Рицарки на Бялото кантарче 28.01.2008 - 03.02.2008

  • 16 583
  • 676
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 040
Добро утро  Grinning
Снощи си направих едно "зареждане ". Имаше баница  и сладоледена торта, дори хляб.
Днес съм на линия. Но в състезанието няма да участвам. Искам да си запазя равновесието - това за мен е най-важното в режима ми.
А това равновесие включва по някоя бисквита в офиса и по малко захар в кафето  Blush
Аз ще ръкопляскам на състезателите  Mr. Green
Със сигурност ми действате стимулиращо и мотивиращо.  Peace
Затова си казвам, че тая седмица ще опитам да си взимам по-рядко бисквита и  да не си сипвам захар в кафетата.
Айде - успех и хубава седмица на всички  Peace

И още да попитам - Камъчето къде е?
Имаше 2 успешни дни - и после 2 дни я няма   Angry
Танче  Hug - ще чакаме да додеш, независимо кво става с дните  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 28 яну 2008, 07:08 от huffman

# 16
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Запис  Whistling.

# 17
  • Мнения: 1 488
Добро утро!Аз вече стартирах. Имам половин литър вода и каланетика 20 мин. до момента и сега закусвам кисело с лен и овес.
Успех на всички участници и не до там такива.Хубава и успешна седмица за всички пожелавам.  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 183
Хайде, честита ни нова седмица!
Много хубава инициатива - БРАВО!!!
Аз се включвам: до тук около половин литър вода, пол. коф. кисело мляко с овес и съм писала в темата.
Иначе за миналата седмицата мога да се похваля с известно затягане на редиците, и резултат -1 кг.
За тази седимица целта ми е  2 кг, само че чакам и лелка, дано да стане.
Приятна седмица на всички!!!

# 19
  • Мнения: 1 369
Дубрутру  Hug
Попче, Хъф, Дани, Щък, Силви  Hug
На МарчеФ да кажа - не се отказвай, всеки си има такива периоди, когато си мисли, че е "невидим", включително и аз  Crazy Но и аз се усещам, че не винаги мога да отговоря адекватно и поименно на всеки, но ми става мило, като ви чета. Очаквам те по-често  Hug
Щък, бравос   bouquet
Аз да си поясня мойто разбиране за състезанието. Целта ми не е да сваля нещо  ooooh!, особено на всяка цена, а по-скоро да си вляза в правия път, което ми убягва напоследък  Tired. Ако успея и да се размърдам, ще е още по-добре, а ако и нещо ми се смъкне от г*зинката, ще почерпя  Crazy

На всички желая една хубава, усмихната и успешна седмица   bouquet

# 20
  • Мнения: 2 040
аз си приготвих кутииките с ядене - до сряда включително съм осигурена Simple Smile - пилешки бутчета със задушени зеленчуци - целина, моркови и по малко праз.
Обаче ще съм затруднена със сметките
според вас колко калории да си сложа за едно не голямо пилешко бутче с кожата на грил? /купешко/  newsm78
оглозгах един кокал пилешки и пия кафе с мляко без захар
мразя понеделниците  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 21
  • София
  • Мнения: 618
Пу и аз да се запиша newsm44 До снощи нямах и грам намерение да участвам, но тази сутрин ме изкефихте от всякъде и се записвам.
До момента едно кафе със захаринче Mr. Green и 200 мл. вода Embarassed
Успех на всички Hug

# 22
  • Мнения: 1 479
Добро утро!
Благодаря на Литъла за темата както винаги!
Още се мисля дали да участвам в състезанието! Ама май ще участвам!
Снощи уж бях режимна, ама хапнах май повече руска салата!
Искам да се стегна и да се мотивирам!
Тази и другата седмица по новия график на работа са ми изключително напрегнати, ама няма накъде! И английския ми идва в повече и не знам!
Умче, аз си нося от в къщи за ядене, режимно и като ядеме заедно отивам при другите колеги с мойто ядене и който иска си взема и от него!

# 23
  • София
  • Мнения: 618
Обаче ще съм затруднена със сметките
според вас колко калории да си сложа за едно не голямо пилешко бутче с кожата на грил? /купешко/  newsm78

Хъфче, Пуки беше дала един сайт за изчисляване на калорий-миналата седмица, ако се разровиш ще го намериш Hug

# 24
  • Мнения: 2 040
И още нещо - в края на седмицата - ще има от мен изненада за 1ви и 2ри по точки   bouquet
Успех   bouquet
Знам ги сайтовете сичките, ама не знам колко тежи тва нещо  Thinking

# 25
  • София
  • Мнения: 618
Я вижте какво става  в  UK - Отслабващите британци скоро ще започнат да получават безплатни талони за здравословни хранителни продукти, както и малки парични суми за свалените килограми, пише британският в. "Дейли мейл".

Тези предложения са част от доклад по проблемите на борбата със затлъстяването, изготвен по поръчка на британското правителство.

Тези май са чули за нашето състезание  Laughing


# 26
  • Мнения: 1 279
Добрутру!!!  Grinning
За състезанието:
Стартирам от 83.100 кг.
Закуска в 6:15 - 25 гр.мюсли + 50 гр. 4,5%кисело мляко + 1 чисто кафе + 600 мл.вода.
Сега съм си напълнила едно голямо шише с вода /от 1,5 л./ и като го излоча, ще го отчета.
За междинното похапване съм си взела 100 гр.морков и 50 гр.жарен  newsm78 пуешки бут /бая мъничко е това парченце, ще ми се закачи на левия кучешки зъб само, ама нейсе! Mr. Green/...Та смятам да си похапна междинно, някъде къмто 9 и нещо.
Обяда ще го мъдрим в заведението, в което ходя обикновено...

# 27
  • Мнения: 1 369
Хъф, според http://zdravoslovno.com/Calculators.html пилешко месо на грил с кожа за 100 гр. е 157 кал, а пилешко бутче е 120. Според мен към 150 гр е нормално. Дано да ти свърши работа  Hug
Евич, Дестъни, Голди   bouquet

# 28
  • Мнения: 2 040
Литъл   Hug мерси - и аз досега там рових.
Ще си ги сложа по 200 гр. - 300  калории общо
наистина не са големи
много се обърквам и изнервям, когато не мога да си сметна приблизително точно.
Слагам за всеки случай много повече - после огладнявам, ям още, минавам границата
и после като се ядосам че съм минала границата - взимам, че наистина се уливам  smile3537
изчезвам

# 29
  • Мнения: 384
Дубрутру Flutter

Минавам набързо и за малко. БЛАГОДАРЯ! Знам, всичко което сте написали е така, ама и аз се почуствах така, както го написах. Hug

Към момента - половин литър вода, едно кафе - голямо, черно и горчиво, и едно яйцО, варено (нещо не мога да закусвам сутрин, виж вечерна закуска не отказвам)

Ще се опитам към обед пак да намина. Работя на компютър, но не мога винаги да пиша.

jpop4e, и на мен ми е интересно в готварския, особено тортите и питите. Най-интересното е, че не ме изкушават (тортите имам предвид, аз съм по соленото). Сега търся идея за половинката, че ще има юбилей в неделя.
 ooooh!Казах за малко и се отплеснах. Чао засега!

РС Хъфи, не, не съм я чела книгата, ама това, което видях и прочетох набързо е точно обратното на това, в което съм се убедила от опит и от други прочетени неща. Особено за въглехидратите - точно ТЕ се натрупват като мазнини в тялото Thinking

Имам предвид това:
Цитат
Развенчава митовете:
- ако гладуваме - ще сме слаби
- по-малко калории, повече движение - отслабваме
- от мазнините пълнеем
- ако ограничим въглехидратите, сваляме килограми
- французите не дебелеят, защото пият вино

Последна редакция: пн, 28 яну 2008, 09:04 от marcheF

Общи условия

Активация на акаунт