Отговори
# 15
  • Мнения: 2 229
Най-обичам да се лакирам, действа ми успокояващо...
Мразя да си махам грима, да си слагам лещите...

# 16
  • Мнения: 3 794
Готина тема  Peace
Аз мразя да се лакирам, защото винаги успявам да се лепна някъде  Laughing За обезкосмяването - не ми е приятно, пък и разбирам да го правех веднъж на месец, може би нямаше да ми пречи,но уви...Понякога много ме мързи, но няма как  Laughing
Обичам да си правя 2 пъти седмично маска за лице, обичам да се мажа с лосиони за тяло  Peace

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Оххх ако можеше да си стоим пред компютара и всичко да си се прави само... щеше да е много хубаво  Party  Crazy

# 18
  • Варна
  • Мнения: 692
Много ми е досадно да се разгримирам вечер, но.... никога не пропускам.  Naughty

# 19
  • Мнения: 2 149
Само скубането на вежди ми е неприятно,всичко останало го правя с удоволствие Flutter

# 20
  • Мнения: 18
 Най-обичам когато други ми го правят в салоните за разкрасяване. А в останалите случаи зависи от настроението.

# 21
  • Мнения: 86
Всичко, което ми правят професионалисти в салон ми е приятно. Е, без кола маската, разбира се  Simple Smile. У дома ми е най-приятно да си правя масажи под душа с хубави продукти за ексфолиране и овлажняване на кожата.  Peace

# 22
  • Мнения: 1 174
Всичко друго обичам, освен да си правя разни епилации по краката - не ми е особено приятно да се занимавам с косми.Мога да стоя с часове в банята, а времето след нея, което отделям за нанасяне на лосиони, обличане и др. ми е много любимо.
Иначе пък аз обичам да се грижа за обувките си. Wink

# 23
  • Мнения: 2 152
Обичам да се гримирам Grinning, мразя да се РАЗгримирвам...
Първа, стъпка, втора стъпка... ooooh!

# 24
  • София
  • Мнения: 227
Обичам да се гримирам Grinning, мразя да се РАЗгримирвам...
Първа, стъпка, втора стъпка... ooooh!

И аз така- с голям кеф се гримирам, но вечер като почна да се разгримирвам, докато приключа с процедурата и с всички видове кремчета  ме хващат нервите, но няма начин.

# 25
  • Мнения: 3 456
Разгримирването, скубаенто на веждите, обезкосмяването.

# 26
  • Мнения: 1 027
Мразя да си правя кола-маска, да се разгримирам, да си чистя лака.
Обичам да се гримирам, лакирам, мажа с лосион след баня и различни кремчета.

# 27
  • Мнения: 1 775
Мразя скубането на всякакви косми, разгримирането, разнасянето на лосиона по цялото тяло. Обичам да се грижа за ръцете си - кремове, лосиони, оформяне на ноктите и кожичките, лакиране - мога да го правя с часове. Най-много от всичко обичам сутрешния и вечерния душ - вечер се отпускам, сутрин си доспивам под горещата струя.

# 28
  • Мнения: 3 641
Обичам: Къпането и ваната с различни етерични масла, гримиране/понякога отнема часове/  Embarassed, лакиране, оправянена косата. Разгримирането не ми пречи.
Мразя :епилиране, чистене на лака, май и скубенето на вежди/всеки ден Sick/

# 29
  • Мнения: 324
Обожааааавам да ходя на фризьор и маникюр, даже и висенето ми харесва  Laughing /на кафе със списание в ръка/
Обичам да се къпя, мажа, гримирам и разгримирам, дори лещите не са ми досадни. Обаче тази коса ме побърква.
Незнам колко често я миете вие, но аз съм през ден и тези четки и сешоари сутрин са ми втръснали до полуда  Sick

Общи условия

Активация на акаунт