пералня и сушилня - една върху друга

  • 39 637
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 339
Харесала съм тази сушилня: http://servicebg.org/SHOP2/product_info.php?cPath=22_24&products_id=51 Имате ли някакви отзиви за нея?
Ние я имаме от месец. Нямам база за сравнение, но ми се струва доста шумна ( за разлика от пералнята ни, пак същата марка) Иначе на микс прането излиза леко влажно, но не е проблем да се досуши. Като цяло съм доволна от нея Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 54
и моята сушилня е върхи пералнята - със специален капак - крачетата на сушилнята /само предните/ влизат в едни улейчета и после капака се затваря /като приставката на компютърно бюро, напред-назад/. Вече 3 месеца - никакъв проблем, а самата сушилня - благодат Peace

# 17
  • Мнения: 227
И моята сушилня е върху пералнята - Ние сме сложили една дъскичка между двете и готово.

# 18
  • Мнения: 46 526
... Имам още един въпрос към ползващите сушилня - наистина ли гладенето намалява? Тоест възможно ли е да не гладя всичко след като прането е минало през сушилнята (чувала съм различни мнения - едни казват, че си излиза изгладено, други - прането ставало на хармоника). На колко градуса се сушат дрехите и дали не се съсипват? Харесала съм си сушилня на кондензен принцип, ако това има значение.

Е, зависи от изискванията ти  Wink аз не съм от най-старателните и преди рядко гладех  Mr. Green т.е. само някоя друга връхна дреха, а от както имам сушилня нищо не гладя  Whistling

# 19
  • Мнения: 17 987
Може ли някой да покаже снимка как ги е закрепил двата уреда. По- скоро въпроса ми е къде се захваща стойката? За пода, отстрани или никъде- просто се поставя върху пералнята.

# 20
  • Мнения: 1 632
В магазина от където купих сушилнята ми казаха, че може без поставка, а само някакво гумирано килимче , за да не се разхожда сушилнята.

# 21
  • Мнения: 17 987
Ивка, от къде купи твоята, знам че следеше темата за транспотрните дефекти, от там ли е или нова и каква, ако не е тайна

# 22
  • Мнения: 1 632
От транспортните дефекти е.Леко бутната отгоре,което не ме притеснява.
Хотпойнт е Peace
Имам я близо 2 месеца вече,и съм повече от доволна.

# 23
  • Мнения: 17 987
Какви функции има, какво да гледам?
И още нещо- на как се отваря вратата и къде е филтъра, че мястото май ще се окаже проблем, а и цената каква е?
И аз май се насочих към тези, ще отскочим до Шумен

# 24
  • Мнения: 22 963
Може да се направи плот,върху който да лежи сушилнята,ако не ви се давам толкова пари за специалните китове.Моя приятелка направиха така.Моите са една върху друга,закачени с 4-ри пластмасови планки,които изглеждат елементарни.

# 25
  • Мнения: 5 932
Изчетох доста неща за сушилните,но не намерих някакви с по-малък размер.Виждали ли сте такава?
Интересно,че има малки съдомиялни,малки автоматични перални.Просто няма логика да няма и малки сушилни.

# 26
  • Мнения: 1 559
И аз мисля, че сушилнята се слага върху пералнята, навсякъде съм ги виждала именно така разположени. В момента сме разположили така пералнята, че да има място за сушилня отгоре (когато купим). И мен обаче ме интересува има ли по-малки сушилни.

# 27
  • Мнения: 17 987
http://ritoni.com/products.php?product_id=4763&section_r=technics
Може ли тук да попитам, какво ви е мнението за тази сушилня? Функциите звучат добре, т.е. използваеми, но тъй като нямам още такъв уред незнам дали всичките ги имат, или не. Описанията в нета са много лаконични. Коя функция примерно би ви липсвала

# 28
  • Мнения: 22 963
http://ritoni.com/products.php?product_id=4763&section_r=technics
Може ли тук да попитам, какво ви е мнението за тази сушилня? Функциите звучат добре, т.е. използваеми, но тъй като нямам още такъв уред незнам дали всичките ги имат, или не. Описанията в нета са много лаконични. Коя функция примерно би ви липсвала

Добре звучи. Peace

# 29
  • Мнения: 1 632
 
http://ritoni.com/products.php?product_id=4763&section_r=technics
Може ли тук да попитам, какво ви е мнението за тази сушилня? Функциите звучат добре, т.е. използваеми, но тъй като нямам още такъв уред незнам дали всичките ги имат, или не. Описанията в нета са много лаконични. Коя функция примерно би ви липсвала

Mоята е такава само, че без дисплей.
С тези функции плюс отложен старт.
Взех я за 350лв.

Общи условия

Активация на акаунт