Промениха ли се отношенията след раждането?

  • 2 398
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 200
Отношенията се променят. По-хубави или по-лоши зависи от вас двамата. За да свикнете с променената ситуация с малкото чудо с което сте се сдобили и е плод на вашите усилия и желания, трябва време. За съжаление ти ще имаш много по малко време отколкото той, затова не се притеснявай да си егоист и да си вземеш необходимото време за да се погрижиш за себе си. Оставяй таткото с детето, нека го къпе и му сменя памперса. Виж за храненето няма как да те отмени (освен ако не сте на АМ). Отдели време и на съвместните ви отношения. Излизайте заедно, ако има на кого да оставиш детето. Излизайте с детето. Споделяй за ежедневието си , за притесненията и радостите си относно бебчо. Бъди една прекрасна майка и съм сигурна че съпруга а и бебо ще го оценят подобаващо.

# 16
  • Мнения: 728
И аз милех че има промяна при нас, но се оказа, че просто аз съм по нервна сега и се хващам за всяка дума и си миля че той нещо не е доволен, а то цялата работа е в това че вече освен кухненската работа миене, пране, готвене и т.н. имам грижа и за бебо и от нямане на време за себе си, нямам време и за него, пък си миля че е обратното.

# 17
  • Мнения: 491
Мен все още не са ме пуснали хормоните Mr. Green
А и мен това седене в къщи и изолацията ме побъркват,та съм все нервна.Ама се надявам нещата да се оправят полека лека. newsm12
И мен също изолацията ме депресира страшно много.Но и това ще мине....

# 18
  • Мнения: 354
Ами при мен също се промениха.Като начало секса се разреди smile3516.А и мен това седене в къщи и изолацията ме побъркват,та съм все нервна.Ама се надявам нещата да се оправят полека лека. newsm12

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 857
 
Никой не може да ме убеди, че отношенията не са променят.
И аз съм на това мнение. Променят се и към хубаво и към лошо. Въпреки това аз искам второ, ама таткото не ще и да чуе  Mr. Green

# 20
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
При нас промяната е към по-добро. Чувстваме се много щастливи, още по-влюбени и животът ни е пълен. Сега чакаме още едно бебе и просто "преливаме" от щастие.
Пожелавам на всички такава хармония вкъщи   bouquet

# 21
  • Мнения: 206
Някъде бях чула съждението "всяка двойка е уникална, както и всеки човек е уникален ,един с един не си приличат". Според мен си е точно така и не бих могла да дам съвет. При едни, едни похвати помагат ,но при други не. Трябва ти сама да почувстваш ,какво трябва да направиш ,за да промениш нещата ,към добро.
При мен лично се промениха отношенията ,но е много сложно ,за да го определя ,като към по-добро или по-зле.

# 22
  • Мнения: 676
При нас промяна няма, но пък ние живеем заедно повече от 10 години.
И при нас е същото.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 271
Спокойно, всичко ще се оправи. Имай търпение - при всички двойки май го има, но после следва една такава близост между вас, която трудно се описва.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 735
Съвет не мога да дам,защото всяка двойка си има свои взаимоотношения-преди бебчето,а и след това.Ще ти разкажа за нас.Ние се разбираме прекрасно вече 13 години,но първата криза се случи след раждането на бебка/въпреки че е много желана/-при мен натрупана преумора/цедене през 3 часа/,колики по 18 часа,болки в колената,кръста и ръцете от носене ,готвене,пране,гладене,спане по 3 часа на денонощие и т.н.Вече премина кошмарния период всичко е както преди,та даже и по-добре. GrinningПовече си почивай,ако има кой да ти помага.Мисля,че ще премине,но зависи и от двамата!

# 25
  • Мнения: 1 931
Винаги всичко се променя. А ти защо не седнеш и му кажеш как се чувстваш, той също да ти каже и така да се разберете. Говорете. Много пъти като се спира диалога между хората и стават разни работи.

# 26
  • Мнения: 4 621
Разбира се, че се променят отношенията. Най-малкото вече не сме само двамата , а има трети човек, който разчита изцяло на нас. Живота се променя, приоритетите ни и вижданията се променят, от там и отношенията ни  Peace Това, не означава обаче, че не са хубави, или не се обичаме както преди, просто са различни Hug

# 27
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Винаги има един период на адаптация и на пренареждане на пъзела, дали защото ставате трима, дали защото отговорността е по-голяма...кой знае Confused

Някъде бях чула съждението "всяка двойка е уникална, както и всеки човек е уникален ,един с един не си приличат". Според мен си е точно така и не бих могла да дам съвет. При едни, едни похвати помагат ,но при други не. Трябва ти сама да почувстваш ,какво трябва да направиш ,за да промениш нещата ,към добро.
При мен лично се промениха отношенията ,но е много сложно ,за да го определя ,като към по-добро или по-зле.

Като цяло готова рецепта няма! Това , като приказката с Неволята  Wink

# 28
  • Мнения: 81
Моят съвет е да не спираш да отделяш време за себе си - може да си родила съвсем скоро, но не забравяй, че си ЖЕНА - гледай бързо да върнеш формата си, оправи си косата, лицето....просто трябва винаги да имаш самочувствие! Поне аз така направих и  отношенията с татенцето дори са по-добре от преди! Wink

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Моят съвет е да не спираш да отделяш време за себе си - може да си родила съвсем скоро, но не забравяй, че си ЖЕНА - гледай бързо да върнеш формата си, оправи си косата, лицето....просто трябва винаги да имаш самочувствие! Поне аз така направих и  отношенията с татенцето дори са по-добре от преди! Wink
Ти ли си татенцето  newsm78 Промени си профила, ако не си  Hug

Общи условия

Активация на акаунт