Бивши дебеланки елегантни сме Дюканки - 70 част

  • 31 731
  • 691
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 552
Вещи, благодаря за новата ни юбилейна темичка  Hug
Лека и спокойна нощ, момичета   bouquet

# 16
  • Мнения: 853
Лека нощ и от мен и хайде утре всички да сме с намаления Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 2 013
Привет и тук

Вечерта на втората 5-дневка на П, в момента, ми е зле. И аз не мога да определя какво ми е, но се чувствам отпаднала и имам силно главоболие. Преди малко реших да се прежаля и налетях да изрупам една краставица от хладилника, я тя се оказа изгнила - стои от 6 дни! И сега си отворих едно шише доматен сок - има сол, знам, но трябва да погълна нещо различно от гадно пилешко!!!!!!!

# 18
за срещата разбрах, мерси.

# 19
  • Мнения: 192
Благодаря на Вещи и на Сноу- Ана1. че съм в списъка с минусите! Само дето започнах още от 20,01,08, ама то не е нещо за хвалене..... Peace
2. за рецептите - изглеждат вкусно- ще ги пробвам за закуска още от утре!
Лека нощ на всички!

# 20
  • Мнения: 942
СКОК - АЗ СЪМ ТУК! ОТИВАМ ДА ВИ ЧЕТА..

# 21
  • Мнения: 129
и аз да се запиша в юбилейната темичка.
Вещи newsm51
вече изчетох предната темичка  smile3501 на мен.сега ми става ясно аз защо свалям толкова бавно.от млякото е  Banghead а как съм пристрастена към него не е истина.ще се постарая да го намаля

# 22
Divana -  в другата тема ме попита за хормонални изследвания - да правила съм си няколко пъти, но всичко е норма, само имам повишен инсулин

# 23
ще се радвам да се запозная с някои от вас лично на срещата. Сигурно ще ме познаете като вляза  Wink , но се надявам че ще ми дадете някакъв знак каде сте вие

# 24
има ли някои с мен ???

# 25
  • Мнения: 2 013
Divana -  в другата тема ме попита за хормонални изследвания - да правила съм си няколко пъти, но всичко е норма, само имам повишен инсулин


Аз тръгнах да ти отговарям в другата тема и видях, че си се преместила. Чувала съм, че проблемите с инсулина наистина могат да доведат до напълняване и резистентност към сваляне. 
Нали правилно видях - пишеш, че си 162 кг.? А си била активна спортистка преди това. Мисля, че трябва да се консултираш с още и добри ендокринолози, паралелно, докато си правиш диетата. Струва ми се, че тази диета ще е много подходяща за теб, защото инсулинът по принцип силно скача от въглехидратите, а тук те се ограничават.

Желая ти успех  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 575
Мариума, като видиш отрупана маса с месо и мин. вода - ние сме! Joy

Добре дошли на новите момичета - желая ви търпение и дисциплина и много добри резултати  newsm51

До утре, дюканки!Всички с намаление да сме!
да ви кажа, че ме е налегнало яко рядко щастие - обезводних се вече, но такава радост... Joy

# 27
  • Мнения: 942
Пеперудке, сега видях снимките.Да ти е жива и здрава рожденничката и много да те радва. Направо ти е одрала кожата, шармантна красавица като майка си! Преди ти завиждах искрено за близнаците, сега ми се иска и моята принцеса да стане такава красива млада дама.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Изпращам прегръдки и на майката-герой! Hug Hug

# 28
Благодаря Дивана. Да правилно си видяла за кг.
Аз продължавам да ходя по лекари. Дано с тази диета имам успех ...

# 29
Ще се оглеждам за мноооого месо / ако мога да го погледна след една седмица само с месо /

Общи условия

Активация на акаунт