Хайде на Евровизията!

  • 5 769
  • 123
  •   1
Отговори
# 60
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Много искам да си я кача на телефона Crazy, някой да знае как newsm78 /и от къде, по-точно/?

# 61
  • Мнения: 11 607
Успех на песента...Аз смятам,че имат шансове!

# 62
  • Мнения: 6 417
А Ники Манолов?  Thinking

# 63
  • Мнения: 5 370
Вчера беше изтърсен един бисер от водещата, който за мене лично перфектно обобщава нещата.
След като Стунджи и Елица изпълниха "Вода" и залата им стана на крака, тя каза "Ех, ако можеше всяка година те да ни представят на Евровизия".... Mr. Green

# 64
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 887
бг евровизия - гей двойки, бивши айдъли и академисти...  зле, зле, злееееее

обръщам се към спечелилите : не сме толкова стари, още помним продиджи! краднали сте малко. айде, успех все пак с така наречената ваша "песен".  ooooh!

# 65
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 887
Вчера беше изтърсен един бисер от водещата, който за мене лично перфектно обобщава нещата.
След като Стунджи и Елица изпълниха "Вода" и залата им стана на крака, тя каза "Ех, ако можеше всяка година те да ни представят на Евровизия".... Mr. Green

де късмет де Peace

# 66
  • Мнения: 5 370
Deep Zone ли спечелиха?
Наистина ли?
Егати колко сме зле.
Току-що се съгласих с тебе, това парче съм го слушала........ама не знаех как му е заглавието и че е било в конкурса за  Евровизията.
Ох.....мъка. ooooh! ooooh!

# 67
  • Мнения: 1 072

обръщам се към спечелилите : не сме толкова стари, още помним продиджи! краднали сте малко. айде, успех все пак с така наречената ваша "песен".  ooooh!


Аз май съм остаряла, не помня. Дай парчето, да се подготвим за тазгодишния скандал.  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 5 370
бг евровизия - гей двойки, бивши айдъли и академисти...  зле, зле, злееееее

обръщам се към спечелилите : не сме толкова стари, още помним продиджи! краднали сте малко. айде, успех все пак с така наречената ваша "песен".  ooooh!

Съгласна. НЕ че конкретно парче са краднали, ама усетих един -два семпъла и аз. Peace

# 69
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 887
е, това ако е "песен".... ooooh!

# 70
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 887
бг евровизия - гей двойки, бивши айдъли и академисти...  зле, зле, злееееее

обръщам се към спечелилите : не сме толкова стари, още помним продиджи! краднали сте малко. айде, успех все пак с така наречената ваша "песен".  ooooh!

Съгласна. НЕ че конкретно парче са краднали, ама усетих един -два семпъла и аз. Peace

точно Peace

# 71
  • Мнения: 3 537
На мен ми харесва, дано имат късмет. Peace

# 72
  • Мнения: 2 401
Вчера беше изтърсен един бисер от водещата, който за мене лично перфектно обобщава нещата.
След като Стунджи и Елица изпълниха "Вода" и залата им стана на крака, тя каза "Ех, ако можеше всяка година те да ни представят на Евровизия".... Mr. Green

Аааа това е било яко  Laughing, и аз щях да го кажа, ако бях водеща

# 73
  • Мнения: 502
Дали някой знае защо Италия никога не се представя на Евровизия? Grinning

# 74
  • Мнения: 943
И на мен ми харесва песента!В сравнение с другите ..... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт