Режимите на Ипократис II

  • 72 028
  • 504
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 3 861
Привет момичета!!!
аз нещо съм в застой...
Кантарът не е мръднал, даже е малко е нагоре, около половин килограм...

Отдавам го на това, че всеки момента трябва да ми дойде, но бива ли такова нещо  #Cussing out

Иначе съм по режима като изключим леките ми прегрешения онзи ден, но тогава не ми беше добре    Blush Crossing Arms

Днес пак си пропуснах плода сутринта, хем си бях взела ябълка в мен, но бях много на зор и я забравих, сетих се чак в 11 часа, но то беше почти станало време за обяд.

Тарталетке, съжалявам, че ни напускаш. Между другото преди няколко години голямото ми отслабване след като родих беше точно с Японско чудо. Ефикасна, но много агресивна диета. Не бих си я причинила отново...и не я препоръчвам. Ти опита ли да смениш режима с някой от другите, които момичетата дадоха, може би просто друг ще е по-подходящ за теб  newsm78

Друг въпрос...
Може ли да заменя активията с мюсли(следобедна закуска) с филийка бонус със сиренце newsm78
Писна ми от това кисело мляко, предпочитам филийките  Crossing Arms
Днес ми е 6-ти ден...

# 481
  • Мнения: 23 271
Привет момичета!!!
аз нещо съм в застой...
Друг въпрос...
Може ли да заменя активията с мюсли(следобедна закуска) с филийка бонус със сиренце newsm78
Писна ми от това кисело мляко, предпочитам филийките  Crossing Arms
Днес ми е 6-ти ден...
Изчакай още малко с този режим,ако дълго време застоиш,например 2 седмици,тогава мисли за смяна.Ипо затова прави консултациите през около 15 дни.Колкто до филийката:мисля,че не може да я заменяш.Все пак млякото е протеин,а хляба-въглехидрат и нещата се бъркват.Аз вече свикнах с млякото,но си взимам натурална Активия.Тя ми е по-лека,не толкова кисела,а и може да се комбинира с малко мюсли.Аз хляб имам 2 пъти седмично само,а мляко-всяка сутрин.

# 482
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
И аз влизам да  пиша за един сложен казус. Сега се ръщам от гинеколог, предписаха ми ципрофлоксацин и ме предупредиха да не ям млечни продукти, защото лекарството спира да действа ( прави някаква реакция с калция) . Чудя се как да я карам  newsm78 90% от диетата ми има млечни продукти - сутрин имам кисело мляко за закуска,  салати със сирене. Изобщо...

# 483
  • Мнения: 23 271
И аз влизам да  пиша за един сложен казус. Сега се ръщам от гинеколог, предписаха ми ципрофлоксацин и ме предупредиха да не ям млечни продукти, защото лекарството спира да действа ( прави някаква реакция с калция) . Чудя се как да я карам  newsm78 90% от диетата ми има млечни продукти - сутрин имам кисело мляко за закуска,  салати със сирене. Изобщо...
Смени с яйца,те са най-чист протеин.

# 484
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Деси, не се бях сетила. Мерси   bouquet

# 485
  • Мнения: 1 014
Момичета, и на мен ми втръсна това кисело мляко. И без това не го обичам много. Знае ли някой дали мога да го заменя с прясно и ако да, с колко като количество и % масленост? Ох, как бих си хапнала малко овесени ядки с прясно млекце,  айде размечтах се.  Blush

# 486
  • Мнения: 224
Леле, леле, как сте се отпуснали...ама не може така Naughty
Я по-сериозно, не че и аз съм в пътя, ама друго си е да критикуваш хората  Grinning
Днес имен ден имали Огнян, Пламена и т.н  и в офиса се мяткат едни вкуснотии  Confused Аз обикалях, обикалях като гладно куче касапница и накрая...боц, боц. Абе ужас...
Влизам тук да се амбицирам и какво чета - момичетата гладни и "грешни". Тарталетче,  Hug успех с новите режими!
Карол, идвай тука, че виж как се дъним.  ooooh!
Изключвам от горните редове всички сериозни момичета без издънки - браво на вас. Особено тия 5 см от ханша на Чуги направо ми разбиха сърСетУ.

# 487
  • Мнения: 23 271
Аз досега въртях дупе и гири у нас.Малеее,много трудно беше.Правя тези 3 програми от един вестник,който ги беше пуснал преди време.Майка ми ми ги беше събрала,н съм ги виждала да се продават в книжарницата в МОЛА.
-Стройни и красиви
-Плосък корем за минути/пилатес и Йога/
-Фитнес у дома/тази е мн.трудна/

# 488
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 564
Тарталетке, съжалявам, че ни напускаш. Между другото преди няколко години голямото ми отслабване след като родих беше точно с Японско чудо. Ефикасна, но много агресивна диета. Не бих си я причинила отново...и не я препоръчвам. Ти опита ли да смениш режима с някой от другите, които момичетата дадоха, може би просто друг ще е по-подходящ за теб  newsm78

Ами това ми е втората седмица с втория режим  Tired Понеже килограмите ми са много, очаквах по- бързо да свалям.
Японската я държа като резервна, че наистина е доста агресивна. Тя ще е накрая, да сваля, каквото е останало.

Привет и от мен.Тарталета,не се отказвай,п-лесен режим от този няма...естествено ако не хапваме принцеси... Simple Smile.

Деси, знам, че режимът е лесен за спазване и много добре балансиран. Но ще пробвам и нещо друго, после пак ще се завърна, предполагам. А и съм далеч от мисълта, че заради 1 принцеса нещата не вървят- иначе бях супер стриктна, даже и на потопите не съм си позволявала почти нищо  Crazy

# 489
  • sf
  • Мнения: 10 212
каква е таз Японска диета?

# 490
  • Мнения: 3 479
Момичета, искам да ви споделя един начин за поддържане на мотивацията за диетуване Laughing , а именно - разходка по магазините Sunglasses Днес трябваше да купя един детски подарък и използвах случая да вляза тук - там. И ооооооо пуснали са вече летните колекции, а в любимият ми магазин има едни сладки полииииии. Ау размечтах се и си казах: Искам, обаче трябва не само полата да е хубава, ами и това под нея Crazy
Иначе не пиша, защото са ме налегнали домашни проблеми и в комплект с диетата, нещо го бях докарала до депресия Cry Обаче все пак свалям, макар и бавно. Вече съм 66.8 кг.
Поздрави на всички и не се отказвайте. Тази диета наистина е лесна. Laughing

# 491
  • София
  • Мнения: 242
Вече съм в правия път! Режимна съм, спортувах, пък да видим.
Мимоза, браво на теб!
Тарталетке, много е трудна японската. Но пробвай, може пък на теб да не ти е.
Съгласна съм, че е хубаво да се сваля по-бавно, но 100гр. за две седмици наистина нищо не е, направо е демотивиращо. Въпреки, че мисля, че след голям застой следва стремително сваляне, ама то на човек да му писне да чака  Mr. Green.
Сага, и мойтУ сАрСе е разбитУ с тези 5см, Чугините Laughing!
azira, прясно недей, хич не е препоръчително.
Днес си купих поредната книга за отслабване- "Хиперметаболизъм". Отивам да се просвещавам и ако има интересни неща, утре ще ви светна.

# 492
  • Мнения: 3 861
Сритайте ме ....
Започнах утрешният си потоп от тази вечер...
Ами готвя цял ден...и торта правих  Sick
И накрая седнах да нахраня детето, а то фасони ми прави .."искам-не искам", направо ми скъса нервите
Накрая седнах и излапах неговата вечеря. 2 пълнени чушки без хляб.
Дадох му друго за вечеря и след като си го изяде му сложих торта.
И той пак" "наядох се, утре ще я ям..."
да бе, ще го чака някой до утре...
и излапах и тортата

ами утре потоп, ама скромен ще бъде и от петък пак на режим, стриктен
и продължавам с ходенето пеш и коремните преси

# 493
  • София
  • Мнения: 242
Доня, тебе няма да те сритваме, щото ти си сваляш и с нарушения! Сега си в застой заради цикъла/ абе ти от няколко дни го чакаш, да не е застоят по други причини? Heart Eyes/ Явно си имаш нужда от хранене през няколко часа в разумни количества и си лесна. Само с новата си страст внимавай, че аз едно време така си обърках килцата   Crazy.

# 494
  • Мнения: 3 861
Доня, тебе няма да те сритваме, щото ти си сваляш и с нарушения! Сега си в застой заради цикъла/ абе ти от няколко дни го чакаш, да не е застоят по други причини? Heart Eyes ....

ееех де да беше, мечти...
Всъщност започна ми леко зацапване, което означава, че до 2-3 дена ще избие с пълна сила  Sick
аз вече съм се надула като плондир...

а това малкото не иска да си ляга и не мога да си направя упражненията... Confused

Общи условия

Активация на акаунт