"Лимонена диета" го наричат...

  • 14 666
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 111
Бъркоча с лайката не бил толкова лош, поне така прочтох. Вчера, естествено, забравих да купя лимони. Ми никой не пише тук, как да се подсетя.  Crossing Arms

# 16
Лилянчо направи ли си отварата?Айде,че да не съм сама... Joy

# 17
  • Мнения: 4 111
Лилянчо направи ли си отварата?Айде,че да не съм сама... Joy

Пак забравих!  Embarassed
Ще си запиша!  Grinning

Имам само едно пакетче лайка - 30 грама, ще трябва още 2 пакетчета и 7 лимона. Ще копирам тук рецептата, че да не я търся всеки път.  Grinning



7 лимона се настъргват с кората, смесват се с една опаковка лайка (100 гр.) и се накисват в 1,5 л. вода за 24 часа.

След това се прецеждат и получената течност (около 1,4 л.) се пие всяка сутрин на гладно 7 дни (горе-долу по 200 мл. на ден).

# 18
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Аз съм от 4 дена на лимони като ги правя по следната схема :
1 ден -  сутрин един изцеден лимон в чаша с вода .
2 ден - сутрин и вечер лимон с вода
3 ден - сутрин обет и вечер лимон с вода на
4 ден - си разпределям 4 лимона за през деня и от
5 ден - започваш да махаш по един лимон от предишния ден и така на
7 ден - завършваш с един лимон .
Резултат има наистина аз я правя две седмици като седмия ден го броя за първи от втората седмица . Свалят около 3-4 килограма , но в обиколките най си личи . На мен проблемната зона ми е корема и паласките  , стопяват се почти на половина .

# 19
Не съм сама-а-а Joy

Резултат има наистина аз я правя две седмици като седмия ден го броя за първи от втората седмица . Свалят около 3-4 килограма , но в обиколките най си личи . На мен проблемната зона ми е корема и паласките  , стопяват се почти на половина .

Дано и на мен ми се отразят така.Пия ги по същия начин,но днес ми е едва втори ден и съответно още няма резултати  Tired

# 20
  • Провинция
  • Мнения: 509
Не съм сама-а-а Joy

Резултат има наистина аз я правя две седмици като седмия ден го броя за първи от втората седмица . Свалят около 3-4 килограма , но в обиколките най си личи . На мен проблемната зона ми е корема и паласките  , стопяват се почти на половина .

Дано и на мен ми се отразят така.Пия ги по същия начин,но днес ми е едва втори ден и съответно още няма резултати  Tired


И аз...и аз... PeaceНа мен ми е четвърти ден по тази схема...Сега си пийвам сокче от лимонче...Още не съм се теглила или мерила...Да се надяваме,че неделя вечер,когато ми е последен ден ще се похваля Praynig

# 21
  • Мнения: 80
Аз съм от 4 дена на лимони като ги правя по следната схема :
1 ден -  сутрин един изцеден лимон в чаша с вода .
2 ден - сутрин и вечер лимон с вода
3 ден - сутрин обет и вечер лимон с вода на
4 ден - си разпределям 4 лимона за през деня и от
5 ден - започваш да махаш по един лимон от предишния ден и така на
7 ден - завършваш с един лимон .
Резултат има наистина аз я правя две седмици като седмия ден го броя за първи от втората седмица . Свалят около 3-4 килограма , но в обиколките най си личи . На мен проблемната зона ми е корема и паласките  , стопяват се почти на половина .
Много добре ми звучи PeaceА храната????Какво хапваш?

# 22
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
В момента правя един от режимите на Ипо . Има такава тема във форума .

# 23
  • Мнения: 189
вече четвърти ден съм на отварата с лайка и лимони!Резултати досега няма Sad Успех на всички

# 24
  • Мнения: 124
здравейте!Днес мие втори ден на лимонките.Отбелязвам -0.5кг.Днес ще намаля количеството на приеманата храна и дано продължа по надолнището! PraynigУспех на всички! Hug

# 25
  • Мнения: 572
записвам се за темичката.
идеята звучи добре, но все още се чудя дали има ефект ако си хапваш нормално или може би трябва да има някакъв режим на хранене ...
защото само то лимони да се слабее, то вярно че съм чувала за ефекта има, ама ми се струва невероятно.

# 26
  • Мнения: 111
Здравейте мами, идеята за лимоните много ми хареса. Още повече че вече 6 месеца кърмя и съм 75кг  Shocked. Заради кърменето не мога да мина на диета, намалих само хляба и спирам сладкото и това съчетано със упражнения. Реших да си помогна с лимони Simple Smile, даже ще има повече витамини за малчо  Grinning.

# 27
  • Мнения: 111
Малко промених режима, за да ми пасва повече.
Сутрин си правя малко ПРЕСЕН чай от лайка, добавям сока от един лимон и още вода, за да стане течността половин литър. Половината изпивам на гладно, другата половина до обяд. Следобяд разреждам сока от един грейпфрут пак със вода до половин литър и си го пия до вечерта. Ще пиша ако подейства по този начин Simple Smile.

# 28
  • Мнения: 124
Вклщчвам се да се похваля-днс мие пети ден и съм -1.3кг.При положение,че последните два дни и прекалих с яденето Joyсега за оставащите дни мисля да комбинирам и с режима на хранене до 16ч.Ще пиша за резултати Peace

# 29
  • Мнения: 134
Пия лимонов сок на гладно от два месеца и малко повече първо го пих ей така заради витамините и ензимите от пресния плод. Наистина се свалят обиколки. Сега не мога без прясно изцеден сок от лимон разреден с вода дори понякога нямам нужда от кафе имам страшна енергия. Просто преди не можех да си представя, че толкова малко нещо сутрин ти дава енергия и сила през целия ден. Незнам дали ще продължавам да свалям от обиколки, но скоро няма да се откажа от лимоновия сок сутрин. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт