ПЛЕВЕН - предвалентинска

  • 9 008
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 278
Аз доколкото разбрах за петък остана срещата.Поне на мен така ми се иска,че тогава мъжа ми е свободен вечерта:) И аз не държа непременно да е в центъра,просто ще ми е по-удобно Simple SmileНо предложния нямам.По-скоро ме интересува от колко часа ще бъде,защото до 22 трябва да се прибера. И аз с вечерен час Simple Smile

# 16
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
  Peace  благодаря   Peace

# 17
  • Мнения: 49
Здравейте момичета Laughing!Намесвам се в темата ви с молбата ако някой знае ортопед в Плвен ,но да преглежда и на частно.
Предварително ви благодаря Peace.

# 18
Здравейте мили мами.
Искам да направя едно запитване.
Интересува ме знаете ли заведение за детско парти за мами и бебоци, да са заедно, да има детски кът, хубави тортички и да не се пуши.
Моля ви дайте предложения  Grinning
Предварително ви благодаря!!!

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Много хубава тема Hug
Аз също съм за пицарията,все с такси ще се придвижа,но както решите Simple Smile

# 20
  • Мнения: 480
Здравейте!Не съм се включвала скоро, но редовно ви чета!Да кажа и аз сега! Mr. Green
От "аз бебето" си купих наскоро, страхотна пелена на Азис Бебе има и в магазин Джейлан(скъпарския на Валентината)!
Дивиана, сподели моляте каква ти е количката, че аз искам да купувам лятна и не мога да се ориентирам, знам само, че искам да е лека!
А за Кантоната, ходихме веднъж и съм адски неудоволетворена от това заведение!Ужасни пици, малки салати и високи цени, но все пак всеки си има вкус де, но определено това не е моето заведение!

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 239
Един ден да не чета и вече има нова тема. На старата бях на 12-та страница Grinning. Мноо сте активни. Hug

# 22
  • Мнения: 1 951
Здравейте момичета Laughing!Намесвам се в темата ви с молбата ако някой знае ортопед в Плвен ,но да преглежда и на частно.
Предварително ви благодаря Peace.
Предлагам ти доц. Аспарухов . Преглежда в частния си кабинет на бул. "Г. Кочев", тел. за записване е  064/ 836288 . Винаги има много хора и не знам дали успява да си спазва часовете.

Vall- ValeriaPetrova , за съжаление има само едно клубче -  на Сторгозия. И децата са на втория етаж, а родителите на първия  Rolling Eyes

Да ви кажа "Соломоновите острови" се предават по веригата дете - майка - баща. Много гадно      Tired

# 23
  • София
  • Мнения: 9 862
Да ви кажа "Соломоновите острови" се предават по веригата дете - майка - баща. Много гадно      Tired
ConfusedИ ти ли се разболя?При нас веригата беше майка-двете деца..а от баща им и вирусите бягат далече. LaughingДа се оправяте скоро. Peace

# 24
  • Мнения: 5 026
Добро утро! Нямам какво да кажа, само да се впиша за деня. Анатоли пак заминава на някъде, ние с Бужи ще се ограничаваме само с разходка на Сторгозия  Confused

# 25
  • Мнения: 64
Добро утро и от нас! wavey И днес е прекрасен ден за разходки.
Нямат ли край тези Соломонови острови...... Хайде пожелавам на всички бързо оздравяване!

# 26
  • Мнения: 2 070
Абе мацки, аз предложих две заведения, но нямаше коментари от ваша страна, а гледам още се чудите за среща.
Затова повтарям:
Химера - на бул. Христо Ботев се намира, храната е много вкусна и евтина в сравнение с доста кръчми, музиката е обикнвено разнообрзна, често пускат радио просто.
Другото - бившият ресторант Маджестик, не знам как му е името хсега. От Посредник там си правят събиранията, много са доволни от храната и музиката /не е чалга/, може да си чуеш приказката. Имам отзиви от там и от приятели, аз лично не съм ходила. Намира се на Шипка, в началото и, след църквата Св.Троица.
Хъшове също е добре, но и аз не го препоръчвам за форумска среща - запушено и много метъл на моменти пускат. Иначе е супер евтино, направо срамота.

# 27
  • Мнения: 2 070
оо, забравих - знаете ли къде да си търся дрехи за бременни? По-скоро дънки или панталони, или да речем да комбинирам клин с туника..Клинове къде се продават? Блузи ще си намеря иначе, няма проблем.

# 28
  • Мнения: 5 026
ДеЩо, дрехи за бременни има в една пресечка на старата главана, от магазина на Парушев към Дом на книгата; също в комплекса с/у  Полицията (до "Монако"); май и във "Валентина" виждах  Peace

# 29
  • Мнения: 64
ДеЩоВиДи, когато бях бременна си купих два клина /общо за 18 лв./ от магазините с ниски цени. Има такива на много места - зад Централ, зад Астория в дворчето  и т.н., сигурно ги знаеш. Там има и туники на добри цени. Надявам се да съм ти помогнала.

Общи условия

Активация на акаунт