АНТРЕ

  • 151 027
  • 687
  •   1
Отговори
# 90
  • sofia
  • Мнения: 114
запис  Simple Smile

# 91
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Запис

# 92
  • Мнения: 712
Аз много исках да имам широко антре, с възможно най-малко мебели, но уви. След като си подредих всички мебели по стаите, се оказа, че нямам гардероб... Така, половината ми антре ще е заето от голям гардероб с плазгащи врати и огледало на едната от тях. Мебелистите предлагаха да сложат и на двете врати, но ме хвана страх, че Боян, какъвто е див, ще ме изправя на нокти всеки път. Така малко ще огранича възможностите за сакатлъци...

# 93
  • Мнения: 1 091
А случайно някой да има снимки на масички тип "изпразни джобове"? Такива дето е удобно да стоят до входната врата и там да си оставиш ключовете от колата например.

# 94
  • Мнения: 1 668
В момента събирам идейки....т.е. запИс

# 95
# 96
  • Мнения: 1 599
Имам нужда от идеи за антре, което е ъглово. Ilenkata, изрови нещо от твоето джобче  Hug

# 97
  • Sofia
  • Мнения: 113
 Gwen,поздравления за всекидневната,много е уютна. Peace
 

# 98
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
По мое мнение, ако съдя по опита си, на човек от семейството са нужни поне 30см широчина за гардероба, за да се поберат връхните дрехи. Много е удобно, ако има място, където да седнеш, за да се обуеш/събуеш.  Добре е да има и някаква ниска закачалка, на която да окачиш торбите или чантата непосредствено след като влезеш, за да са ти свободни ръцете. Лично аз не харесвам открити закачалки, защото моментално там се оказват всички връхни дрехи и на никой не му се прибира в гардероб. Имам в коридора кутия за ключове, там всеки си окачва ключа+тези за мазето и колата. Чадърите окачвам на лоста на гардероба, а тези без извити дръжки - на кука, пак на лоста на гардероба. Куката е самоделка, от дебела тел. Имам и такава за чантите, защото няма къде да ги поставя.
Малко идеи и от мен:

 

Последна редакция: пн, 14 юли 2008, 01:44 от ljuboznatelna

# 99
  • София
  • Мнения: 958
Има страхотни идеи тук......Ще следя темата, че ни предстои .....

# 100
  • Мнения: 1 599
ljuboznatelna, мерси за идйките. И аз съмна мнение, че е хуаво да има нещо за сядане, но при нас не знам дали ще се получи. Не е толкова голямо мястото. Това за ниската закачалка не се бях сетила. А за натрупването на всички дрехи на закачалката - това е като закон. Затова искам да не предразполга за такова нещо, а да се слага само дрехите, които са за сезона, а другите в големия гардероб  Peace
при мен проблмът е дали да "усвоим" ъгълът или не, иначе нещо в този смисъл съм се ориентирала
http://i215.photobucket.com/albums/cc172/todorova_lenka/antre/caro_01.jpg

# 101
  • Мнения: 4 292
Предстои ни обзавеждане на антре. От няколко дни обикалям магазините, но нищо не ми харесва - всичко е ужасно еднотипно. Изглежда, че ще се наложи да поръчваме да ни правят, тъй като тези, които допаднаха от нета няма от къде да се купят.
За момента фаворит ми е ето това антре,като мисля да заменя огледалото с картина:



Все още не съм се спряла на сто процента, продължавам да се оглеждам и за други модели.  Grinning

# 102
  • Мнения: 1 305
Клото, много хубаво е това, което си избрала. И ние си правихме антрето по поръчка, за да пасне най-добре на пространството. Апропо, имаме си антре от миналата седмица. Ообаче още не е за снимане.  Mr. Green Трябва да се пипнат още някои неща и после обещавам ще има снимки.
И един тип от мен за всички антреправещи - голяяям шкаф за обувки! Колкото позволява мястото. Моето е 120/140/18см. Имаше май една тема преди точно за шкафовете за обувки и по-точно за тези с падащи вратички. Ами много е удобно. Вярно само ботуши не събира, но пък всичко друго ми е вътре. Grinning

# 103
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Моят шкаф е 100/100/30 - 5 рафта за обувки, но едва ни стига за сезонните обувки. Отделно имам висок шкаф до него, където са бутушите и четките и боите за обувки. Това, което виждам в интернет като мебел, ми се струва крайно недостатъчно за моето семейство. Rolling Eyes

# 104
  • София
  • Мнения: 958
ljuboznatelna - може ли да ни покажеш снимка, че и аз искам нещо, което да събира всичко, а не мога да открия такъв вариант.....

Общи условия

Активация на акаунт