Великден в Рим

  • 3 324
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 794
Eta, много благодаря!

Изобщо голямата тема за Рим е чудесна, в нея се обсъдили всичко, нямаше за какво да питам  Laughing

# 16
  • Мнения: 11 747
ползвам темата да помоля за мнение - колебая се за посещение в Рим (Италия) в края на април или края на май??  Thinking

Иска ми се да е топло, но не горещо. Да няма тълпи от туристи и навалица... Ако може и да няма големи опашки за Св. Петър и Ватиканските музеи....
Гледам тази година католическия Великден е на 24 март, а православния е на 27 април.

Моля дайте мнение, кога ще е по-удачно според моите критерии - края на април или края на май месец?? Thinking

# 17
  • Мнения: 11 747
ох, или да оставям за септември.... тука 2 дена място не си намирам.... Проблема Косово - Сърбия с границите ме притеснява. Почнах да мисля за самолет, но ще е само Рим... ох..

# 18
  • Мнения: 2 768
Миналата година в началото на април беше вече жега. Направих комбайнерски тен на ръкави  Embarassed

Рисковано си е минаването през Сърбия... и аз бих се разколебала Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 11 747
да, освен рисковано, може да стане и невъзможно, ако затворят границите, което се очаква в случай на признаване на Косово.

Разумно е да се отложи, до септември трябва да се изяснят нещата. Единствено нетърпението ми ме убива, ама да взема да си седна на гъза...

Общи условия

Активация на акаунт