ПЛЕВЕН - предвалентинска

  • 9 044
  • 299
  •   1
Отговори
# 240
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Даа,за стеримара е така,може да се ползва постоянно,аз специално за Виброцила говорех. Peace
мими_то ,аз да ти кажа какво правя на моите деца като имат хрема-пръскам Стеримар,капки капя два дни-ако помогне,помогне,повече от 2-3 дни знам,че не бива да се капят.
Да не помислиш ,че споря с теб.Явно си мислела да другите капки Laughing И аз за това си позволих да изкажа мнение Peace

# 241
  • София
  • Мнения: 9 902
 LaughingНе си мисля,че спориш,пък и да си поспорим-лошо няма HugЯвно не съм се изразила правилно-пръскам,капя..абе все тая кола ми е в главата,да вземе да пристига и да я видя Crazy,че луда калинка станАх.

# 242
  • Мнения: 1 955
Момичета, имайте повече доверие на плевенските ортопеди. Те са едни от водещите специалисти в страната.  Peace
Лечението на вродените деформитети на стъпалата се лекуват като за начало с гипсова превръзка. Където и да отидат това ще им кажат. А колкото повече време губят, може и тя да не помогне.

А  Коларгола, си го правиш вкъщи, само че си купуваш от аптеката сухото вещество. Аз го купувах от Хигия. не си спомням как се правеше, но в аптеката ще ти кажат  Peace

# 243
  • Мнения: 872
Капки за нос - не повече от една седмица,защото разраняват лигавицата,но така или иначе хремата със и без лекарства минава за една седмица,капките само облекчават.Ако продължава по-дълго хремата е добре да се вземе материал за микробиологично изследване.Навремето нас ни учеха,че при малки бебета не е хубаво да се капят капки,защото можели да доведат до интоксикация.При тях се препоръчват или черните капки Коларгол,които се приготвят по рецепта в аптеката,или адреналинови капки,които също се приготвят по рецепта - те действат отбъбващо на лигавицата и облекчават дишането.
Сироп за кашлица - не мога да се произнеса за написаните,защото не съм ги пробвала.
 Ще взема да разровя от начало тази тема и да си извадя всички бабешки рецепти против кашлица  ,та да са ми под ръка,когато се наложи. Дикси,на теб коя рецепта ти помогна най-много?

# 244
  • София
  • Мнения: 9 902
Момичета,оказва се,че утре моят мъж май няма да има възможност да ме откара до пицарията и да резервираме.Ще може ли някоя от вас да свърши тая работа?
ето и списъка с желаещи:четвъртък,пицария Кантоната
Дещовиди,Люсил,di_p ,Дикси,q. petkova,nadi_mishi -2бр,Дивиана,Джина-2бр,Грета,Атракция-2бр,Валенцето,slanced.Мира,Тина
Ако съм пропуснала някой да се обажда.17места по мои сметки.Сега пак ще видя да не съм пропуснала.

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 20:35 от Валенцето

# 245
  • Мнения: 2 556
Аз не съм разбрала за срещата кога и къде е. Ако е в четвъртък няма да мога, защото съм канена на РД.

# 246
  • Мнения: 2 070
И с цитросепт се правят капки за нос, майките пишат, че много действали. Аз не съм пробвала, в сайта трябва да има процедурата по правенето, май беше с глицериново масло или нещо друго, по спомени карам.
За лайката за пръв път чувам, че алергизра. Яна пие чай от лайка от едноседмична, пък и аз съм пила много... Яна беше шест месеца само на кърма и чай от лайка и онова другото дето е против колики - копър ли беше, ленено семе ли беше..

# 247
  • Мнения: 1 196
Бройте ме и мен за срещата. Още не съм на 100 % сигурна, но ще направя всичко възможно да дойда   Peace

# 248
  • Плевен
  • Мнения: 238
Валенце честито за колата и нашата Фиатка я взехме от Дупница,там цените са поне с 1000 лева надолу от нашите автокъщи.
Аз нещо съм настинала,обаче с това кърмене представа си нямам какво мога да пия  newsm78,някой да има идея?

# 249
  • Мнения: 5 026
Красе, само Парацетамол. Аз пиех след кърменето.

# 250
  • Мнения: 64
Аз съм пила осцилококцинум.

# 251
  • Мнения: 872
Леле,леле,сега гледам новините.Поредната истерия със записването в детски градини. Ми какво толкова й харесват на тая София - трафик,мръсотия и детето си не можеш да дадеш на градина  ooooh!

# 252
  • Мнения: 480
Благодаря момичета! Hug За виброцила и аз знам, че не трябва повече от три, четири дни! Днес му е трети ден от утре няма да капя, а  може ли утре да почна с Коларгела или след Виброцила не става? За Стеримара знам също, но съм ползвала подобно нещо - Низита или Нисита и не му помага.Аз знам, че капките не лекуват, но вечер горкото като не може да диша и се буди и реве и като капна Виброцил се отбъбва лигавицата и спи спокойно.Даже като бше по-мъничък имаше пак хрема и нашата лична, (която не е педиатър) ми каза да капя 3 пъти по две капки!След това отидихме и при Българанов и той каза, че даже трябва да разреждаме разтвора и да му капя не повече от два пъти, че можело да стане нещо като хроничен ринит или нещо от сорта, но каза, че въобще не е хубаво да се прекалява. аз за сега капя два пъти на ден, само вчера три , по 1 капка във всяка ноздра, но нали се сещате как той стои и ми дава да му капя, та по колко капки отиват в нослето си нямам на идея.Уж гледам да не са повече от една, но то като не стои и гледам да стисна бързо пипетата, защото иначе  се дере и не мога да го удържа!
За лайката пак Българанов ми беше казал да му давам чайче и не сме имали проблем.  newsm78

# 253
  • Мнения: 22 523
абе пишете ме и мен за купона. )

# 254
  • Мнения: 1 955
Абе, мими_то, от както ми каза, че се познаваме, все си мисля - да не би да живеехме в един и същи вход?  newsm78

Аз ще отида да запазя местата утре. Но за колко часа? Кой ще отиде в 19.30? Ако искате за 20.00?
Много и кратки въпросчета  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт