избор на мъж

  • 7 093
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 120
След 13 години брак съм на мнение , че не съм сбъркала  Grinning Поне за сега де Sunglasses
Имали сме и трудни моменти, идеални хора няма, недостатъци има всеки. Уважава ме, обича мен и децата, какво повече да искам.

# 16
  • Мнения: 242
Не смятам,че съм сбъркала,няма принцове и принцеси,камо ли пък коне,като в приказките  Grinning,разни хора ,разни идеали,просто слагаш плюсовете и минусите на един лист и решаваш,ама заради единият навик(5-10-20 години съвместен живот)не си заслужава сам човек да се ограничава и да търпи.

# 17
  • Мнения: 431
Защо роди второ дете, след като нещата не са вървели и е било грешка да си с този мъж?

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Не мога да отговоря еднозначно. Не знам какво би било без него, така че няма база за сравнение. Фактите сами по себе си са противоречиви. Факт е, че се обичаме, много! Факт е също така, че понякога връзката ми с него ме прави много нещастна. Факт е също така, че той няма никаква вина за това, аз съм нещастна, обстоятелствата не подлежат на промяна, засега. А сега де - сбърках или не сбърках Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 11 747
Защо роди второ дете, след като нещата не са вървели и е било грешка да си с този мъж?


родено е вече, не може да се върне.

# 20
  • Мнения: 421
Не е принц,но не смятам чак,че съм сбъркла.Много се обичаме,но сме с тежки характери и двамата

# 21
  • Мнения: 3 423
Бре, па, безпогрешни. Не се шашкайте,
и да сте сбъркали, пак същото ви чака.

# 22
  • Мнения: 431
родено е вече, не може да се върне.

Знам, че не може. Ако иска, авторката да разкаже повече. Какво се е променило, защо, кога. Едва ли една сутрин мъжът й се е събудил различен от това, което е бил предишния ден.

Едва ли й пука в действителност коя от вас е намерила мъжа на мечтите си и коя колко е щастлива с него. Много смислени отговори ще получи - "ох, мила, съжалявам за мъжа ти. Моето мъжле е ПРЕКРАСНО!" 

# 23
  • Мнения: 315
не съм сбъркала-той е всичко, което съм искала и като мъж и като баща.за седемгодишен брак-мисля,че това е най-добрият мъж за мен.
Сбъркахте ли с избора си на мъж?Това ли е мъжът за когото сте си мечтали?Принцът на белия кон...
Винаги има какво да се желае още...
не, мисля, че от моя просто няма какво повече да се желае-ще бъде прекалено нахално!
съжалявам,че при теб нещата са така...
опитай да ги оправите,ако подлежат на оправяне с този човек.
всъщност, ти на колко години се омъжи и защо му роди две деца, а после нещата се влошиха? #Crazy

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Много зависи. Когато сме скарани си казвам, че съм направила най-голямата грешка в живота си, как съм могла изобщо да се омъжа за него, но когато отношенията са ни нормални си вика "ехх, не мога без него. Какъв мъж съм си избрала само"  Grinning

# 25
  • Мнения: 169
Не е принцът на белия кон, всеки си има недостатъци, опитвам се да се примиря с неговите, не винаги ми се получава обаче. Въпреки всичко мисля, че не съм сбъркала, но това само времето ще го покаже.

# 26
  • Мнения: 389
Може и да съм сбъркала, може и да не съм, времето ще покаже! Засега се обичаме и подкрепяме, но никой не знае, какво ще му поднесе съдбата!

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 88
Сбъркахте ли с избора си на мъж?Това ли е мъжът за когото сте си мечтали?Принцът на белия кон...
 А сега накъде?Вече съм на 36 с бебе на ръце и тинейджърка в пубертета,на която даваме пример за анти семейство,и доходи колкото е майчинството...Коя от двете злини да избера- да изнемогвам с 200лв. сама с децата или с мъж  когото в един момент ме обича,а в следващият ...
Най-важното са децата Заради тях човек е готов на всичко...
Наистина децата са най-важни, но те са малки егоисти, които в един момент те разбират много добре и ти съчувстват, а в следващия гледат своите интереси и си ги отстояват . Казваш че и сега живеете с твоето майчинство, ти си човека който да направи равносметка и да реши дали си струва да продължи така и колко може да издържи. Според мен принцове няма има любов и партньорство. Важно е да сте добри партньори.

# 28
  • Мнения: 211
Не! Не сбърках!  Heart Eyes

# 29
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Има много жени, които в последствие разбират, че са сбъркали. И, повярвайте ми, наистина е човешко да се излъжеш. И аз като страничен наблюдател също се излъгах в тези хора. Но това, според мен, се разбира до 1-2 години след началото на съвместното съжителство и най-вече след появата на дете - за жалост. Много мъчно е тогава...

Общи условия

Активация на акаунт