избор на мъж

  • 7 100
  • 90
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 500
Не само, че не сбърках, а дори извадих късмет. Такова като мен не се търпи от всеки. Той винаги намира баланса.
А ти защо смяташ, че си сбъркала? Какво прави/не прави мъжа ти, което те прави нещастна?

# 76
  • Мнения: 1 038
Надявам се да не съм сбъркала, все още не са ме налегнали подобни мисли.Вече 11 год. сме заедно, на моменти ме влудява, може да ме докара до нервна криза, но пък си е моя човек, а и едва ли ще се намери друг да ме търпи колкото него.

# 77
  • Мнения: 187
За времето през което сме заедно,смело мога да кажа че  не сбърках надявам се нещата да да си останата същите.Благодарна съм на това което сме постигнали като семейство.

# 78
  • Мнения: 137
Въпреки трудните моменти, да - това е мъжът.

# 79
  • Мнения: X
Попитайте ме пак на смъртния ми одър,прекалено зелена съм да знам Whistling

# 80
  • Мнения: 660
няколко пъти бъркам.... последния малко по-фатално.Ама излезе вълк в агнешка кожа...
Лицемерите са най опасните.. Та споко всички бъркаме...
Сега накъде.....
Намираш си работа(ако нямаш),помощ ако може от роднини.. И заживяваш отново...
Дргият вариант,на какъвто си случила си го търпиш.макар,че те дразни...
Аз не съм от търпеливите и когато не се държи мъжа както трябва,следва
   smile3513

# 81
  • Мнения: 53
Обичам винаги да започвам с думичката "ЗАСЕГА", защото човек никога не знае, какво го чака утрешния ден !!!

Та - засега, смело мога да се нарека късметлийка по отношение на съпруга си. Какъвто цял живот съм го искала и съм си го представяла - такъв ми го подари съдбата. И името му е такова късметлийско, абе - добре сме си заедно.
Постоянно си пожелавам отношенията ни винаги да са така красиви, да се уважаваме, да се разбираме и по този начин да можем да дадем на синовете си един добър пример. Защото личния пример най-много възпитава според мен! Peace

# 82
  • Мнения: 1 477
Твърдо не съм сбъркала.Дано ако ме питат след няколко години отговорът ми пак да е този.

# 83
  • Мнения: 2 374
определено не е принцън на бял кон но се старае и дава есичко от себе си за бъдем щастливи аз и детето.като всички и той си има кусури и не малко но го обичам и знам че и той нас знам че ще даде всичко за да бъдем доволни

# 84
  • София
  • Мнения: 553
Затова сме се взели - за да сме заедно в радост и тъга. Ако трябва пак да избирам - ПАК него ще избера! За мен ТОЙ е правилният ми избор !  Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 281
Не е мъжа на моите мечти,по скоро да,сбърках Thinking

# 86
След 14 год. смятам,че сбърках.Не съм искала принц на бял кон.Исках все неща,които той не ми даде.

# 87
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Аз не сбърках с избора на мъж - само моя може да ме изтърпи  Twisted Evil

# 88
  • Мнения: 94
Не сбърках.Детето и мъжа ми са всичко за мен.А относно въпроса ти кое е по-добре?По-добре с 200 лв.,но спокойни и ти и децата,защото нали се сещаш че в един миг те ще порастнат и тогава ще се чудиш какво да правиш с такъв мъж до теб....Как ще изживееш старините си?

# 89
  • Мнения: 7 430
...почти 13г. заедно и за по-дОбър мъж дори не бях и сънувала Heart Eyes...наистина Sunglasses

Пожелавам Ви всеки да намери своя Принц, както аз успях Peace
Надявам се с него да отгледам децата си,  внуци и да остареем заедно Praynig

Общи условия

Активация на акаунт