ДОБРИЧки майки - ЗАЕДНО ЗА ДЕЦАТА (2)

  • 30 765
  • 914
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 821

Изглеждат като тези за възрастни, не пише на тях марка. Трябват им М и L размер. Бори, предполагам, че трябва на теб да предам мострите, за да отидеш да попиташ дали ги има в магазинчето до Младежкия дом, както и за отстъпка. Дано направят! 
Да, ще ги занеса да ги покажа, щом нямат марка. Дано направят отстъпка. 

# 16
  • Мнения: 774
Днес си купих материали за мартеници и довечера започвам.
Утре ще показвам Simple Smile

# 17
  • Мнения: 774
Момичета,аз ще си поръчам материали от http://www.-spam140-/,ко искате и вие давайте да се организираме бързо.

# 18
  • Добрич
  • Мнения: 958
Да, Мари и аз щях да предлагам да се съберем за една обща поръчка.
Ще разгледам следобяд, като заспи Ванко.

Хайде всички, които ще поръчват да разгледат сайта и да си изберат.

# 19
  • Мнения: 377
И аз искам!Мари кога смяташ да поръчваш?
Имам едно предложение, да поръчаме от детските мартеници няколко вида .Аз съм съгласна да дам пари , ако има и други такива да казват.
Мисля ,че в предната тема за благотворителност също имаше такива неща както и торбички малки , ако не се лъжа.Ще се опитам  да я изнамеря.А ако някой има линка ще съм благодарна да го пусне!

# 20
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Аз ще се включа с парички за закупуване на материали, например.
Ще ги дам на Борито, естествено. Wink

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 07:08 от anuschka

# 21
  • жителство на место
  • Мнения: 81
момичета
вече  раздават местата за продажба на мартеници в общината
мисля, че ако се пусне молба до кмета могат да ни дадат едно място без да го заплащаме
аз също няма да мога да се справя с правенето на мартенички
ако покажете модел за картички мога да опитам
със сигурност ще се включа с парички
ако има нужда от нещо друго пишете

# 22
  • Добрич
  • Мнения: 958
MY NAME , картичките могат да бъдат всякакви - на фотошоп, ръчно изработени - квилинг, апликация, декупаж...
Ако искаш може да се включиш към общата поръчка на готови мартеници от сайта, който даде Мари, по-горе http://www.-spam140-/

# 23
  • Мнения: 774
Габриел,поръчката трябва да се пусне възможно най -скоро,до ден- два.Срока за доставка е 7 дни.
Аз лично ще си поръчам материали и малко детски мартенички.
Който иска да включи да  ми пише на лични .

Кой ще ходи да провери за място?
Аз не мога да излизам тази седмица,че Ивка е болна.

# 24
  • жителство на место
  • Мнения: 81
момичета
представителят за добрич на ем-арт /фирмата, която сте избрали/ е сестра на моя приятел
тя е от бургаз, но за кампанията идва в добрич
мога да ви съдействам за всичко, което е необходимо от тази фирма- доставка, цени, стилажи
но ми пишете възможно най-скоро, за да се свържа с нея и да се уговоря

# 25
  • Добрич
  • Мнения: 958
MY NAME, действай  Hug
Доста хора сме, които ще правим поръчка - кой за мартеници, кой за други неща. Доста голяма мисля, че ще се оформи. Така че, не е лошо да разберем до колко време ще получим артикулите, за цени и количество ще има ли отстъпка и каква ще е тя. Също така, казваш стилажи - питай и за стилаж какви са условията - преотстъпват го за ползване и след това се връща или как?
Ще чакаме новини   bouquet

# 26
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Привет и от мен!   bouquet
My Name, мерси за инфото за местата, както и за помощта отностно поръчката от март.бг!  Hug
Аз също ще поръчам материали! Писах какво искам на Мари на ЛС.  Wink Ще взема от там един плосък шнур за гривнички и целофанени пликчета за тях.  Исках и за картичките, но няма да стане, защото няма подходящи размери. Тях ще ги мисля после.  Simple Smile
Днес направих няколко мартеници за окичване, обаче въобще не съм въодушевена. Crazy Хич не е за мен тая туткава работа, затова ще прибягна към направата на гривнички. Мисля, че по-ще ми се отдава и дано да станат красиви!  Peace
За място, аз мога да отида в Общината най-рано в петък. Затова, ако някой може по-рано ще е добре да отиде!
Днес направих и 4 картички. Утре ще ги снимам и ще ви ги покажа.  Wink

Последна редакция: пн, 28 яну 2008, 19:51 от kadrokosa

# 27
  • Мнения: 774
MY NAME, ако доставката на материалите може да стане по бързо чрез твоята близка ще е добре.
Аз ще изчакам до утре да дадеш отговор.

Анушка,можеш поръчаш готови мартенички направо от сайта.Предполагам,че за материали всеки сам ще се справи.

# 28
  • Мнения: 2 821
мисля, че ако се пусне молба до кмета могат да ни дадат едно място без да го заплащаме

Това означава, че можеш да ни съдействаш да не заплащаме наем ли? Или се плаща нещо за да се запази? А колко е наема на ден? Това трябва да го имаме предвид за дните, които ще отделим и колко ще ни струва....

# 29
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Анушка,можеш поръчаш готови мартенички направо от сайта.
Да, Борито ме насочи към тази идея. Така и ще направя.
С друго засега не мога да ви бъда полезна Embarassed.

Общи условия

Активация на акаунт