Дюкан събрал е тук любителки на месце и зеленчук - 71 тема

  • 27 260
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • София
  • Мнения: 9 111
Добре дошла на benmary 2    Hug
Вещи, благодарности за неуморния труд   bouquet
Аз май ще трябва да понаблегна на витаминките, че ноктите ми взеха да се чупят напоследък, което не е било до сега  newsm78 Имам и проблеми с кожата под мишниците- утре съм при дерматолог- да се произнесе по въпроса. Не знам дали има връзка с режима. Ще пиша подробности като разбера.
Малкият е с диария- горкото човече- много му се събра напоследък, мъжът ми пък току-що го втресе... У нас е  #Crazy

# 17
  • Мнения: 819
Аз май ще трябва да понаблегна на витаминките, че ноктите ми взеха да се чупят напоследък,

 Зазу, и при мен така се получи.Май наистина трябва да си взема и аз витамини.Бързо оздравяване на мъжете ти,че инак ще се стопиш...  bouquet

 Вещи аз виждам само тънката фея, а като пусна темата не виждах никоя.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Момичета, виждате ли феите? Не ми отговаряйте специално, че ще се изредят 10 поста, просто като пишете ми кажете Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 417
newsm78 Бре! Тринайстата годеница - фатал Simple Smile)
Преди малко май съгреших ама не съм много сигурна пък си мисля, че не е и чак толкова фатално. Четох рецептите и много често срещах кисела краставичка и толкова ми се дояде киселко,  Embarassed че си сипах в една лъжичка на върха оцет да ми закиселей в устата и ми мина - нали не е страшно  Rolling Eyes
Joy Joy
Аз пък мислех сега да съгреша, ама няма с кой  Thinking
да та покана с този:,ама шЪ ни бият.  love001Вещи,преди малко се виждаше едната,сега вече и двете. Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 2 896
Леле, нова тема...а мислих да се връщам да изчитам старата  Shocked

# 21
  • Мнения: 525
Привет и от мен.
Zazu1, да не ти казвам в нас какво е - детето май е със заушка (утре ще потвърдят), кашля маре, , мъжът ми е болен, киха, кашля, на всеки различно да готвиш и за мен много време не остава, днес съм на мляко и малко рибка.

# 22
  • Мнения: 73
Хайде и аз в новата тема.
Вещи страхотно стимулиращи снимки Hug
Абракадабра преди години имах много голям проблем с 00. Помогна ми многото пиене на вода, храненето с много зеленчуци, най-вече зеле и пиенето на гореща вода или чай сутрин. Това с горещата вода сутрин го бях прочела в накаква йогийска книга и при мен има невероятно добър ефект. Когато започнах режима най-голямото ми притеснение беше да не се появи отново проблема със запека, но за моя радост всичко е ОК.

# 23
  • Мнения: 3 202
Перле, приемам, да не ядем бой Simple Smile) Къфто ми се паднал от първия път, такъф  Joy
ТРЯБВА ВИ САМО ТЪРПЕНИЕ И ПОСТОЯНСТВО
Това доста сполучливо се е получило, Вещи!

# 24
  • София
  • Мнения: 9 111
Аз виждам и двете феи. Тъкмо си мислех дали моят бюст някога ще стане като на втората- за смаляването, ще се смали, но ще е по-скоро като печени чушки или квото там беше  Crazy

# 25
  • Мнения: 95
айде да ни е честита новичката тема и благодарности за нея....свалихме ли вече 1 тон....хайде дружно да се понапънем ама да внимаваме къде напъваме smile3533 smile3525 четох аз в предишната колко изкушени от хранителни изкушения има-момичета  стягайте се в кръста и да не се налага да се наказваме  bouquet

# 26
  • Мнения: 819
zlatizcd,да те питам аз теб.Нали ти днес пусна поста за протеиновите вафли?Кажи ,моля те,как се казва диетолога.Защото виждам,че си вкарала в подписа си,на един познат мотото.  bouquetТа да разбера за него ли става въпрос.

Вещи ,още виждам само слабата.Дали не ми стана нещо на мозъка.... newsm78Само слаби да виждам.... Joy

 И да ви кажа клюката.Небесната краставица е дезертирала пак при мазните.Обаче я улових и засрамих. hahaha

# 27
  • Мнения: 1 417
Момичета,лека нощ!

# 28
 Вещи, благодаря и от мен   Hug

 Днес си купих телешки суджук, дали мога да си хапвам тъъънко нарязани парченца?

 Утре при нас ще има торта и други изкушения, големият ми син има рожден ден, юбилей става на 10  Simple Smile ...как ще издържа незнам

 Как мислите мога ли да пия кола по това време?

# 29
  • София
  • Мнения: 2 896

ТРЯБВА ВИ САМО ТЪРПЕНИЕ И ПОСТОЯНСТВО
Това доста сполучливо се е получило, Вещи!


Нещо намек ли е това, какво е? За тези, като мен, дано не са много, които прегрешават?!  Laughing

Каквото и да е, ще го приема лично, белким се хвана сериозно най-сетне...искам да кажа, че ти благодаря... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт