Абсурдите във филмите!

  • 2 212
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 519
Не си спомням койх тъп американски екшън беше, но сниман в България. Та дават Графа, пазарчето, минава си жълтото трамвайче и на екрана надпис: "Северна Албания". newsm61 Побеснях направо!

# 16
  • Мнения: 1 367
Май пак беше в български исторически филм-там някаква битка в полето имаше,коне,мечове,дандания,а в далечината ясно се виждаха далекопроводите на енергото  hahahaАко не ме лъже паметта,"Господари на ефира" по едно време имаха подобна рубрика,имаше грандиозни изцепки,но за съжаление не си спомням нищо.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Този Орфей ми е голяма мъка - голям гаф в иначе любима телевизия.
Иначе гафове с местата за снимки са актуални само за местните май. Помня в един Октопод или друг италиански филм следните кадри. Пътуваме с кола из тесните улички на стария град в Пловдив. След един завой излизаме пред резиденцията на търсения герой - голяма сграда със стълбище, а от двете му страни статуи на двама достолепни господа в седнали в кресла. Влизаме в сградата и там лукс колкото си щете, а коридорите с едни интересни орнаменти на пчелни кутийки. На мен ми беше странно и смешно, но предполагам чужденците дето не разпознават сградите си го приемат за нормално.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 672
Тук имаше подобна тема  newsm78
Ще се опитам да я потърся...

Ето я : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=232942.0

# 19
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
В "Хан Аспарух" беше часовника. В "Гладиатор" зад главния герой по едно време мина един с кожено яке, а колесниците(така ли се казваха) на игрите бяха с двигател  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 274
Някъде по телевизиите ми беше попаднало подобно предаване. Запомних само къщата от "Туистър", която беше обърната с покрива надолу на шсето, а те минаха през нея с джип.....а вътре мебелите бяха прави и подредени!

Общи условия

Активация на акаунт