Професионален комплект за микродермабразио

  • 9 439
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 125
аз също съм с проблемна кожа, опитала съм какво ли не, но ще взема и това да пробвам Tired

# 16
  • Мнения: 420
Ползвам такъв, точно на Орифлейм.
Чудеса не прави, но измива доста добре, а кожата ми е мазна и проблемна.
Много ми харесва кремчето, което е втората част от комплекта - овлажнява след измиването и не е мазно.
Обаче есента беше намалено на 19,90, сега 30 лв ли е?

ами каталога който е от 10 февруари е намалено на 29,90  Peace

# 17
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Ще го чакам да стане 19,90...  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 452
Верно тия от Орифлейм напоследък доста са надули цените - да се чуди човек за какви  се вземат ?Ами те на Виши кремовете са по- евтини вече от техните продукти !

# 19
  • Мнения: 250
Много ми беше интересно какви са отзивите за този продукт на Орифлейм, защото и аз имах планове да си го купя. Благодаря на  авторката, че ме е изпреварила с въпроса и на вас , дами, за отговорите. А "Биотрейд" може ли да се намери в аптечната мрежа? Какви са отзивите за него?

# 20
  • Мнения: 451
Тия разни системи за ''домашно'' дермабразио, пилинг и т.н. не правят нищо много овече от някой по-силен ексфолиант и не могат да се сравняват  с истинските процедури, така че не се надявай нещо такова да те ''оправи''

# 21
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
Мацки, за 30 лева малко ми е странна тази работа newsm78.Аз също се двоумях дали дали да си поръчам от орифлейм дермаабразиото,но реших да не рискувам и си записах час при моята козметичка за билков пилинг.Все пак става въпрос за лицето Stop

# 22
  • Мнения: 2 323
Аз съм изключително доволна от Микродермабразиото. Много интересно, хора, които не са ползвали този продукт точно как се изказват, че е ,,почти като ексфолиант,, и че ,,няма кой знае какъв ефект,,. Ефектът е видим при мен още след няколко дни, а веднага след процедурата ми е много по-нежна кожата и гладка. Така се почистват и малките черни точици, които немимуемо се появяват по малко при по-мазните кожи.

Тия разни системи за ''домашно'' дермабразио, пилинг и т.н. не правят нищо много овече от някой по-силен ексфолиант и не могат да се сравняват  с истинските процедури, така че не се надявай нещо такова да те ''оправи''

Бъди сигурна, че е много по-силно от ексфолианта и съвсем спокойно може да си претъркаш кожата, както някоя по-неопитна козметичка в салон. А това съм го виждала с очите си, не претъркана кожа просто, а изтъркан горен слой на кожата изцяло. После момичето ходеше цяло лято намазана като с маска с крем с фактор, а ако изобщо излизаше, то беше след 17ч - и това от преди бала й, който пропусна заради това до есента  Sick/

А частиците са точно такива, които се слагат в пилинга за професионално почистване - кристали от алуминиев оксид. А след това крема не е просто овлажняващ крем, а серум с биоексфолииращ комплекс, който продължава действието на първата стъпка - подсилва естественото самообновяване на кожата, интензивно я овлажнява и я прави сияйна. Така че и двата продукта са с такова действие и се допълват.

Аз лично съм много много доволна и гласувам с 2 ръце за продукта.  Peace

# 23
  • Мнения: 420
Много ми беше интересно какви са отзивите за този продукт на Орифлейм, защото и аз имах планове да си го купя. Благодаря на  авторката, че ме е изпреварила с въпроса и на вас , дами, за отговорите. А "Биотрейд" може ли да се намери в аптечната мрежа? Какви са отзивите за него?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=261579.msg6499610#msg6499610   ето и затова съм пуснала тема,вече 1 седмица го ползвам и съм доволна Peace

# 24
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
Агата мила, за билков или какъвто и да било пилинг неможеш да отидеш при първата срещната козметичка нали Stop.Моята е много добра и ходя от години при нея така че напълно й се доверявам за пилинга.Не се ходи в последния момент на билков пилинг непосредствено преди бала Stop,а за орифлейм-изпратих въпрос към консултантите им относно микродермабразиото,но........... отговор никакъв!точно това ме накара да отида при козметичката ми да си направя билковия и несъжалявам кожата ми е ок.

# 25
  • Мнения: 1 645
Нека си говорим откровенно...
Истинското микродермобразио не може да се замени с нищо.Иначе и то щеше да струва 30 лв. а не 300.Не казвам,че продукт на Ейвън или Орифлейм или друга марка не е хубав и не се получава хубав ефект.Продуктите може да са добри и с задоволителен резултат,но микродермобразио си е микродермобразио.Химическия пилинг излющва горния слой кожа благодарение на киселини.При мен ефекта се задържа по две-три седмици и след това неравностите излизат отново на повърхноста.Затова повече харесвам микродермобразиото,което работи в дълбочина и след няколко процедури се постига по гладка и равна кожа. И от двете процедури обаче проблема не се премахна напълно-все още имам белечета бо бузките.Затова и спрях да си давам парите и да си обработвам толкова силно кожата също не е добре-стана по дехидратирана,опъната и чувствителна.
Какво правя? Ами купила съм си на Клиник серията Тотал Търнараунд.Маската си правя веднъж седмично-20 минути докато изсъхне и след това свалям с топла влажна хавлиена кърпа,с кръгови движения и лек натиск,изплаквам с топла вода и мажа с крема.Това +3 те стъпки на Клиник,които също са вид ексфолация ми докарват повече от задоволителен резултат,който се постига с време и не е драстичен. През октомври започнах,значи близо 5 месеца и кожата ми е на 80% по добре,не само мое мнение но и на всички около мен.Съжалявам единствено ,че нямам снимки преди и след за да си затвърдя теорията.Тези два продукта няма да заменям за нищо и ги препоръчвам силно винаги и на другите,та чак ставам банална.

# 26
  • Мнения: 45
Аз ползвам на Philosophy..The microdelivery peel....и съм много доволна!

# 27
  • Мнения: 2 323
Агата мила, за билков или какъвто и да било пилинг неможеш да отидеш при първата срещната козметичка нали Stop.Моята е много добра и ходя от години при нея така че напълно й се доверявам за пилинга.Не се ходи в последния момент на билков пилинг непосредствено преди бала Stop,а за орифлейм-изпратих въпрос към консултантите им относно микродермабразиото,но........... отговор никакъв!точно това ме накара да отида при козметичката ми да си направя билковия и несъжалявам кожата ми е ок.

Подкрепям мнението ти. Не съм казала, че с билков пилинг може да си направиш тези чудесии на лицето, а че при неопитна козметичка може да си прецакаш кожата с какъвто и да е пилинг/всъщоност каквото и да ти прави, ако е накадърна.../.
А за микродермабразиото - в темата ли писа....щях да ти отговоря и там, ако бях видяла навреме, явно е пропуснат въпрос, трябваше да си по-настоятелна.

# 28
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
Ами аз влязох в сайта на ORIFLAME и там си зададох въпроса към вас,но отговор не получих Sad.НЕ се заяждам,но щом предлагате консултации трябва да отговаряте на въпросите на вашите клиенти  bouquet.АЗ съм доволна от някои продукти от цветната ви козметика,но да бъда по-настоятелна..........след като не ми отговарят на въпроса няма да поръчвам ThinkingМисля,че трябва да си смените маркетинговата стратегия.Надявам се не си се обидила  newsm51

# 29
  • Мнения: 452
и ако беше получила отговор че действа магически и ще сатнеш по- красива веднага след прилагането му щеше да си го поръчаш нали ? Laughing

Общи условия

Активация на акаунт