Малък сечко февруари в ПАЗАРДЖИК мъгла стовари(18)

  • 17 391
  • 325
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 336
kamy_st  зависи за каква длъжност на доколкото знам аз заплащането не е от най-добрите и който отиде работи няколко месеца и се отказва, мръсотия е пълно е с олово в крайна сметка си млад човек. Но те решаваш Peace

# 16
  • Мнения: 941
Здравейте момичета и честита ни нова тема   bouquet
kamy_st имам познати където работят в Елхим-искра...
Ако си в администрацията е добре (от гледна точна на отрови) но заплащането не е от най.....(е поне 300лв е)
В другите отдели заплащането е по0високо , но там е с цената на здравето ....

За учителския ми проблем: чакам да им върне тестовете, за да предприема нещо.... И да ще го напрява: учителка-директор-РИО

За медецинския ми проблем  Sad  - преди няколко месеца започнах лечение за "бебеправене" , ходих да си правя междинните изследвания дали има ефект от това лечение, (ходих в Пловдив), но чак другата седмица ще мога да си взема резултатите....така че дотогава ще съм под напрежение...но БЛАГОДАРЯ ви че бяхте с мен....  bouquet


За частното училище - дори и да има такова в Пз, дори и да мога да си го позволя, едва ли ще си пратя детето там. Аз точно това искам да избегна: да направя детето си сноб, да си мисли че всичко се купува с пари (дори и образованието), да "дели" нещата на "мога да си го позволя или не мога"
Че то въпросното училище въпреки че няма никакво основание за това е наричано "елитно" и превръща децата там в "сноби"  - самите деца като ги питаш къде учат и защо там отговарят - "естествено че в ............защото е най-елитното"  Sick
Как се справям с това детето ми да не се превърне в сноб, след като учи в снобарско училище - засега само разговорите помагат и сравнението което тя сама си прави с предишното училище в което учи. Достатъчно голяма е сама да стига до някои изводи!

Допълвам:
може би въпроса е обсъждан в предишни теми и да съм го пропуснала....ама аз пак ще го повдигна  Laughing

Тед темата е пърфект оформена, но имам едно питание  Laughing

Защо Пазарджик е изписано така PAZARDZHIK , а не PAZARDJIK ????
Знам, че наскоро приеха всички градове, да се изписват по единен начин на латиница...но още не влязло в сила. Аз примерно кoгато търся нещо за Пз в гугъла винаги го търся по втория начин изписан, защото мисля че така е по парвилно! Има английско говорящи във форума и мисля че те ще ме подкрепят. Неискам да изпадаме в луди спорове, ама кое наклони везните така да го изписваш, след като дори и сайта на общината е pazardjik.bg  ????

питам от лчисто юбопитство (защото сега забелязах) а не от напъни да го сменяш  Heart Eyes

Последна редакция: сб, 26 яну 2008, 14:57 от mother-of-pearl

# 17
  • Мнения: 2 336
mother-of-pearl този въпрос наистина е обсъждан, Ива беше дала много хубав сайт който сега не мога да намеря открих само това
http://bgtestove.com/content/view/128/70/
не знам дали си забелязала но при подмяната на всички табели се промениха съответно и надписите, на входовете/изходите на града обърнете внимание че надписът на табелите е така.
Вече повече от година се прие този начин на записване.
Ива ако влиза и чета чете ще я помоля да пусне пак линка на този сайт

# 18
  • Мнения: 1 163
ЧРД НА Евгения на shemetna21!!!  bouquet

# 19
  • Мнения: 2 336
От няколко часа седя и се чудя за това сега ще попитам и вас-

Как бихте постъпили ако някой ви изнесе личните данни на публично место, достъпно за всеки?
Какво цели този човек?
Да направя ли аз същото?
/Въпреки че за мен това е много ниска постъпка/
Дайте съвет

# 20
  • Мнения: 941
Ще обясня нещо, което за някой ще се стори странно - но да ме нападате, при положение че не сте си "написали" домашното..... newsm78

цитирам лично съобщение към мен!
Цитат
Това, което си направила, слагайки личните данни на тед в подписа ти, не само че не  е майтап, а е и доста непочтено.
Поне заяви ясно като се решила да се заяждаш с момичето - аз правя така, защото...
Искрено се надявам да обясниш, защото не можем да си позволим да се откаже човек, който наистина върши работа от цялото си сърце, а тя точно това ми заяви.
Замисли се.


става въпрос за това:

Ми не съм сложила на никой личните данни в подписа си и те да са достъпни за всички!!!!

Обяснавям:
Линка в подписа ми,  който съм си сложила и виждате, го виждате САМО вие!!!
Показва САМО на вас вашето IP, вашия браузер, вашия WINDOWS и вашата страна и пак повтарям го виждате само вие, а аз НЕ ви го виждам, нито пък някой друг!

Пак обяснявам: вие си виждате вашето, аз си виждам моето - така че преди да започнете да нападате или говорите с недомлъвки, си "напишете домашното"!
Ако наистина съм решила да се заяждам с някой, ще го направя явно!
....но тук май....гузен не гонен бяга.....

Така че ТЕД този някой (аз) не ти е публикувал личните данни на публично място!!!!

Мисля че е време за извинения  Crossing Arms

п.с. Междудругото този линк в подписа ми седи от една седмица!

# 21
  • Мнения: 2 577
Гери, тъй като явно ти е навик да правиш обществено достояние личните си, та да отговоря тук, но накратко, защото си копнала моето лично към теб. Тед беше притеснена като си е видяла айпито...
Хубавото е ,че едва ли някой си знае айпито, иначе ще реагира по същия начин.
Аз моето айпи не си го знам.
Не че си длъжна да обяснаваш подписа си, но е нормално да има и такива реакции.
Ако си знаех моето айпи и го видя в подписа ти, без да знам, че е програма, щях да реагирам по същия начин.

# 22
  • Мнения: 2 336
  Това така да го нареча бутонче е от днес преди обед, поне при мен е от тогава и ако ти не си знаеш данните компа и т.н. мисля че всеки друг е запознат със своите.
  А що се отнася до гузността, не съм гузна но има и други хора които се правят са света вода ненапита и се представят от друг ник.
  А за какво ли са тези ЛС щом всичко ще се пише в темата newsm78
  За личните данни имаш от мен - извинявай , но е гаден този бутон

# 23
  • Мнения: 941
Елфина.....ми мислиш ли че ми стана приятно да ме нападаш без причинно и да обвиняваш, можеше първо да попиташ, нали?
и никъде не цитирах от кой е личното!!!

Цитат
....ако ти не си знаеш данните компа и т.н. мисля че всеки друг е запознат със своите...
Е явно Елфина не си ги знае  Laughing (повярвай ми знам си моите  Peace )

Цитат
А за какво ли са тези ЛС щом всичко ще се пише в темата
Нападнаха ме на лични, без вина, затова вместо да пиша едно-две или три лични отговора, го написах тук в темата!

А бутона няма да си го махна!  Crossing Arms

...и мисля, че още някой би трябвало да се извини!  Crossing Arms  иначе и аз мога да се цупя, но с причина!

Направихте пак от мухата слон, но грешката ви този път, е че обвинихте неправомерно и имам пълни основания да съм обидена  Crossing Arms

Последна редакция: сб, 26 яну 2008, 23:06 от mother-of-pearl

# 24
  • Мнения: 2 577
Писала съм на лични, тук не е мястото да обсъждаме това,  за това и първия път ти писах на лични.
 Peace

# 25
  • Мнения: 2 336
Охо, виж дали ще си обидена  случай май аз би трябвало да се чувствам по- засегната, но щом ти така си решила добре.
Щом си решила да слагаш такова бутонче което в случая касае един вид всички можеше да кажеш , не всеки е запознат и просветен с този вид програмки.

# 26
  • Мнения: 941
Охо, виж дали ще си обидена  случай май аз би трябвало да се чувствам по- засегната, но щом ти така си решила добре.
..и за какво пък ще си ти засегната newsm78  нито в ник-а ми, нито в аватара ми, нито в подписа ми има нещо срещу теб!

Цитат
Щом си решила да слагаш такова бутонче което в случая касае един вид всички можеше да кажеш , не всеки е запознат и просветен с този вид програмки.[/b]

ами можеше първо да попиташ Теодора, нали?

....ами добре, перлата на аватара ми символизира детето ми, а не че хвърлям нещо срещу теб ТЕД  Joy

Теодора мисля, че наистина е време да се осъзнаеш и да оставиш манията си, че всеки иска да те напада! Не изкарвай мен виновна за предубеденото ти отношение!

Елфина, хайде веднъж за разнообразие, не на мен да направиш забележка, а на някой друг!   bouquet

# 27
  • Мнения: 1 163
Добро утро момичета!
Дано деня бъде по мъдър от вечерта! Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 163
Момичета в точно този момент небето е супер красиво-в далечината е червено розово красота,жалко че няма с какво да го снимам Sad

# 29
  • Мнения: 145
Лелее кога изписахте втора страница и успяхте да се изпокарате???По повод на спора аз мислех че дамата е сложила своите данни за да се знае, че не е измислен профил и т.н.Чак сега видях,че са  моите данни,но след като само аз си ги виждам не е проблем.Ако аз си сложа в подписа снимка от лятото,където сме с koteto i crazybrat сигурно ще ме линчуват(добре че не съм излязла добре на снимката).Недейте така.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт