УРА, ОТСЛАБНАХ

  • 3 151
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 771
Адски е гот!!!Мъжу ми си кефи на дупето, обаче циците са като сушеници!Aia на теб защо ти е отслабване! Ще се затриеш с тези 50 кг. Я си гледай кефа! Супер ефект е и подновяването на гардероба.....! От №42, да влезеш в 38... newsm81 А преди в бутчетата изглеждах така - newsm30 .Нямам търпение да отидем на морееееееееееее!!

# 16
  • Мнения: 1 599
Адски е гот!!!Мъжу ми си кефи на дупето, обаче циците са като сушеници!Aia на теб защо ти е отслабване! Ще се затриеш с тези 50 кг. Я си гледай кефа! Супер ефект е и подновяването на гардероба.....! От №42, да влезеш в 38... newsm81 А преди в бутчетата изглеждах така - newsm30 .Нямам търпение да отидем на морееееееееееее!!

Е аз започнах първият път от 57 .... а 2рото ми отслабване започна от 55..... а иначе на 48 кг. се чуствам най-добре... а и така и изглеждам..не че сега съм зле ама по - добре съм -2 още...
Когато си по - слаб можеш да си позволиш да качиш 1-2 кг. и после да ги свалиш!! А иначе ..се почва..ти да не си наддала... и тн
А за гардероба е супер... всичко ти седи готино ти се харесваш в почти всичко... абе браво на теб..гледай да не ги качиш, че идва и този момент почваш да си позволяваш и това и онова... то аз така ги качих Simple Smile))нооо повече не правя тази грешка
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт