AVENT ili NUBI

  • 1 474
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 877
ха-ха, току-що оттоворих в другата тема и ето появи се и тази  Laughing
Авент, въпреки че бях години наред фенка на НУК. Сега бебо се наложи и показа "собствен вкус" към марките. Имам всичко на Авент - много премислени се оказаха, макар че ми се сториха грозновати.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 675
И от Авент и от Нуби съм много доволна Simple Smile

И аз така, но ползвам различни по вид биберони на двете марки. Бибероните на Нуби стават на шишета Авент.

# 17
  • Мнения: 1 763
Шишета и биберони за хранене съм ползвала само на AVENT. Залъгалки съм купувала различни, но синът ми харесва само NUBI и AVENT.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 181
Въпрос на вкус на бебето.Моята си обичаше Авент,на Нуби не я хареса.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 397
Специално за шишетата моят син си хареса Чико с каучуковите биби.

 И при нас беше така.На Авент всички шишета отидаха в кофата.

И аз в тази група за шишетата на ЧИКО съм, имах едно на Авент и до ден днешен го проклинам  Close
На нуби имам шише с сламка доволна съм  Peace

# 20
Много зависи от самото бебе!
От личен опит съм за Авент! Peace
Първо бях купила 2 шишета на Нуби - биберона за чесане на венците се оказа много мек и в същото време с много големи дупки - бебето направо се дави вместо да успее да преглъне течността. Шишето е твърде тежко и ръката на майката омалява докато го храни, след това се оказа че клапите за въздух не издържаха и започаха да текат.
После купих Авент и се родих - леки, лесни за измиване и сглобяване, биберони с номера, които наистина са подходящи за обозначената възраст. Удобни дръжки, които могат да се купят отделно без да е необходимо да се купува "спортна чаша" за пиене, когато бебето поотрасне. Просто не са толкова шарени като Нуби, но определено са качествени! Издържат на много удари и изхвърляния от количката  Wink

# 21
  • Мнения: 6 442
Имам продукти и на Авент,и на Нуби,И от двете марки съм доволна. Peace

# 22
  • Мнения: 1 477
Авент  newsm10

# 23
От гледна точка на продаване - сравняването по-скоро тлябва да е Авент - Нук!
Макар че според мен (бащата) - най-простите също вършат същата работа - това с марките са малко майчини залитания!

# 24
  • Мнения: 4 335
Много сьм доволна от Авент Peace

Общи условия

Активация на акаунт