АНТРЕ

  • 151 023
  • 687
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 532
Я виж ти, тъкмо антрето ми е наред, а не бях забелязала темата Flutter То си е част от основното помещение, отделихме го само с ниска стеничка, колкото да не влизаме от вратата в хола.. Драмата е голяма, идеите привършват, а съгласие няма - почвам да ви чета за вдъхновение Hug

# 661
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
...... Драмата е голяма, идеите привършват, а съгласие няма.......Hug


Пух, спокойно - всички минават по тоя път!   Wink
Успех! Peace

ПП: Ето малко идеи и от мен!  Flutter

# 662
  • Мнения: 6 304
здравейте,
искам да ви се похваля с новообновеният ми коридор !
http://inahris.snimka.bg/daily/moyat-koridor.623461.all

Ау, много шарено! Дори на тавана не сте му "простили". Laughing

# 663
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
 Joy

# 664
# 665
  • Мнения: 11 747
Най- накрая да се похваля с антрето и аз. Коридора не съм снимала, но той е празен - само врати и стени. Може би не е лошо нещо и там да се направи  Thinking

http://farm7.static.flickr.com/6168/6217074188_a619bca80b_z.jpg
http://farm7.static.flickr.com/6098/6217075474_e2b056baae_z.jpg
http://farm7.static.flickr.com/6047/6216559767_63e2ea7cf0_z.jpg
http://farm7.static.flickr.com/6031/6216561169_a0979a86cc_z.jpg

Дорис, разкошни идеи си публикувала!
Сладък бонбон, не ми се отварят снимките ти  Thinking

# 666
  • Мнения: 601
pinaмного ми харес антрето ти. Това на земята ламинат ли е? Аз много се замислям дали и в къщи да не си сложим ламинат. Каква дебелина и твърдост избрахте? В момента сме на гранитогрес тип мозайка , който ненавиждам С какъв акъл сме го избрали незнам. Имаме планове да сменяме вратите у дома и искам и да сложим ламинат на пода върху гранитогреса

# 667
  • Мнения: 11 747
Да, ламинат е, марката му е нещо като Ийгъл, но на немски, защото е австрийско производство, дебелината е 10мм, не знам каква твърдост е, но ми се вижда доста твърд, вероятно заради дебелината. Не исках да са плочки. В кухнята ни е същия ламинат. Някак по- домашно ми стои и по- уютно, а и със сигурност държи по- топло от плочките - експериментирах с тези в тоалетната боса, по чорапи и така. Даже за тоалетната много съжалявам (тя е отделно от банята), че я направихме типичната тоалетна с плочки по пода и стените и голяма луна за осветление. Трябваше да я направим като стая, по- ретро ама свърши вече.

Допълвам, че нашия ламинат в антрето и коридора е върху мозайката, а в кухнята е върху плочките - уж да са на едно ниво, уж бяха на едно ниво така, то не се оказа точно така, но пак стана.

# 668
  • Мнения: 4 300
Пина, стана ми интересно, умишлено ли нямате огледало?

# 669
  • Мнения: 11 747
Не беше отдавна плануван и търсен ефект, но в движение така реших и мъжа ми се съгласи с мен. Няма как да се види от снимките, но в едната къса страна на антрето е вратата на спалнята. Там е гардероба, който има големи огледала на вратите. Като се отвори вратата на спалнята и хем от по- далечко човек се вижда идеално в цял ръст. То иначе в самото антре няма и накъде да се отдалечиш, както се вижда. Та, начин за оглеждане има и то не лош. При това положение ми се стори излишно да слагаме още огледала. Противно на масовия навик да се слагат много огледала в жилищата, аз не го харесвам това. Не ми е уютно да се оглеждам постоянно и навсякъде.

# 670
  • Мнения: 4 300
Ясно.
Аз също не обичам много огледала, забелязала съм, че ме разсейват ужасно, все натам ми бяга окото. Ама пък и хептен без не може:)
За мен си трябват две в цял ръст- едно в спалня/дрешник, може и скрито, и едно в коридора, така че да можеш да се видиш преди да излезеш. В едното ни жилище така и не сложихме огледало в цял ръст и понякога съм викала асансьора, та да се огледам там  Blush

# 671
  • Мнения: 11 747
Да, трябва да можеш да се видиш в цял ръст, без това не може. У нас така се получава, че огледалото е в спалнята, но отваряш вратата и се гледаш както си в коридора. С едно огледало се оглеждаш и от двете помещения. Ако се окаже недостатъчно винаги може да се коригира. Засега е добре.

# 672
  • София
  • Мнения: 442
Бих искала да попитам някой правил ли е шкафове високо по стените в антре? Върти ми се тази идея. Имаме голям дрешник в коридора, но естествено е недостатъчен. Огледало,  закачалки и табуретки за сядане. Стената със закачалките е свободна. Бих искала да накича по стените няколко шкафа или етажерки за книги за да оползотворявам пространството, че все не ни стига Simple Smile

От снимките, които е качила Doris ми харесва шкафчето- сандък за сядане с мекичко отгоре. Мислила съм вариант това да бъде шкаф за обувки с вратички, но нисък и хоризонтален, така че върху него да може да се сяда.

Виждали ли сте подобни картинки в нета, за малки стенни шкафове, за да мога да си дооформя идеята и да търся кой да ги изработи? Simple Smile За съжаление не ми се отварят линковете, които сте дали в темата, дано е временно...

# 673
  • Мнения: 301
Pina,
аз не можах да видя Simple Smile  Flutter

# 674
  • sofia
  • Мнения: 2 259
Pina,
аз не можах да видя Simple Smile  Flutter

И аз не можах! Blush

Общи условия

Активация на акаунт