машинка за извиване на мигли

  • 9 777
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Обикновена със силикон. Същата работа ще ти върши. И определено само преди спиралата да не си прецакаш миглите.

# 16
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 838
Аз в някакво женско списание бях чела за машинка за извиване на мигли, която действа чрез затопляне на миглите или нещо подобно. Цената беше някъде около 50лв

# 17
  • Мнения: 5 317
използвам на Топ Чойс,доволна съм,обаче и аз ги извивам след спиралата.

# 18
  • Мнения: 757
използвам на Топ Чойс,доволна съм,обаче и аз ги извивам след спиралата.
и аз съм доволна от тези най обикновените,ползвам ги от години

# 19
  • Мнения: 583
за колко време ти пристигана поръчката от сайта ?  Simple Smile
два дни доколкото си спомням newsm78

# 20
  • Мнения: 1 540
Купи си най-обикновенна...

 Peace Аз имам една съвсем обикновена от поне 10 години, никога не ми е правила проблеми.  Wink

# 21
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И аз ги извивам след спиралата с обикновена извивачка. Не съм забелязала да се късат.

# 22
  • Мнения: 2 505
Благодаря, момичета!Сега на обяд ще потърся.
Искам да ви питам в основта на миглите ли поставяте извивачката и притискате или по-средата.И още един въпрос увреждат ли се миглите,като се използва всеки ден?

# 23
  • Мнения: 4 784
Никога не можах да се справя с постигането на добър резултат, използвайки това чудо за миглите.

# 24
  • Мнения: 307
Не се увреждат ,дори и да я използваш всеки ден, стига да е преди слагането на спирала.
След като се сложи спирала миглите се втвърдяват и извивачката ги "чупи"

# 25
  • Мнения: 3 830
Купи си най-обикновенна,но задължително гледай да е със силиконова /прозрачна/ гумичка.Много са добри,извиват от веднъж и гумичката им не се цепи и не захапва по някоя мигла чат пат. Confused

Дааа, и моята е обикновена от 1 лев  и съм доволна, като изключим факта, че понякога "захапва" по някоя мигла. Тези със силиконовите гумички ще ги търся, щом са по-добри Wink

# 26
  • Мнения: 1 540
Не се увреждат ,дори и да я използваш всеки ден, стига да е преди слагането на спирала.
След като се сложи спирала миглите се втвърдяват и извивачката ги "чупи"

Точно така, това е добро уточнение.  Peace

# 27
  • Мнения: 2 505
Момичета, да докладвам обикалях по магазините и не можах да намеря със силикон Cry.Взех си на Солинген ще я изпробвам утре да видя резултат.  bouquet HugБлагодаря още веднъж на всички

# 28
  • Мнения: 179
Ползвам извивачка за мигли от години, станало ми е като навик /като миенето на зъби, сутрин и вечер/ досега все съм ползвала метални под формата на ножичка, но все нещо им се случва, обикновено след продължително ползване накрая се чупят
Наскоро си купих една, първо страхотен дизайн, второ миглите ми стоят извити доста по дълго време, вече почти не слагам и спирала
По принцип се извиват преди спирала, но след като се сложи спирала може отново, но трябва спиралата да е изсъхнала /а кой има време чак толкова да чака/
а на самата миглоизв /на етикета/ имаше един трик за по трайно извиване, нагряваш /със сешоар/ малко миглоизв. и тогава извиваш, тя е направена от специална пластмаса! Обяснението беше че както косата става значително по добре, след третиране с топла струя сешоар, така било и с миглите!
Така че с две ръце, за точно този модел извивачка, мога да ви я снимам да видите как изглежда!

# 29
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Момичета, да докладвам обикалях по магазините и не можах да намеря със силикон Cry.Взех си на Солинген ще я изпробвам утре да видя резултат.  bouquet HugБлагодаря още веднъж на всички
и аз си купих една Солинген лятото..., не знам дали за6тото имам вид на бльон ми я продадоха за 17 лева newsm78... Извива6е добре...., но едва изтрая 6 месеца, после се с4упи....бе6е  със силикон.....
Явно бе6е някакъв дале4ен братов4ед на Солингена Laughing

Общи условия

Активация на акаунт