АНТРЕ

  • 151 131
  • 687
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 9 776
DidkaS, geryger, благодаря ви Hug!
Аз, както писах, дълго го чаках ooooh!. Прави ни го наш познат, и ето това се получава обикновено - даже един скандал не можеш да вдигнеш като хората Twisted Evil. Но пък резултата ми хареса много. Изработката е много добра, за съжаление не знам точно материала какъв е, но е масивно, исках да е с много отделения за обувки, и пак ми идват малко, ужас Embarassed.
geryger, едва ли ще съм ти полезна. Не съм от София, а фирмата е Плевенска. Излезе ми точно 510лв. с дръжките и закачалките. Не мисля, че като на познати са ни направили някаква отстъпка Rolling Eyes. Чертеж нямам. Мога да измеря дължина, но да ти кажа честно то е според мястото. Нашето се пада леко ограничено между две врати. По тази причина не заема цялото място отстрани до стените. Както виждаш може да се раздели мислено на три части и просто си смяташ по твоето разстояние кое колко да бъде.

# 616
  • София
  • Мнения: 714
Чертеж нямам. Мога да измеря дължина, но да ти кажа честно то е според мястото. Нашето се пада леко ограничено между две врати. По тази причина не заема цялото място отстрани до стените. Както виждаш може да се раздели мислено на три части и просто си смяташ по твоето разстояние кое колко да бъде.

Благодаря ти.
Измери моля те гардеробчето и огледалото на ширина и дълбочина.

# 617
  • Мнения: 9 776
Чертеж нямам. Мога да измеря дължина, но да ти кажа честно то е според мястото. Нашето се пада леко ограничено между две врати. По тази причина не заема цялото място отстрани до стените. Както виждаш може да се раздели мислено на три части и просто си смяташ по твоето разстояние кое колко да бъде.

Благодаря ти.
Измери моля те гардеробчето и огледалото на ширина и дълбочина.

Извини ме, моля те, че чак сега ти отговарям, забравих Embarassedbouquet

На дължина са по 60см, а дълбочина на гардероба - 35 см. Peace

# 618
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Polin a, много хубаво е станало антрето ви. Със здраве да си го ползвате   bouquet

# 619
  • Мнения: 9 776
Polin a, много хубаво е станало антрето ви. Със здраве да си го ползвате   bouquet

Благодаря ти Hugbouquet

# 620
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Polin a, би ли споделила с мен височината на шкафа с двете вратички. Grinning
Разбрах, че ширината е 60 т.е. 2х30см. Мисля да правя такъв шкаф в спалнята, но разполагам само с 70 см-, т.е. 2х35.
Моят трябва да е висок 205 см. - колкото касата на вратата и искам да добия реална представа как ще изглежда.
Благодаря предварително   bouquet

# 621
  • Мнения: 9 776
Polin a, би ли споделила с мен височината на шкафа с двете вратички. Grinning
Разбрах, че ширината е 60 т.е. 2х30см. Мисля да правя такъв шкаф в спалнята, но разполагам само с 70 см-, т.е. 2х35.
Моят трябва да е висок 205 см. - колкото касата на вратата и искам да добия реална представа как ще изглежда.
Благодаря предварително   bouquet

Точно 205 е и моят шкаф. До касите на двете врати отстрани. Но щом ще е за спалня, аз бих го направила до тавана. Иначе остава едно пространство, където само се събира страшно много прах, в същото време е високо и трудно се чисти, а и за нищо не става да се слага там. Аз питах така и за антрето дали може, но ми казаха, че нямало да стои добре Rolling Eyes.

# 622
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Мила, моята спалничка е малка и леко скосена. Гардеробчето ще бъде зад между вратата и спалнята. По принцип високите до тавана гардероби и други мебели оптически затварят пространството.
Правилно решение от твоя страна да направиш антрето на тази височина. До тавана би затворило малкото пространство в коридора.
Благодаря за размерите   bouquet

# 623
  • Мнения: 55
Здравейте,
имам желание да си поръчам мебели за коридора, стигнах до някакъв вариант за проект (не си харесах готови или са много скъпи) и моля за критики и коментари  Simple Smile
http://prikachi.com/images.php?images/263/2674263d.jpg  http://prikachi.com/images.php?images/265/2674265J.jpg и http://prikachi.com/images.php?images/264/2674264l.jpg
Идеята е това, което е на първата картинка да е гардероб и шкаф за обувки и над шкафа закачалки, другото (втората картинка) ще е от тези новите стойки за закачалки (исках нещо вертикално между колоната и скрина, пък те изглеждат добре) със скрин и огледало над него.  Проекта е мое дело и визуализациите не са страхотни, но колкото да си го представя стават Simple Smile Моля не ме жалете и критикувайте  Wink

# 624
  • Мнения: 3 410
Аз имам подобна закачалка от тези вертикалните, много хубаво стои. Само че ние я направихме малко по къса, за да може отдолу под плотчето и да се събират високи ботуши. Иначе и аз имам подобно късо огледало, само че под него направих не скрин, а шкаф за обувки. Но и скрин да е пак е супер. Сума неща ще ти побере. То и аз на моя щкаф за обувки най горе направих две малки чекмедженца , чудесна работа вършат.

# 625
  • Мнения: 55
Пропуснах да уточня, че и гардероба ще е за обувки и затова под огледалото мисля да е скрин - за други дивотии Simple Smile

# 626
  • Мнения: 1 569
Здравейте! Съвсем скоро ни предсоти правене на антре, та започвам да ви чета редовно.  Hug Искаме нещо модернистично, красиво, каквото ще бъде и в остатъка от апартамента. Ако имате идеи за фирмки, които предлагат такива мебелировки моля споделете. Иначе засега обмисляме да ангажираме фирмата, която ни прави хола с кухн. бос - Класик. Страхотни са, но за съжаление са ни маааалко скъпички. Sad

# 627
  • София
  • Мнения: 714
Вече си избистрих портмантото остава само да си го поръчам в някоя фирма.
Пуснах запитванип до две места, но нищо не ми отговарят и предполгам, защото им е непознато.
Да Ви птам - някой правил ли си е такова или подобно портманто със стъклен рафт?
http://toniks.net/images/stories/sdtoniks/antreta/a14.jpg

# 628
  • Мнения: 6 034
Портмантото изглежда добре,но аз лично мразя да гледам дрехи по закачалки,поради което никога нямам дреха на него.Там висят дрехите на гостите.Затова не бих си направила такова.Бих предпочела още една врата на гардероба.А за стъклото-не ми се вижда практично.

# 629
  • София
  • Мнения: 714
Защо не ти се вижда практично?
Аз съм дребна, никога не виждам кой какво е метнал от горе.
Освен това ще го направя на мат квадрати които много добре ще ми се вържат с квадратните вградени лампи в коридора.
За закачалките ми харесва, защото дрехите не се мачкат и се виждат.
Аз също прибирам в гардероба, но не използваното към монета.
Но например палтото ми ще стой много по добре на закачалка в коридора. И няма да губя време да го прибирам и вадя всеки ден от гардероба.
http://geruniums.snimka.bg/properties/apartament.463458.19941101

Общи условия

Активация на акаунт