силни момичета

  • 2 634
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 919
Каси да не ви се налага - брекети да сложите - ела ме питай  ooooh! /финансово/ и то това не е най-страшното  ooooh! - не случайно лятото се бях побъркала  Sad /някой сигурно си спомнят - пишех и ревях по форумите/
Това може да е проблем и когато има татко. Нашият толкова добре си  планира финансово нещата, че с него и без него все там.

# 16
  • Мнения: 154
аз пък взех жилище с ипотека. за сега се справям, обаче не знам какво ще стане, ако нещо се случи...щото ние сме съвсем без татко. претеглих за и против и определено натежа против таткото. та сега сме само двама, и биологичния не е информиран. правя всичко по силите си, обичам го много и не мога да си представя някой да ме заплашва с дела, че ще ми го вземе, разправии за лични контакти, настройване срещу единия или другия родител...поне това смятам, че съм спестила на сина си, доколкото зависи от мен. и никой мъж не ми се вижда достатъчно добър да му бъде баща.и нямам нужда от това, поне сега така мисля.за мен е важно детето да е обичано, поощрявано, обгрижвано, да расте спокойно и щастливо. и разправиите между родителите са си чист егоизъм, при скандал всеки мисли само за себе си и никога за детето, въпреки че често се оправдават с "за доброто на детето". по добре е единия да отстъпи и с риск да го обвинят, че не се интересува, да осигури на детето спокойствие. това е като притчата за соломон и детето с двете майки. сещате се.

Общи условия

Активация на акаунт