С какво мога да заместя кашата

  • 1 921
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 745
по мое наблюдение кашата става на буци ,ако водата е по топла от оказаното.аз си затоплям водата както за приготвяне на млякото.кашата слагам с мерителната лъжица на млякото.на милупа пише 45грана.слагам 10 мерителни и малко от горе ,всяка от които е4,2 грама.така ми
 се получава супер!!!

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Винаги съм слагала сухото вещество на око и става много добре за ядене с лъжичка.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Не ми е ставала никога кашата на буци. Да не би температурата на водата да не ти е добра?

# 18
  • Мнения: 92
А какво ще ми кажете за кашите Фризокрем? Добри ли са?

# 19
  • София
  • Мнения: 15 220
Иво ядеше основно Фризокрем. Харесваше ги, ако имаше добавен плод в тях. Всъщност, той попринцип ядеше кашите само с добавен плод или плодово пюре. Чисти не ги долюбваше особено.
Някои майки са писали, че Флизокрем им стават на бучки. Аз никога не съм имала този проблем.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 099
На Нестле стават винаги, та тогава и аз като Гита, давам с буците  Laughing

Нестле Алете изобщо не стават на буци! Само на такива бяхме до скоро. Още един пакет и ще пробваме Милупа.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 721
Нестле Алете са къде къде по хубави като каши и пюрета отколкото БГ Нестлето Peace

# 22
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Нестле Алете са къде къде по хубави като каши и пюрета отколкото БГ Нестлето Peace

Да, но и цените им са..... #Crazy

Че к'во им е на буците  Mr. Green

# 23
  • малкия град
  • Мнения: 127
Аз използвам основно Милупа и никога не ми става на буци. Замествам кашата с кисел с плодове и царевично нишесте, но след като въведох глутена. Освен това давам пасирани авокадо с банан или сурови плодове с мляко или сурови плодове с бисквитка /отново пасирани/.  Grinning

# 24
  • Мнения: 887
Ако си намериш грис от ориз също можеш да даваш, защото е без глутен. Сваряваш го във вода и добавяш след това АМ. По желание можеш да го разнообразяваш с различни плодове или плодови пюрета според възрастта на бебето. Аз съм купувала такъв грис от Била.

# 25
  • Мнения: 4 784
Аз давам каши на Хумана, никога не са ставали на буци.

# 26
  • София
  • Мнения: 5 721
Грис не се ли дава след 8 месечна възраст newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 15 220
Грис-ако е пшеничен-се дава след захранваен с глутен, което може да стане най-рано след навършване на 6 месеца.
За глутена аз приех за себе си, че е по-добре да се изчака до навършването на 7.  Peace

# 28
  • Мнения: 232
Вярно-кашите на милупа не стават на бучки.Затова и ги харесвам/и на вкус са хубави/ Аз на пет супени лъжици слагам 120-130 доста топла вода,защото бързо изстива самата каша.А за заместване-бих заместила със зеленчуково или месно пюре ,но не ги яде.

# 29
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
На Милупа има ли безмлечни? Защото за мен това и да е безглутенова, е важното при избора.

Общи условия

Активация на акаунт