Споделете 45

  • 24 211
  • 1 132
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 281
Споделям, че и аз го гледам това предаване. Харесва ми.
Много добре се справят с интериора.

# 16
  • Мнения: 5 877
По принцип умните и красиви гейове са приятни за жените, защото могат да си флиртуват на воля без капка последствия.
Освен това хем може да ти даде акъл като приятелка, хем да ти кавалерства за някое многолюдно събитие. А и са чудно цапнати в устата.
Разбира се, всяко правило си има изключения.

Предаването не гледам.

# 17
  • Мнения: 6 029
Ау онез гейове... е много ме дразни един рус. Много досаден.
Споделям, че бебето заспа Shocked Какво ли ще ми се случи нощес.

# 18
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аа, русия - Карсън, много е готин. Изпъква, забелязва се. Голяма шматка. Сто процента пеперудка, лицемерче, кефи ме. Ама се заливам от смях с тях, снощи направо Стефан ми се разсърди че го събудих с дивия си кикот, взели една торба мазила и се мацотят. Джей си намацал целия нос като заснежен връх и с вид на капацитет изтърсва "Мазилата никога не са твърде много". А аз умрях.

# 19
  • Мнения: 516
Русият е най- забавният. Искам го за приятелка.  Laughing

# 20
  • Мнения: 984
Всичко ще е наред Джули. Така го мисли и ще стане. Разбирам те и знам какво е да не заспиваш, защото сърцето ти е свито.

Имам приятел гей. Много е красив. Много е умен. Страхотен е. Наистина приятел.

# 21
  • Мнения: 6 029
Мишон., от понеделник ме разиграва и не знам дали ще спя тая нощ. Пък той заспа като едно ангИлче.

# 22
  • Мнения: 984
 Heart Eyes за ангИлчето.

# 23
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз имам един познат гей. Много е красив, ама много, че и повече. Направо е Оо. Ама е последния човек, на когото бих разчитала.

И аз искам Карсън за дружка. Том и Тед са дървари, не ме кефят. Джей е момиченце, малолетно. Мъничък такъв с тея голеееми очи неговите.

# 24
  • Мнения: 2 212
Мишон, ти ли си на аватара? Много си ми позната или приличаш много на някой...

# 25
  • Мнения: 281
Споделям, че нямам приятел гей.

# 26
  • Мнения: 516
Споделям, че и аз нямам приятел гей и се чувствам прецакана от това.

# 27
  • Мнения: 17 407
Къде ги намирате тез гейове, бе? Флиртове, приятелства... И аз искам приятел- гей.

# 28
  • Мнения: 4 585
Дона Флор, ти си получи дозата днес. Сега пък и приятелка.

# 29
  • Мнения: 516
Вълчак, всички знаят, че съм ненаситна.

Общи условия

Активация на акаунт