Анатомията на Грей - 5

  • 32 424
  • 465
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 3 890
долу да не четат хора, които искат максимално да се изкефят на новата серия.

Може ли някой да разкаже накратко  Praynig С бели буквички естествено  Peace
Хайде пак да ви се примоля  Praynig Praynig Praynig

спасяват детенцето с увредения черен дроб, но не с органите на онзи идиот затворника, а на друг човек. онзи се примолва да го спасят, след като почти се самоубива. Мередит отива на екзекуцията му. след това плаче безутешно и Шепърд моли Кристина да я утеши. така се сдобряват.
Марк и Лекси правят бурен секс и тя му чупи оная работа.
Изи се светка, че е болна и че думите на Дани, че е дошъл за нея са, за да я отведе с него. той й казва: "ти беше моя рай, но аз се оказах твоя ад." в крайна сметка тя го гони и избира живота.

# 436
  • Мнения: 1 233
Субтитрите са готови. Всеки момент ще ги качат тук: http://DMCA-removal-from-Google/  Peace

# 437
# 438
# 439
  • Мнения: 284
Aurora благодаря ти   bouquet

# 440
  • Мнения: 505
Много тежък епизод. Добре, че на Слоун му счупиха пениса, та да се разведрява обстановката   Mr. Green

# 441
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Чакам с нетърпение как Дерек ще предложи на Мер... Heart Eyes

И малко ОФФ
От 11.02. на мястото на "Отчаяните съпруги" по btv ще дават четвърти сезон на "Анатомията"  Hug
http://btv.bg/movies_serials/br_details.pcgi?cont_id=266

# 442
  • Мнения: 5 478
Някъде споменава ли се Джордж и Сейди кога ще напускат филма? Сейди ще ми липсва...

# 443
  • Мнения: 1 107
Някъде споменава ли се Джордж и Сейди кога ще напускат филма? Сейди ще ми липсва...

Ха дано- на мен пък Сейди ми е ужасна- има вид на подмолна "приятелка" и всеки моент очаквам да направи нещо гадно на някого. Не знам защо, но просто такова впечатление ми оставя актрисата. И с този леко психясал поглед ми издва в повече....

# 444
  • София
  • Мнения: 104
Някъде споменава ли се Джордж и Сейди кога ще напускат филма? Сейди ще ми липсва...

 И с този леко психясал поглед ми издва в повече....



И на мен така.

# 445
  • варна
  • Мнения: 262
Я да се запиша, че не изтървам епизод.

# 446
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 728
Кога ще излезе следващия епизод?

# 447
  • Мнения: 5 478
Утре май  Thinking

# 448
  • варна
  • Мнения: 262
Мммм, как утре, не излизат ли в петък?

# 449
  • Мнения: 5 478
Значи съм се объркала, защото желанието ми да гледам нова серия е прекалено силно Laughing

Общи условия

Активация на акаунт