Събирам мнения за Цитросепт

  • 20 532
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Последният път си закупих цитросепт и свърху капачката на флакона присъства и вишнаво термофолио със сребрист печат на логото на Цинтамани. Значи всичко е ок. Една майка пусна тема за фалшив цитросепт затова бях писала тук.
д-р Христов, аз давам цяла зима капки на детето и то се чувства добре,

# 16
  • Мнения: 619
Аз също излекувах гъбички - за около 6 месеца, но те са упорити...И май наистина отслабнах Simple Smile

# 17
Д-р Христов аз лично не бих използвала хранителна добавка за детето си.Да ме прощаваш ама такава статия четох за хранителните добавки,че косата ми настръхна/"всяка година в САЩ 1 милион души умират от прием на хранителни добавки".Освен това за цитросепта се говори че се прави в някакви гаражи в Ямбол и затова се притеснявам да го давам на детето си.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 578
Д-р Христов аз лично не бих използвала хранителна добавка за детето си.Да ме прощаваш ама такава статия четох за хранителните добавки,че косата ми настръхна/"всяка година в САЩ 1 милион души умират от прием на хранителни добавки".Освен това за цитросепта се говори че се прави в някакви гаражи в Ямбол и затова се притеснявам да го давам на детето си.
О, ама разбира се, че всеки има своето право.
Аз пък сега си взех някакъв Бг вариант, който е на цена 1/3 от Цитросепта, а по съдържание е същото. На децата давам Цитросепт, за мен - по-евтиния вариант /Биоцитрин/ Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 929
Миналата година давах Цитросепт на сина си и определено бях много доволна. Защото, когато детето ми тръгна на ясла, боледуваше всеки месец, понякога и по 2 пъти месечно - бронхит, пневмония, ангина. Някъде към средата на декември месец започнах да му давам от Цитросепт-а и до март месец не боледува въпреки грипа и въпреки, че беше на ясла, а в градината през този сезон почти нямаше деца. После ми боледува 1-2 пъти, но съвсем леко, но аз му спрях Цитросепта за около месец, а после му давах от време на време, като се сетя. Та до октомври сега не е боледувал, въпреки че беше нон сто на ясла с изключение на август. не знам дали е от действието на Цитросепта или е чисто съвпадение, но е факт, че откакто започнах да му давам Цитросепт, намали боледуванията. Цяло лято не му давах. Не му давах и като започна тази година да ходи на градина и малко съжалявам, защото за октомври се разболя 2 пъти. Сега пак мисля да му го давам, пък ще видим. Честно казано, големи надежди възлагам на този продукт.

# 20
  • София
  • Мнения: 665
Внимание!
Екстрактът от грейпфрут не се приема едновременно с Циклоспорин, Такролимус и лекарства за високо кръвно налягане. Между приемането на посочените лекарства и Биоцитрин е желателно да има поне един час разлика. Препоръката се основава на способността на някои съставки в сока от грейпфрут да си взаимодействат с определени лекарства при едновременно приемане. В екстракта от грейпфрут се съдържат само 0.1% от тези съставки.

Това копирах от сайта на биоцитрин. Изглежда, че цитросепт и биоцитрин са едно и също нещо.

# 21
  • София
  • Мнения: 665
Моля се само да няма някакви странични ефекти, които се спестяват или са неизвестни, защото и аз започнах да го давам на детето и му възлагам големи надежди. Малко съм подозрителна към продукт само с положителни ефекти. Личното ми впечатление е, че понижава телесната температура.

# 22
  • Мнения: 3
Преди 2г. бях си купила цитросепт, след като бях виждала многократно реклами. След като прочетох листовката го върнах, защото ми се стори безумно да лекува всичко. Преди няколко месеца мои познати ми казаха че го ползват за децата си, за родителите си и за себе си и са доволни. Най- много наклони везните майка ми, която го е пила, а тя е по- скептично настроена към повечето алтернативни методи и беше доволна. Аз също си го купих и този път го пих- за настинка, като капки за нос и за уши. После го пих профилактично почти месец и съм доволна. Скоро ще направя още един профилактичен курс.
Simple Smile

# 23
  • Мнения: 5 370
ЗА съм с 2 ръце. На брат ми му пресече разболяване в зародиш, а пижото ходи успешно на градина вече 2 седмици без боледуване!!! Като се има предвид, че половината им група, кажи-речи, я няма.
Дано така продължава. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт