До кога?

  • 2 811
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 157
В най-общия случай, когато толкова дълго не можеш да преживееш раздялата си с партньор, това означава, че си силно фиксирана върху  всичко свързано с него или иначе казано си  просто  "обсебена"....... останала си там, където сте се разделили и не си си позволила да продължиш напред.....

с бившия ми мъж съм скъсала емоционално мнооого, мнооого отдавна и хич не го мисля, не ми трепка...
тоя сън и мен ме разби newsm78

Но това, че съм сама ме убива... Всеки ти казва : "Възхищавам ти се, как успяваш да работиш и да се грижиш за детето си сама! Браво! Евала?!" А на мен просто ми се иска да се облегна на някой, да чувствам мъжка подкрепа. Само това!

Иса, това с рождените дни е ужасно... Не помня купища важни неща, но някакви дати не мога да си ги избия от главата.

# 16
  • Мнения: 157
Наскоро прочетох в някакво списание следното:

"Дж. Анистън успя да преживее Брад Пит. Не е ясно как е успяла и колко й е било трудно, но успя. С какво твоя мъж е по-хубав, по-богат, по-секси или по-известен от Брад Пит, че не можеш да го преживееш?"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Е ТОВА Е СТИМУЛ  bouquet

# 17
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
А вие се размечтахте за големите любови... ooooh!
Хич не съм се размечтала, точно тези двамката, за които ме подсети ми 'струваха' доста скъпо Whistling
Затова съм казала - връзки-патерици вече йок Naughty особено ако пък не прецениш, а уцелиш и мъж-комплексар, който да се амбицира да ти доразкаже играта Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 646
Za dobro ili lo6o,ponqkoga taino zavijdam na svobodnite jeni Rolling Eyes Rolling Eyes,nqkoi 6te  pitat za6to?...emi az kato sam s ba6tata na deteto mi kakvo....parvo se 4uvstvam pak samotna i potisnata.Tai 4e Mila dipsy ne se ot4aivai 6te doide i tvoq princ na bql kon Laughing...........prosto  trqbva da si silna i da vqrvash,jelaq ti ot vse sarce samo xubavi momenti v emocionalen i li4en plan.................

# 19
  • София
  • Мнения: 6 477
Иса, не мога да не поспамя значи. Като чуя за мъж-Водолей - веднага мога да се впиша в патешкото стадо. Моята първа най-голяма любов бе мечтана и сънувана от скромната ми особа години наред, гонила съм тролеи щото съм се припознавала в него и какво ли още не...Само, че той на 23 януари направи 38  години.....А аз вече 18 години си спомням кога има рожден ден! Е, избих ли рибата? Joy Joy Joy Joy

# 20
  • Мнения: X
Та исках да попитам, аз най-лудата ли съм в тоя форум? Ясно е, че непосредствено след развода е доста трудно, но 4 ГОДИНИ след това си е чиста патология. Има ли и други като мен? Понякога си мисля, че това ми е изпитанието в живота - все да съм сама....
Така..... хареса ми темата, актуална ми се вижда.
Ако се вгледаш малко по-навътре във форума и се разровиш, ще видиш докога. Докато срещнеш някой друг. Това в 90% от случаите, има наистина хора, които в даден момент започват да се чувстват самодостатъчни и стават средна и нагоре хубост щастливи.

Обещавам ти, че като влезе друг човек в живота ти, нещата ще се променят. Само моля те, не ставай изведнъж захаросана след това.

Вярвай, че ще се случи, след като го искаш. След разговор с приятелка, много ми хареса тя как го каза. Аз й казах, че някак си мисля - провалила съм се във връзка - значи проблемът е в мен , аз явно не умея да имам връзка и да се съобразявам и да правя компромиси с друг човек - може би това значи, че трябва да съм сама. Тя веднага ме обори с думите - еми не, не е така, ти си живяла с този човек 5 години, това именно значи, че си доказала че можеш, а това което ми говориш касае едни други хора, тип 'стари моми' и 'ергенчета', които имат такива черти на характера, които никой човек не би изтърпял около себе си ежедневно, камо ли в продължение на години. Така че - ние сме се доказали, това искам да кажа. Вече въпросът е да извлечем поуките и следващият път да сме малко по-търпеливи с другия или поне да избираме по-внимателно в началото и да следим за знаци, че няма да станат нещата - докато не е късно още. Че няма да си сама, няма -щом не го искаш, но пък от зор да не сме сами да не влезем пак в същия филм...  newsm78

Сега, като започнах да чета и отговорите - подкрепям и Джали, и Онира и Бибошка - всяка от тях е казала по нещо, което допълва общата картинка.
Ти си доказала, че имаш кураж. Сега ти трябва само едно малко нещо - още малко кураж. И още малко вяра. Мъничко.

# 21
  • Мнения: X
А пък Иса - тук даваш отговора на въпроса, който често ми се върти в главата - защо така някак 'лесничко' преживяваш бившия ти. Т.е. именно щото 'не е бил ТОЙ'.


"Дж. Анистън успя да преживее Брад Пит.
Peace
ама и колко го е прежалила,само тя си знае Thinking
аха, е те това е
и изобщо кой казва, че го е преживяла
то остава и да си признае тя публично , че не е. Еми няма как да стане. Така че - не се знае в главата какво има там.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 999
А пък Иса - тук даваш отговора на въпроса, който често ми се върти в главата - защо така някак 'лесничко' преживяваш бившия ти. Т.е. именно щото 'не е бил ТОЙ'.

Чакай сега - ако е бил "ТОЙ" - как така ще сме се разделили?  newsm78 Нали говорихме, че когато срещнем "Него" - принцът на бял кон, който е създаден точно за нас - не се очаква той да хукне по други царстава и да сваля други принцеси?  Stop

Извън темата е, но лесно го преживявам, защото проумях, че не ме обича... А онзи другия го преживявах толкова дълго, защото имаше: "Обичам те, ти си жената на моя живот, но..." Е как да преживееш лесно някой, който обичаш и той те обича, но обстоятелствата ви разделят?  Rolling Eyes

# 23
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Е как да преживееш лесно някой, който обичаш и той те обича, но обстоятелствата ви разделят?  Rolling Eyes
Хм, никак Rolling Eyes
Аз тръгвам на война в такива случаи, с въпросните обстоятелства.

# 24
  • София
  • Мнения: 6 999
CTramell, не съм такъв тип човек аз... На война за любовта си никога не бих тръгнала. Нали го бистрихме веднъж в друга тема. Ако е човекът за мен - път ще намерим един към друг...ако ли не - не е бил ТОЙ.  Naughty

# 25
  • Мнения: 2 336
Исааа, говориш точно като жена!  Joy
Никакви битки няма да водим... Ако ни искат те да водят.  Mr. Green
Ех, още една от болните ми теми.
Каси, много си права. Доказали сме, че сме много издържливи, ама много... Добре е обаче този път да гледаме внимателно, да сложим големите диоптри, че да не сгафим пак.  Shocked

# 26
  • Мнения: 1 919
И моя господин твърди, че ме обича, което много ми пречи да приключа, защото и аз още го обичам.
Много е тъпа такава раздяла.

# 27
  • София
  • Мнения: 433
Някак си не се вписвам в тази тема.Мислих и реших че раздялата ми с него започна преди 2-3 год.,нищо че живеехме заедно.Всекидневно се сбогувах с някоя надежда,мечта.Сега мога да се радвам,развода мина търсих нещо в сърцето си не открих(освен негативни чувства).Той е бащата на детето ми,само това е важното сега.Открих че не ми пука къде отива,с кого спи,с кого се събужда,просто не искам това да съм аз.Преди доста време му казах всеки ден ме губиш по-малко,той си позволи да ме изгуби и като приятел,един ден и двамата ще съжаляваме за това.Незнам мисля си че заслужавам нещо по-добро от това да съжителствам с бащата на дъщеря ми.Така че незнам докога,може би докато се погледнеш и решиш че наистина заслужаваш нещо по-добро.Не се вкопчвай в миналото,то е свършило.

Същият случай съм!

Общи условия

Активация на акаунт