СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ"V

  • 23 449
  • 206
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 180
И аз да се разпиша в новата тема!  Hug

Няма да мога да дойда за съжаление в сряда. Мога ли да помоля Моника да вземе календарите и писмата, които аз ще давам лично и да ги остави в Етно. Аз веднага като се върна от чужденеция ще мина да ги взема.

Благодаря предварително  Hug

# 16
  • Мнения: 200
Здр.майки от Варна , дали може някоя от вас да ми помогне. Аз съм от Бургас , дъщеря ми беше болна от пневмония , лежахме в болница в Б-с, но пневмонията се усложни и се появиха "белодробни були" това са места в белият дроб където не дишат, посъветваха ме да се консултирам с лекар от Варна или София в  Клиниката по белодробни болести и молбата ми към вас е може ли някои да ми каже име на лекар и телефони .... и къде във Варна е тази клиника - адрес и телефон. Благодаря.
          Извинявам се че пиша в тема за благотворителността ноооо просто не знам към кого да се обърна.

# 17
  • Мнения: 34
Здравейте,viva31.Това,което мога да дам като информация е адреса и телефона на Диспансера по белодробни заболявания във Варна. За съжаление не мога да препоръчам лекар.Диспансерът се намира на ул.Мануш войвода 11 А,тел. 052 656369.Дано съм била полезна.Бързо да оздравява детенце! Hug

# 18
  • Мнения: 301
Рожденните дни на децата ще се празнуват на 29.02. и ще празнуваме идването на Баба Марта.
     Някой ще сложи ли списъка с рожденниците?

# 19
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Здр.майки от Варна , дали може някоя от вас да ми помогне. Аз съм от Бургас , дъщеря ми беше болна от пневмония , лежахме в болница в Б-с, но пневмонията се усложни и се появиха "белодробни були" това са места в белият дроб където не дишат, посъветваха ме да се консултирам с лекар от Варна или София в  Клиниката по белодробни болести и молбата ми към вас е може ли някои да ми каже име на лекар и телефони .... и къде във Варна е тази клиника - адрес и телефон.

Предполагам ,че става въпрос за университетска болница св.Марина - или терапията както я знаем във Варна.  Намира се на бул.Хр.Смирненски 1 тел. 052/30 -28- 51 до 60 Там са клиниките. Аз познавам обаче лекарите за възрастни,а гледам че детенцео ти е на 5. Предполагам ,че ще търсиш детски пулмолог.  Това е сайта им ,но не работи както трябва http://www.svetamarina.com/
Друго за което се сещам е
МЦ ПО ДЕТСКИ БОЛЕСТИ ООД
гр. Варна, ул. "Ген. Гурко" 49-партер
310-443, 0898/602-154  - Там също ходят специалисти от същата болница ,но това е частен център.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Катюша, чудесно интервю!   bouquet

# 21
  • Мнения: 200
Благодаря на всички за отговорите.

# 22
  • Мнения: 748
Дафи рожденниците за февруари отдавна са дадени и избрани

# 23
# 24
  • Варна
  • Мнения: 632
Извинете ме, но не разбрах кога ще се ходи в Овчарово при рожденниците от месец февруари. Взела съм подаръците, но не съм ги занесла в Етно. Да не изтърва крайния срок?

# 25
  • Мнения: 2 839
JENI, на 29.02. ще празнуваме. Ако няма да идваш, остави ги, моля те 2-3 дни по-рано.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 632
ОК.Иска ми се да дойда, но ако не успея ще ги оставя в Етно.

# 27
Здравейте дами как да се присъединя към каузата и да помогна?
 Кога и къде е следващата среща,и може ли да дойда да се запознаем?
Може ли да присъствам на празнуването на рождените дни?

# 28
  • Мнения: 748
За рожденните дни - да.. За срещата - да.. И за двете деня, мястото и часа се обявява тук

# 29
Мерси за бързия отговор.
За рожденните дни разбрах но за срещата май
още не е обявено,ще има ли преди това?

Общи условия

Активация на акаунт