Съпруги, чиито мъже пътуват - 4

  • 27 677
  • 306
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 133
                                                                                                                                                                  Пожелавам слънчев ден на всички мами и дечица/и дано скоро всеки гушне своя тати/съпруг/ Hug/     http://bgflash.com/details.php?image_id=1138

# 256
Тина-Елена, благодаря за поздравлението, бе много сладко жабче.
  love001  love001 newsm51

# 257
  • Мнения: 38
Добър ден на всички!Днес е малко облачно време,дано по-късно да се появи слънчо  Laughing
 
Пожелавам Ви хубав ден !

Ние чакаме нашия тати да си дойде утре,дано всичко да е наред! Praynig
Пожелавам на всички да видят скоро половинките си!
Целувки от нас Sunglasses

# 258
  • Мнения: 239
Ние тази вечер ще излизаме.Свекър ми става на 70 години и ни покани на ресторант.В събота,ако някой иска да пием кафе да свирка.Ще водя Илиянчо на урок от 9 часа в хуманитарната и до 13 часа съм по центъра.

# 259
  • Мнения: 410
 Тази вечер пътувам за Вн, ще  бъда там до утре на обяд. Надявам се ако организирате нещо да ви видя най- после!

# 260
  • Мнения: 239
galq ,утре ще ти звънна да се уговорим за среща Hug.Сега видях съобщението,а е късно.

# 261
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
  ЧЕСТИТА БАБА МАРТА !!! 

# 262
  • ВАРНА , Владисливово
  • Мнения: 103
Честита баба марта!!!! и от мен!
 Как сте момичета- кокичета?
Не си и помисляйте , че ме няма , аз съм тук и ви чета всяка сутрин !
Пожелавам ви лек и усмихнат ден   bouquet

# 263
# 264
  • Мнения: 133

Честита баба Марта!

# 265

  ЧЕСТИТА БАБА МАРТА,  МОМИЧЕТА!!!!

# 266
Нека се запиша и аз при вас  bouquet

# 267
   Здравейте, записвам се и аз.
  Моя  съпруг ,съвсем така набързо се оказа, че ще пътува/работи/ из Европа.Аз съм много объркана.Имам само няколко дена да му помогна да си стегне багажа, а съм и на работа  същевременно.Доколкото разбрах  отива в Белгия.Нито знае колко време ще е там, нито дали ще ходи и до други  държави из Европа.Може да отсъства до 3 месеца.Ще доставят камиони/всякакви, нови/ и автобуси от производители до купувачи.Било доста  изнервящо и натоварено.Карало се много часове без почивка. За което и ги глобявали, но фирмата поемала тия глоби само  и само да карат.Какви дрехи да му наглася, какви обувки, храна и  въобще...Давайте идеи моля, всички, чиито  съпрузи  работят по този или подобен начин.Въобще всякакви съвети приемам  bouquet

# 268
  • софия
  • Мнения: 2 140
И моят заминава за Белгия тази седмица.

# 269
И моят заминава за Белгия тази седмица.
Сега разбрах, че фирмата се казва "Мидълийст"-клон Бг.Да не би и твоя да заминава със същата?

Общи условия

Активация на акаунт