Къде сте мами от Карнобат,нека не оставаме назад?

  • 8 865
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13


Вижте това мисля че ще ви хареса

http://wwuu.hit.bg/
Хубаво се посмях Joy Joy JoyМай наистина е така.... Rolling Eyes newsm78

# 31
  • Мнения: 133
Добро утро мами!Ако не сте пили още кафе заповядайте

# 32
  • Мнения: 96
Здравейте и от мен.Честита ви тема-откога я чаках.Аз живея във варна,но баща ми живееше в Карнобат и го познавам като дланта на ръката си.Като си дойда ще се радвам да се запознаем.Защо не сложите малко снимки да ви видя,може с някоя от вас и да се знаем.Лек ден ви желая

# 33
  • Карнобат
  • Мнения: 177
Ето да се покажем kirkorova80,много се радвам да видя нови записчета в темата. smile3501


[url=http://www.picvalley.net/v.php?p=u/32/7818_448.JPG]

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 12:22 от Elena K.

# 34
  • Мнения: 133
Ето ни и нас newsm51

# 35
  • Мнения: 13
Hug Hug HugЗдравейте.Ленче голям мъж е станал твоя сладур.Добре,че сте пуснали снимки да ви видя.Хайде мамчето от Варна да видим.....  Hug newsm78

# 36
  • Мнения: 96
Сори ама незнам как да сложа снимките като вас Embarassed,в смисъл  в отговора ми/Ако е лесно за обяснение -кажете как Rolling Eyes/.Ще кача довечера в снимка.бг и после ще пусна линк.Всъщност аз съм 80 набор,и  съм учила малко в Кирил.затова ми стана интересно да ви видя,може да се познаваме Crazy.В Карнобат живеем на Слав Мерджанов18.Охх отивам да сложа за пореден път зверчето да спи ooooh!.Чао засега Wink

# 37
  • Мнения: 49
привет,днес не сме се записали.този ГРАХ много дрънка ,отврат Ева не го хапна,вие ядахте ли го.нещо пак започнаха скофти ядене.  chefмного е бързал.
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Evgwni/My%20Documents/My%20Pictures/%D0%BC%D0%BE%D0%B8/%D0%95%D0%B2%D0%B0-%D0%BA%D1%80%D1%8A%D1%89%D0%B5%D0%BD%D0%B5/PICT0171.jpg

# 38
  • Мнения: 49
ооо..не можах да си кача снимката,сори Weary

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 19:04 от евa-в

# 39
# 40
  • Мнения: 0
Абе крайно време е и вие да се обадите за храната аз и още 2 майки всеки ден им обръщаме внимание и накрая остават с впечатление че само на нас не ни харесва.

# 41
  • Мнения: 0
Сега няма да мога че трябвяа да излизам но утре вероятно ще пусна нашите фотографии.За сега чао.

# 42
  • Карнобат
  • Мнения: 177
Сори ама незнам как да сложа снимките като вас Embarassed,в смисъл  в отговора ми/Ако е лесно за обяснение -кажете как Rolling Eyes/.Ще кача довечера в снимка.бг и после ще пусна линк.Всъщност аз съм 80 набор,и  съм учила малко в Кирил.затова ми стана интересно да ви видя,може да се познаваме Crazy.В Карнобат живеем на Слав Мерджанов18.Охх отивам да сложа за пореден път зверчето да спи ooooh!.Чао засега Wink
Пробвай с http://picvalley.net/ става много лесно. smile3503

Hug Hug HugЗдравейте.Ленче голям мъж е станал твоя сладур.Добре,че сте пуснали снимки да ви видя.Хайде мамчето от Варна да видим.....  Hug newsm78
Чакаме да видим и вас. smile3521

# 43
  • Карнобат
  • Мнения: 177
Наистина обадете се и вие за кухнята .Вчера ми казаха,че само съм си търсила повод да им вдигна скандал.Все пак става въпрос за детето ми .Плащам си и искам да има нещо насреща. wait
Не съм взела нищо даром от тях.

# 44
  • Мнения: 13

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 19:03 от KIKI13

Общи условия

Активация на акаунт