Лунна диета-30.01.-07:03ч.

  • 4 542
  • 131
  •   1
Отговори
# 15
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Запис .. Blush

въпреки че от нова год. не успях да спазя нито един ден лунувне  smile3511 почвам и все се провалям ..... трудно ми е  newsm45  Преди нова година успях с лунуването са сваля 2 кг. и не съм си ги върнала  Peace но имам още малко за сваляне  Crazy  ама нЪцки нещо запекох  #Cussing out

# 16
  • Мнения: 75
Здравейте и от мен!
Мног съм мотивирана за 30.01. ,но  като знам тези фази,които започват от рано сутринта ,колко са ми трудни....
Абе до където я докарам. Simple Smile

# 17
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Запис .. Blush

въпреки че от нова год. не успях да спазя нито един ден лунувне  smile3511 почвам и все се провалям ..... трудно ми е  newsm45  Преди нова година успях с лунуването са сваля 2 кг. и не съм си ги върнала  Peace но имам още малко за сваляне  Crazy  ама нЪцки нещо запекох  #Cussing out


Недей мила ние сме с теб и аз съм я закършила ама ще се оправя де не са много около 6-7 кг. Wink

# 18
  • Мнения: 1 092
записвам се и аз за лунуване,но този път еднодневно Peace

# 19
  • Мнения: 268
И аз ще се пробвам отново. Този път също еднодневно. Дано успея и сега. И на мен тези фази, които започват рано сутринта са ми крайно проблемни Confused

# 20
  • Мнения: 546
И на мен тези фази, които започват рано сутринта са ми крайно проблемни Confused
newsm78 странно Аз пък тези най ги обичам. Мога да не ям целият ден. Ама, ако хапна нещо преди обяд, после поглеждам към хладилника и на обяд, и следобяд, и на вечеря...  ooooh!
Успех и много минусчета  Peace

# 21
Здравейте на всички!
Като съвсем начинаеща и по темата и като участник в подобен род комуникации, вярвам ще простите за невежеството ми!
И така! След многобройни отслабвания и напълнявания, отново стои пред мен не леката цел - ОТСЛАБВАНЕ!!! Ужас! И то не какво да е, а цели 10 кг. и повече. Омръзна ми постоянно да се тормозя с външният си вид и да тормозя тялото си с какви ли не хапчета, капки, диети и глад. Даже си купих и кростренажор. Тази лунна диета ми звучи доста разумна и умерене, за това бих искала и аз да опитам.
Ще помоля някоя от вас да бъде така добра и да ми даде малко повече подробности. Порових се в мрежата и установих, че има разминаване в часовете на започване на диетата. Кое е точно и към кое трибва да се придържам?  Също така, не съм наясно и в това как да я прилагам. Виждам някаква 3 дневна диета, която не знам кога се включва и прилага.
Ще бъда благодарна за всяка информация и съдействие!!!
Поздрави на всички!

# 22
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

Недей мила ние сме с теб и аз съм я закършила ама ще се оправя де не са много около 6-7 кг. Wink
Мерси за подкрепата  Hug тоя път ще съм по-стриктна надявам се  Praynig Остават ми малко кг. до целта и може би затова малко съм се "разпуснала"  Crazy

Успех на всички  Hug и на новите тоже  Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 1 078
Здраве, Eduarda333 Simple Smile

Първо, преди да почнеш този тип диета, трябва да си сигурна, че няма да тормозиш за пореден път тялото си. Това даже не бих го нарекла диета, а един вид пречистване. И недей да се вторачваш в часовете - по-важното да направиш 24 часа разтоварващ режим за организма. По-принцип ти можеш да си избереш да гладуваш всеки понеделник или сряда, да речем, без да гледаш календара и часовете. Лунните дни ди помагат за организацията ти и т.к. Луната, както известно, влияе на всички процеси на Земята, включително влияе и върху нас, тези дни помагат по-лесно да изкараш гладуването, особенно пълнолунието. Ако смяташ, че не можеш да издържиш 24 часа само на течности(вода, чай, фреш), пробвай само плодове или кисело мляко. Някои не могат да бъдат само натечности и това е още един добър начин да се пречисти организма. Само внимавай плодовете да не са повече от 1 кг и трябва да бъдат един вид - например 1 кг ябълки.
3 дневните диети са всъщност два дни на плодове ( 1-я и 3-я дни), а 2-я ден е същинското гладуване. Ако можеш да издържиш един ден седмично на такава диета, дори и на по-щадяща, ще постигнеш успех. Ноооо  постоянстото му е майката Peace

# 24
# 25
  • Мнения: 153
Айде да идва вече 30-ти, че започнах да си харесвам кантарчето поктай лунните дати!

# 26
  • Мнения: 4 176
Запис.

# 27
  • Мнения: 54
Здравейте лунатички,започвам с вас.миналият път свалих 1.300 кг и надявам сега да е същият резултат.Успех

# 28
  • Мнения: 1 178
Ето ме и мен, при успешно провеждане на ЛД на 30_ти ще ми се събере пълен месец. Очаквам с нетърпение да видя крайния реzултат zа месеца, дано да има такъв  Praynig

Мамчето което кърми, неzнам доколко може да навреди, но аz не бих рискувала. По време на кърмене не се препоръчват никакви диети  Peace

# 29
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Котарана,специално за кърмещото мамче си мисля,че течностите няма как да и навредят,просто повече фреш например отколкото вода. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт