разбира или не иска да разбира.И все пак има неща,които е най-добре да запазим само за себе си. smile3505

# 19
  • Мнения: 6 167
Никой не споделя всичко с някой.

# 20
  • по света
  • Мнения: 1 587
Споделям да,смятам че започнат ли несподелените неща с любовта е свършено.

# 21
  • Мнения: 315
Практически да- на 99%.
не казвам неща,които мога да му спестя за да не се ядосва напразно.
гледам да го щадя,доколкото мога.
важните неща решаваме заедно.

# 22
  • Мнения: 824
Споделям да,смятам че започнат ли несподелените неща с любовта е свършено.
Eeeeee,не съм съгласна!Много по-добре се чувствам като му спестя колко мъже днес са ми искали номера на телефона,кой ми е подарил цвете(което естествено не вижда бял свят),как съм шофирала,като еди кой си ме е предизвикал и такива дребни неща.Неща, на които аз също не обръщам внимание и не намирам за нужно да го занимавам с тях.Мога да изброявам още.
Никой не може да ме убеди,че споделя на 100% със съпруга си.Може да се случи да забравиш да му кажеш нещо,дори ако си от тези,които ще ми опонират.
Има неща,които предпочитам да не споделям и със себе си,но много ще се отклоня от темата. Wink
Въпреки всичко,не мисля,че това крие риск за любовта.Напротив!

Последна редакция: пт, 25 яну 2008, 15:29 от Miss Sixty

# 23
  • Мнения: 2 448
Точно така, понякога именно премълчаването на някои неща запазва любовта. Никой не казва всичко на някой нито е длъжен.

# 24
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Естествено,че не му казвам всичко. Няма човек, който да знае на 100 процента мислите ми. Нито майка ми, нито приятелка. И аз не държа да зная всичко. В крайна сметка, всеки си има лично пространство. И доколко ще го споделиш с другия е въпрос на избор и...заслуги.

# 25
  • софия
  • Мнения: 2 140
Споделям с него много неща,но и доста му спестявам.

# 26
  • Мнения: 872
Аз си спестявам някои неща, не е необходимо всичко да знае.

# 27
  • Мнения: 307
Не му споделям всичко .
"Човек е щастлив само с цената на известно незнание."

# 28
  • Мнения: 3 423
Аз държа на спокойствието си все пак.

# 29
  • София
  • Мнения: 18 679
Едва ли всичко, но нищо не премълчавам съзнателно. Просто някои неща не ми идва да ги тръбя наляво - надясно и така...То пък може ли като машинка - щом влезнеш вечер вкъщи да почваш от вратата "Пък мило, да знаеш днеска к'во стана.... Crazy" и трррррр разбор на целия ти ден, всичките ти мисли и чувства. Кому е нужно?
Едно въпросче към тези, дето всичко си казвате - не ви ли минава през ума, че на мъжете ви понякога им се иска просто малко тишина Joy

Общи условия

Активация на акаунт