Коя от двете перални да избера?

  • 1 516
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 11 711
нито едната.
Турски боклуци.
Ех Шани,можеш да убиеш всякакъв мерак на човек....

tasia честита Ви придобивка!Дано да Ви служи дълго и вярно.

# 16
  • Мнения: 3 360
Тъкмо да отговоря и видях,че сте купили вече.Честито-дълго да ви служи новия уред! Peace

# 17
  • Мнения: 1 925
Нашата е http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09011609 и съм много доволна, аз лично съм фен на АЕГ  Peace
Честита ви придобивка все пак !
Peace

# 18
  • Мнения: 2 005
Честита покупка! Да си я ползвате със здраве! Общо взето, никой производител, напоследък, не прави некачествена стока и всеки избор е добър! Нали дават гаранция по няколко години! bowuu И аз наскоро си купувах пералня и продавача - приятел на мъжа ми, ни убеди, че "мерцедеса" на пералните е тази!

# 19
  • София
  • Мнения: 1 086
Благодаря,момичета! Hug
Дано да имаме късмет с машинката,че то май си е до голяма степен късмет това с техниката...Е,разбира се има марки,които са нива над всички останали,ама те не са за "обикновените" хора Mr. GreenДо колкото знам ей тази е "мерцедеса" на пералните ,ама много парички-и-и-и Crazy

Последна редакция: пн, 28 яну 2008, 00:12 от tasia

# 20
  • София
  • Мнения: 1 890
  Тасиа,  Simple Smile чак сега загрях, че никът ми е познат, и след кратко проучване  smile3506 стигнах до истината.  newsm47
  Що не се обаждаш бе, жена, че чак и се хваля в темата ти каква пералня сме си купили.  Crossing Arms
  За пояснение на другите - пералнята я купих от авторката.  Crazy  Mr. Green
  Приятно пране !   bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 1 086
 Joy Мирена Hug,ами аз реших,че просто си решила да ми честитиш новата пералня и се закачаш с мен,изобщо не загрях,че не си ме разпознала Laughing
п.п Радвам се,че си доволна от пералнята!

# 22
  • София
  • Мнения: 1 890
 Тц, кон с капаци съм  Mr. Green, загрях чак като се загледах в снимката на малкия сладур.   bouquet
 Пералнята и стопих лагерите, 3 дни вече пера ли,пера, дрехи накачени навсякъде из нас, мъжът ми е пред инфаркт.  Joy
 Иначе и аз съм чувала, че Мийле са "мерцедесите" на пералните.  Peace Доколкото знам, Марти 76 внасят перални и сушилни 2 употреба, и то на доста нормални цени.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 87
Аз бих избрала AEG, заради отложения старт-Аристона няма.


Аз съм с Аристон от 3г.с отложен старт(можеш да си избереш от 3 варианта на отлагане) Mr. Green, дори е комбинирана със сушилня. До сега не съм имала проблеми с нея, ама никакви. Аз ти препоръчвам  с две ръце Аристон, още повече, че имаше много предимства от другите. Не само че има отложен старт, но е и саилънт, което ще рече че е безшумна, което си е предимство(поне за мен ) Grinning

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 87
Честита придобивка. Не бях прочела всички мнения. Embarassed Аз лично смятам че няма да съжаляваш.

Общи условия

Активация на акаунт