През коя седмица се прави първият преглед с ехограф?

  • 8 145
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
При нормална бременност и ако не си в рискова група е само един видеозон в 20 седмица.
За района на Лондон чух 2 отпускали, по схемата на здравната каса, но там са друга губерния Wink
Иначе ако има проблеми по време на бременността ти правят още. Тъй като аз до тук нямах, само едничък ми направиха.

# 16
  • Мнения: 217
И тук в Америка правят само един ехограф-към 20-та седмица,доста подробен,всичко мерят,но ако не се налага по медицински причини,повече няма... Rolling Eyes Аз сега накрая с надежда в гласа попитах няма ли така да ме погледнат като за последно Wink ,но докторът така ме сряза-ами ти нямаш нужда,евентуално ако вземеш да преносваш тогава може би... Confused

# 17
Blagodaria mnogo na Debi za obiasnenieto za snimkata, no za neshtastie ne mojah da ia otvoria zashtoto mi izliza saobshtenie greshka 404 ili neshto podobno, no niama znachenie Simple Smile
A  tova che v niakoi darjavi praviat samo po edna echographia me shokira, no iavno vsichko zavisi ot zdravnata sistema v saotvetnata strana, a tuk vav France se polagat pone tri i v niakoi izkluchitelni sluchai ako ima problem i po poveche.
No sega i dvamata s maja mi sme mnogo shtastlivi zashtoto nai-posle vidiahme bebo i na vsichkoto otgore dobre orazmeren. No tuk kazvat che parvata echografia e nai-vajna, zashtoto spored razmera na vratleto se opredelialo dali ima risk ot trizomia - 21 hromozoma.
Az pak pojelavam na vsichki mami vav foruma da izjiveiat tova shtastie kato men Flutter  Heart Eyes  Stuck Out Tongue  Tada  #Milti

# 18
  • Мнения: 1 465
Oufff sorry tozi gost biah az ama tolkova sam razvalnuvana che zabravih da se registriram Stuck Out Tongue  I se izviniavam che pisha na latinica, no na moiata klaviatura mi lipsvat niakoi saglasni ot kirilicata Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 4 244
Поля, весело бременеене и много весели мигове с нас тук! Wink

# 20
  • Мнения: 10 263
Jeanne и аз за АМерика написах но забравих да спомена. Наистина ако преносиш тогава ще ти направят още един. Иначе ако всичко е наред недоумяват защо искаш още. А в БГ защо се ходи толкова не знам какво е обяснението. Даже бях чела една мама ходела всеки месец Shocked

# 21
  • Мнения: 768
Цитат на: Anonymous

No sega i dvamata s maja mi sme mnogo shtastlivi zashtoto nai-posle vidiahme bebo i na vsichkoto otgore dobre orazmeren. No tuk kazvat che parvata echografia e nai-vajna, zashtoto spored razmera na vratleto se opredelialo dali ima risk ot trizomia - 21 hromozoma.
Az pak pojelavam na vsichki mami vav foruma da izjiveiat tova shtastie kato men Flutter  Heart Eyes  Stuck Out Tongue  Tada  #Milti


За мен и двата пьти беше важна втората ехография -тогава определят пола. Иначе мьжа ми нито пьрвия пьт нито втория успя да дойде да види бебетата на ехограф, но дьлго после разучаваше снимките. По-голямата щерка беше на двата пьрви ехографа през втората ми бременност и гледаше с голям интерес екранчето как мьрда бебето Grinning  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт