Мечта за хоби - убиец!

  • 2 355
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 112
Искало ми се е.
Обаче няма да ми остане време за нищо друго.  Rolling Eyes
И аз се чувствам така. Даже се опасявам, че трърде малко население ще остане.  Confused

# 16
  • Мнения: 822
Занимавала съм се професионално с различни поръчки.Дори имам клиенти от форума.Но в случая го приемам за благородна кауза и бих го свършила без заплащане...,но не като хоби...
Само ми се струва,Вълчане,че ще се отвори много работа и само с една министерска персона проблемът няма да бъде решен...

# 17
  • Мнения: 25 634
А аз си мечтая за бесилки по площадите. Като в Китай.
Може и картечници на стадиона, ама бесилките са по-издържани педагогически.

# 18
  • Мнения: 4 585
Поводът на деня  - Социалните в Шумен са разделили в различни домове 7 деца от Царев брод,
останали сираци. В това число са разделили близначето от близначката.
Абе на тия сърцата им в памперс втора ръка ли са завити. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 19
  • Мнения: 600
Поводът на деня  - Социалните в Шумен са разделили в различни домове 7 деца от Царев брод,
останали сираци. В това число са разделили близначето от близначката.
Абе на тия сърцата им в памперс втора ръка ли са завити. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

нямам думи. ама за пореден път си мисля как в тази държава няма оправия. това законът ли го е постановил? едва ли. по-скоро някой малоумник така е преценил. какъв и изводът? абе, аз отдавна съм го направила - малоумни хора каква държава да направят ooooh!

# 20
  • Мнения: 1 470
Ей,за това ме е страх да купим оръжие в къщи...Моят мъж преди години беше охрана,и му трябваше,но гио накарах да напусне,защото има моменти в които ако имам нещо под ръка #2gunfire #2gunfire #2gunfireА аз се паля от всичко...

# 21
  • Мнения: 757
ейй.......... сега си чета една книга на СТИВЪН КИНГ "живата факла" и си мисля и мечтая какво ли ще е ако имам и аз таланта на момичето от книгата #Onfire

# 22
  • София
  • Мнения: 3 099
Ей, как ме пипна по слабото място!
Често го искам. От сърце.
Има 3 форума, където сърцето ме се разбива на парчета - малки, болезнени парчета! Наказвам себе си с тях, когато се ядосам за някоя тъпотия на детето.

# 23
  • Мнения: 648
   От всички абсурди в държавата ни, не мога да понеса административните и държавнически малоумия, които засягат деца.
Абсолютно съм съгласна с Как` Сийка и педагогическия ефект на публичното наказание.

# 24
  • Мнения: 57
Понякога си мечтая да отида и да раздам правосъдие, но не точно по този начин.

# 25
  • Мнения: 4 585
Ще видим, кон боб яде ли.
Ама защо за всеки сблъсък с институции, трябва да минаваме през телевизии?

# 26
Много радикално сте настроени,с убийства нищо няма да се реши!Едно време комунистите като са дошли на власт и са избили злите според тях хора,какво е станало?Явно е,че с убийства тези неща не се оправят.Защото на мястото на разстреляните и обесените ще дойдат същите като тях!Истината е,че никой,нито аз,нито вие,нито те си гледаме работата както трябва.А ходим да отбием номера и затова държавата ни не върви.Защото съм сигурен,че тук в бг-мамата има държавни служители,общинари,социални работници,и те също четат написаното,цъкат с език пускат коментари за разстрел,но в понеделник като отидат на работа ще продължат да отбиват номера!Това е проблема на наща държавица,ние самите!!!Затова не се сардете на другите а на себе си!!!

# 27
  • Мнения: 606
Не веднъж...  Даже и сериозно. Обаче оръжието е проблем.

# 28
  • Мнения: 19 302
Направо! Моя позната, българка, в Испания, без да подава никакви документи при това, по време на прегледите на детето, идва при нея жена, представя се като социален работник и и казва, госпожо, детенцето ви наистина има проблеми, вие като майка на три деца имате право на безплатни учебници и обучение на трите деца. При това тя не е испанка, забележете.
Тука на книга Масларова размахва някакви права пред ЕС, обаче тъжна ти майка като дойде ред примерно да си вземеш осемтях лева месечно за транспорт.
Същата работа и в НЗОК - о, да, имат право българите на свястно лечение, даже и в чужбина.
Само че Цвети почина, докато родителите й събират пари. По бързо тия от НАСА решават кой ще лети, тия от НЗОК влачат.
аз да си призная честно заради такива неща държавата направо ме отвращава.понякога съм си мислила за много фрапиращи случаи на нехайство дали не може да се включат чуждестранни медии.нека видят що за мизерници са всички управници и институции.всичко е опорочено в тази страна.

# 29
  • Мнения: 17 407
Зефсе, така, като те гледам, и без оръжие ше се справиш. ЛЕкарите, лекарите споменахте ли ги като потенциални жертви?

Последна редакция: нд, 03 фев 2008, 10:09 от Дренка

Общи условия

Активация на акаунт