Дюкан събрал е тук любителки на месце и зеленчук - 71 тема

  • 27 290
  • 749
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 5 301
Момичета, сборих кюфтаците   chef ! Или може би трябва да кажа кюфтенцята - станаха много мънички, като хапки. За сметка на това колежките ме информираха за един магазин, нещо като борса, където във вторник има прясно телешко месо за около 7,50 лв./кг. и го мелят - голям кеф - ще разнообразяваме режима с кюфтенца   chef Да сте живи и здрави за подкрепата всички, малко ме плашиха пустите кюфтаци, ама станаха съвсем прилични. И най-важното - режимни. Ура! Накупихме подправки, ама забравих да сложа баш таз новата, кимион, другия път ще я сложа и нея. И да питам, по колко трици слагате за к'фтетата? Аз сложих съвсем мъъъъничко и се чудя дали да не хапнем утре с по 1/2 палачинка по-малко зарад кюфтетата ???

Да ви споделя, че днес ПАК имахме рожденик в офиса. Малко повечко трябваше да се правя на пет стотинки, че ей сега ще си взема (нережимно) и да се правя, че пия сока, който ми сипаха... Здраве да е. Засега не ми се иска да споделям, че спазвам режим, защото мисля, че това е нещо много лично.

Забелязвам, че често се споменава "1 варено яйце" за междинна закуска. Предвид, че слагам в палачинката по 1 цяло яйце и че някои дни хапвам бъркани яйца, избягвам да ям отделно още яйца - има ли и други като мен? Всъщност нали се броят и яйцата, които са съставка на нещо си???


Има, ама кое мляко е абсолютно чисто и нискомаслено?  newsm78 Вереята я ползвам като нямам Култура, ама ми е гадна.

Именно за Вереята потвърдиха от производителя, че нямат добавени растителни мазнини.
В тази връзка да добавя, че днеска нямало 0,1 % и мъжът купил Пършевица 0,5 % - ми то си е чист яйрян. Язък за онез готините рекламки с овчиците, ако ги помните... Аз имам големи спомени от тях....

sneji_suni, много сме такива, на които не се обръща винаги специално внимание. Я се сети откога сме в темите и кой може да ни запомни всичките. Стегни се, момиче! Като изкараме повечко време и това ще стане. И мисля точно на теб писах един дълъг отговор наскоро. Дали си го прочела. И аз се присъединявам към mbm-Maria за сърдитко Петко-то и, естествено, към Вещи...

Да ви пожеланя лека нощ и сладки  smile3524

# 676
  • Мнения: 83
Благодаря ви, момичета!

Много сте мили!!!! newsm51

# 677
  • Мнения: 1 890
Нуш, честити 3 месеца Hug
Мишле, честити 4 месеца. Резултатът ти е страхотен.Hug
Баева, радвам се , че ни навестяваш, идвай по-често. Много си хубава на снимката, и на всички снимки. Hug
Бачи  Hug

# 678
  • София
  • Мнения: 3 090
Дали да залягам пак в засада за новата тема?  Joy Joy Joy

МОМИЧЕТА, НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙТЕ, ИЗЧИТАМ И ЗАБЕЛЯЗВАМ ВСИЧКИ! Просто е безсмислено да се обръщам към всяка от вас и да повтарям като папагал казаното от други преди мен. Когато имам какво да кажа, не пропускам. Joy  smile3540

Гуш на всички розови прасета, зелени човечета, лилави феи, сладки пингвини, виолетови лебеди, красиви пеперуди и прочее дюканска флора и фауна  Hug

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 21:44 от krikri

# 679
  • Мнения: 745
Баева при теб промяната е страхотна, мъжът ми остана с отворена уста като видя разликата Shocked

# 680
  • Мнения: 745
Дали да залягам пак в засада за новата тема?  Joy Joy Joy
И аз това се чудех, ама децата искат да си лягат, а ако им кажа че майка им чака новата тема май ще ме гледат странно Thinking

# 681
  • Мнения: 274
Лека нощ момичета,и много минусчета си пожелавам за мен и за вас занапред,не съм се отказала да знаете!!! newsm10

# 682
  • Бургас
  • Мнения: 310
Бачи
Кри Hug

# 683
  • София
  • Мнения: 2 245
Нуш, честити 3 месеца! Hug
Мишле, честити 4 месеца! Hug

Баева,
  Hug  много си хубава! Браво на теб!   bouquet

Креми,   Hug точно днес си мислех, че се губиш тези дни.

Кри  Hug
Бачи
  Hug
Фоли   Hug  Heart Eyes

# 684
  • Мнения: 1 890
Фоли я кажи как е в четвърта фаза, задържат ли се килограмите, защото аз в трета постоянно имам едни грамчета които се местят на горе на долу Rolling Eyes

С много, много труд и често влизане във форума .  Peace

# 685
# 686
  • Мнения: 469
Дори, честито полугодие, страхотно добре изглеждаш!
Мишле, Нуш, честито и на вас.
Рачонка, пожелавам ти детенце по-скоро дсе оправи.
Ели, и в двата варианта изглаждаш добре.
Баева при теб промяната е страхотна, мъжът ми остана с отворена уста като видя разликата (моят също)

# 687
  • Мнения: 1 417
Мишле,честито ти четири месечно режимстване.Последните 5 кг да падат по-бързо и дай боже добри новини този месец. Hug Hug  bouquet                                                  Нуш,и на теб честето тримесечие  bouquet                                                     Ели,ти варираш с грамчета ,а аз въртя 1.5кг ту нагоре,ту надолу. Peace      А това е за всички амбициозни Дюканки

# 688
  • Пловдив
  • Мнения: 14 105
Вещи,чела съм старите темички от времето,когато ти като кърмачка си започнала и сега като те чета колко ограничения имаш,но въпреки това се бориш не мога да не те поздравя
Благодаря Жедира!   bouquet Само че като кърмачка само се пробвах и после се отказах. И започнах сериозно преди година, след като отбих Приси.

Кате, мисля, че не си много права. Старите си имаме разни закачки и понякога го обръщаме на чат  #Cussing out Но никога не сме пренебрегнали новите и винаги гледаме да сме от помощ. Единствено понякога нервят двата много често срещани въпроса, изписани с червено на първата страничка, но никога не сме оставили човек без да му кажем какво да прави.  Naughty
Анелия, добре дошла   bouquet
Рачонка, дано детенцето ти се оправи бързо  Peace
Мишле, честито ти четиримесечие   bouquet
Нуш, честито ти тримесечие!   bouquet
Ние със Сиси4 раздрусахме телеса на танците и вече спокойно можем да ударим по една дюканска вечеря  Mr. Green

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 25 нови отговора.    #Crazy

# 689
  • София
  • Мнения: 3 090
Леле, аз докато си редактирам предишния пост вие изписахте една страница  #Crazy затова ще се самоцитирам  bowuu



МОМИЧЕТА, НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙТЕ, ИЗЧИТАМ И ЗАБЕЛЯЗВАМ ВСИЧКИ! Просто е безсмислено да се обръщам към всяка от вас и да повтарям като папагал казаното от други преди мен. Когато имам какво да кажа, не пропускам. Joy  smile3540

Гуш на всички розови прасета, зелени човечета, лилави феи, сладки пингвини, виолетови лебеди, красиви пеперуди и прочее дюканска флора и фауна  Hug

Общи условия

Активация на акаунт