Нов терминологичен речник за мами и татковци! Допълвайте!

  • 1 656
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 674
Стерилизирането и локвата са най-готини. Joy
А тишината вече и за мен е подозрителна! Crazy

# 16
  • Мнения: 236
Страхотна темичка! Това за тишината е страхотно! Много се смях  Laughing Laughing Laughing

# 17
  • Мнения: 745
странни звуци-моят мъж постоянно говори на малкия на бебешки гу,му,бу.ай.така се забавляват заедно.лошото обаче е ,че толкова е свикнал,че започна и на мен така да ми приказва. Joy Joy Joy

# 18
  • Мнения: 206
Много весела темичка. Joy
Наистина, след като станах мама някой думи придобиха ново значение. Ето някой новости за мен:
  - гримиране=излишно губене на време ,малко гланц или червило и хайде на разходка ,че бебчо не може да трае напира да излиза. (преди да родя ,задължително се гримирах преди всяко излизане на обществено място губех по 20-30 минути за да се приготвя и мъжът ми ме чакаше ,но бебчо не може да чака)
  - лично време=рядък лукс ,който трябва да се използва най-рационално и разумно
  - празна опаковка от 10л. мининерална вода=нова интересна играчка (преди това беше боклук ,който трябва да се изхвърли незабавно ,сега този момент се отлага)
  - аборт=убийство (преди имах положително отношение ,към този акт и си мислех ,защо някой си усложнява живота с нещо за което няма възможност, приемах го просто като рутинна медицинска намеса. Сега вече знам ,какво щастие е да чувстваш нещо в утробата си и че няма по-голямо щастие да си гушнеш рожбата, как бих могла да посегна на това)
Сигурно има и други неща ,които се промениха след като родих и за който преди това не съм и предполагала, но за сега това е което ми идва на ум.
 

Общи условия

Активация на акаунт