машинка за извиване на мигли

  • 9 806
  • 42
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 2 567
Момичета, решила съм да си купя машинка за извиване на мигли.Видяло се е,че със спирала не може да се извият хубаво.Единственото, което зная е,че се използва преди спиралата.Въпросите са ми следните:Каква да си взема има ли разлика от по-евтините и по-скъпите /бях чула,че няма разлика основното е да се следи да не се разкъса гумичката и да увреди миглите/ дали е вярно или не?, Може ли всеки ден да се използва и дали уврежда миглите?, и последен въпрос къде се поставя в основата на миглите и тогава с извива или по-средата на миглите? Благодаря ви предварително  Hug

# 1
  • Мнения: 71
Аз имам една на орифлейм - не върши работа, поне аз не забелязвам разлика.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 289
Купи си най-обикновенна,но задължително гледай да е със силиконова /прозрачна/ гумичка.Много са добри,извиват от веднъж и гумичката им не се цепи и не захапва по някоя мигла чат пат. Confused

# 3
  • Мнения: 2 414
Бях гледала преди един уред като маша за мигли,но сега не откривам нищо за него. newsm78Някои сеща ли се за какво говоря ?

# 4
  • Мнения: 4 916
Виж в търсачката - имаше подобна тема преди известно време, много е вероятно там да намериш полезна информация.

# 5
  • Мнения: 2 414
Виж в търсачката - имаше подобна тема преди известно време, много е вероятно там да намериш полезна информация.
Мерси много,ще погледна веднага.   bouquet

# 6
  • Мнения: 1 234
monica_bellucci,аз си взех такава извивачка на Титания и дадох 7 лв.и нещо.Просто не ми се  търсеше.Иначе съм убедена,че и тези от 2 лв. ще постигнат същия ефект.Дори не знаех на къде се обръща пустата машинка преди да я купя и не претендирам да имам знания как е правилно да се използва,но я слагам в основата на миглите.Притискам 5-10 сек. и да ти кажа ефект има.Само не знаех,че се ползва преди спиралата EmbarassedАз я ползвам след и после с тоалетно мляко чистя гумичката Wink Добре,че си ти да питаш,а аз да давам акъл и да понауча нещо Mr. Green

# 7
  • Мнения: 583
Бях гледала преди един уред като маша за мигли,но сега не откривам нищо за него. newsm78Някои сеща ли се за какво говоря ?

сигурно имаш в предвид това:http://eyecurl.hit.bg/index.html

# 8
  • Мнения: 782
Купи си най-обикновенна,но задължително гледай да е със силиконова /прозрачна/ гумичка.Много са добри,извиват от веднъж и гумичката им не се цепи и не захапва по някоя мигла чат пат. Confused

Дааа, наълно съм съгласна с Карчева.  Simple Smile Вземи си на "ПЕРФЕКТ" /като лаковете/ струва 4-5 лв.

# 9
  • София
  • Мнения: 211
някой ползвал ли го е това от този сайт http://eyecurl.hit.bg/index.html
защото тези на перфект на мен ми късат миглите...

# 10
  • Мнения: 10 716
Ползвам миглоизвивачка на Титания. Доволна съм от нея, всеки ден я ползвам, не съм забелязала да ми къса миглите  Peace

# 11
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
 имам една на панасоник с батерии  на принципа на ма6ата....   от нея съм най доволна...

# 12
  • Мнения: 583
някой ползвал ли го е това от този сайт http://eyecurl.hit.bg/index.html
защото тези на перфект на мен ми късат миглите...
ами аз ползвам този модел http://eyecurl.hit.bg/page3.html и съм доволна, макар че не винаги ми остава време да си извивам. а на моя приятелка поръчах за подарък другият модел от сайта, защото тя е с къси мигли и на нея стои добре, а моите като по дълги някакси и ги пречупва, иначе е по-ефектна и е абсолютен аналог на миглоизвивачките, но е по-лесно и щадящо с нея според мен, защото е с нагряване /на батерии/.  Peace

# 13
  • Мнения: 2 414
за колко време ти пристигана поръчката от сайта ?  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 3 050
Купи си най-обикновенна,но задължително гледай да е със силиконова /прозрачна/ гумичка.Много са добри,извиват от веднъж и гумичката им не се цепи и не захапва по някоя мигла чат пат. Confused

Дааа, наълно съм съгласна с Карчева.  Simple Smile Вземи си на "ПЕРФЕКТ" /като лаковете/ струва 4-5 лв.
и аз ги харесвам. без тях няма смисъл да слагам спирала колкото и да е добра Peace

# 15
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
Обикновена със силикон. Същата работа ще ти върши. И определено само преди спиралата да не си прецакаш миглите.

# 16
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 876
Аз в някакво женско списание бях чела за машинка за извиване на мигли, която действа чрез затопляне на миглите или нещо подобно. Цената беше някъде около 50лв

# 17
  • Мнения: 5 317
използвам на Топ Чойс,доволна съм,обаче и аз ги извивам след спиралата.

# 18
  • Мнения: 757
използвам на Топ Чойс,доволна съм,обаче и аз ги извивам след спиралата.
и аз съм доволна от тези най обикновените,ползвам ги от години

# 19
  • Мнения: 583
за колко време ти пристигана поръчката от сайта ?  Simple Smile
два дни доколкото си спомням newsm78

# 20
  • Мнения: 1 540
Купи си най-обикновенна...

 Peace Аз имам една съвсем обикновена от поне 10 години, никога не ми е правила проблеми.  Wink

# 21
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И аз ги извивам след спиралата с обикновена извивачка. Не съм забелязала да се късат.

# 22
  • Мнения: 2 567
Благодаря, момичета!Сега на обяд ще потърся.
Искам да ви питам в основта на миглите ли поставяте извивачката и притискате или по-средата.И още един въпрос увреждат ли се миглите,като се използва всеки ден?

# 23
  • Мнения: 4 784
Никога не можах да се справя с постигането на добър резултат, използвайки това чудо за миглите.

# 24
  • Мнения: 307
Не се увреждат ,дори и да я използваш всеки ден, стига да е преди слагането на спирала.
След като се сложи спирала миглите се втвърдяват и извивачката ги "чупи"

# 25
  • Мнения: 3 830
Купи си най-обикновенна,но задължително гледай да е със силиконова /прозрачна/ гумичка.Много са добри,извиват от веднъж и гумичката им не се цепи и не захапва по някоя мигла чат пат. Confused

Дааа, и моята е обикновена от 1 лев  и съм доволна, като изключим факта, че понякога "захапва" по някоя мигла. Тези със силиконовите гумички ще ги търся, щом са по-добри Wink

# 26
  • Мнения: 1 540
Не се увреждат ,дори и да я използваш всеки ден, стига да е преди слагането на спирала.
След като се сложи спирала миглите се втвърдяват и извивачката ги "чупи"

Точно така, това е добро уточнение.  Peace

# 27
  • Мнения: 2 567
Момичета, да докладвам обикалях по магазините и не можах да намеря със силикон Cry.Взех си на Солинген ще я изпробвам утре да видя резултат.  bouquet HugБлагодаря още веднъж на всички

# 28
  • Мнения: 179
Ползвам извивачка за мигли от години, станало ми е като навик /като миенето на зъби, сутрин и вечер/ досега все съм ползвала метални под формата на ножичка, но все нещо им се случва, обикновено след продължително ползване накрая се чупят
Наскоро си купих една, първо страхотен дизайн, второ миглите ми стоят извити доста по дълго време, вече почти не слагам и спирала
По принцип се извиват преди спирала, но след като се сложи спирала може отново, но трябва спиралата да е изсъхнала /а кой има време чак толкова да чака/
а на самата миглоизв /на етикета/ имаше един трик за по трайно извиване, нагряваш /със сешоар/ малко миглоизв. и тогава извиваш, тя е направена от специална пластмаса! Обяснението беше че както косата става значително по добре, след третиране с топла струя сешоар, така било и с миглите!
Така че с две ръце, за точно този модел извивачка, мога да ви я снимам да видите как изглежда!

# 29
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Момичета, да докладвам обикалях по магазините и не можах да намеря със силикон Cry.Взех си на Солинген ще я изпробвам утре да видя резултат.  bouquet HugБлагодаря още веднъж на всички
и аз си купих една Солинген лятото..., не знам дали за6тото имам вид на бльон ми я продадоха за 17 лева newsm78... Извива6е добре...., но едва изтрая 6 месеца, после се с4упи....бе6е  със силикон.....
Явно бе6е някакъв дале4ен братов4ед на Солингена Laughing

# 30
  • Мнения: 202
Аз ползвам тази на Есенс и съм много доволна http://www.essence.eu/sp/products/eyes/accessories.html

# 31
  • Мнения: 2 567
Аз ще докладвам утре как са ми миглите.От любопитсво след като си свалих грима си извих миглите на едното око като пристиснах за около 5 сек. и като го сравних с другото без да съм ползвала извивачката не видях резултат Embarassed.Къде ли бъркам или резултата се вижда след нанасянето на спирала?

# 32
  • Мнения: 179
Аз ползвам тази на Есенс и съм много доволна http://www.essence.eu/sp/products/eyes/accessories.html
А тези къде ги продават в БГ или си я вземала някъде от чужбина?
Моята е точно такъв модел но на Рубис

# 33
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Аз ще докладвам утре как са ми миглите.От любопитсво след като си свалих грима си извих миглите на едното око като пристиснах за около 5 сек. и като го сравних с другото без да съм ползвала извивачката не видях резултат Embarassed.Къде ли бъркам или резултата се вижда след нанасянето на спирала?

Би трябвало да ли4и преди нанасянето на спиралата.... newsm78

# 34
  • Мнения: 3 376
за колко време ти пристигана поръчката от сайта ?  Simple Smile

Аз поръчах днес и ми казаха,че най-късно до сряда ще доставят поръчката,зависело от куриерите.

# 35
  • Мнения: 2 567
Днес след като сложих спирала пак не виждам ефект на извити мигли. Единствения плюс,че са ми по-подредени миглите Embarassed.Беше ме страх да ги извия пак след спиралата както някой от момичетата правят Sad

# 36
  • Мнения: 10 716
Днес след като сложих спирала пак не виждам ефект на извити мигли. Единствения плюс,че са ми по-подредени миглите Embarassed.Беше ме страх да ги извия пак след спиралата както някой от момичетата правят Sad
Ами да не би да не си държала достатъчно? Аз ги стискам с извивачката около половин минута.
След това слагам спирала - и готово  Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 7 102
А в основата на миглата или в средата поставяте извивачката?  Confused нещо не се справям, една част от миглите ми се извива, а тези към края се пречупват много грозно.

# 38
  • Мнения: 202
Аз ползвам тази на Есенс и съм много доволна http://www.essence.eu/sp/products/eyes/accessories.html
А тези къде ги продават в БГ или си я вземала някъде от чужбина?
Моята е точно такъв модел но на Рубис

мой та е от тук от София съм я купувала и е супер много съм доволна като я взех нещо така малко с подозрение беше ама продавачката ме убеди и наистина останах доволна

# 39
  • Мнения: 179
Аз ползвам тази на Есенс и съм много доволна http://www.essence.eu/sp/products/eyes/accessories.html
А тези къде ги продават в БГ или си я вземала някъде от чужбина?
Моята е точно такъв модел но на Рубис

мой та е от тук от София съм я купувала и е супер много съм доволна като я взех нещо така малко с подозрение беше ама продавачката ме убеди и наистина останах доволна

# 40
  • Мнения: 120
Аз ползвам миглоизвивачка откакто се помня.Ефекта е когато задържиш повече и ако се наложи можеш да повториш докато постигнеш желания резултат.След това слагаш спиралата и също можеш да извиваш дори и със спирала.Сестра ми е ползвала няколко пъти да ги извие,но при нея няма ефект.Май всичко зависи колко се подават миглите.

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 16:41 от koketka1

# 41
  • Мнения: 422
И аз ползвам една но ми се падна от пуканки които бах с подаръци гримове..може да не е маркова но ми върши много добра работа..просто беше  Flushed bye късмет

# 42
  • Мнения: 624
Аз използвам този модел
http://eyecurl.hit.bg/page4.html
доволна съм Peace

Общи условия

Активация на акаунт