Kакво и къде обядвате на работа?

  • 6 893
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 965
Минимум 30 мин. би ми отнел пътят само в едната посока.
Предпочитам да си поръчваме с колежката - вземаме си разни вкусни салати и картофени специалитети, които ни доставят.
Понякога хапваме на ресторант - салата, супа и подобни.
Когато е хубаво времето, предпочитам да се разходя и по пътя да си взема нещо за хапване.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 176
Не обядвам най-често. Нямам обедна почивка.
Ям кроасани, солети или солени бисквити.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 060
Зеленчуци от пазара => салата + парче хляб. Понякога и парче пилешко бутче или пържолка.
Отиване до пазара+приготвяне на салатата ми отнема 15 минутки.

# 18
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Кифла, баничка, меденки, сандвич, геврек, хот дог, парче пица, лазаня, спагети, дюнер, фалафел, китайски ориз, готови супи, ябълки, банани, кисело мляко, ей такива работи!

# 19
  • Мнения: 5 001
Нямам много време за обяд и затова се придържам само към плодове или кисело мляко....

# 20
  • Мнения: 606
Цялата фирма се изнасяме към "Мизерията" и хапваме готвено.

# 21
  • Мнения: 1 044
Обожавам обедната почивка. Работя на центъра и изборът за място е неизчерпаем. Всеки ден обядвам различно. Това е време за почивка, за социални и бизнес срещи понякога. Никога не хапвам нещо на бързо. Винаги обедът е разточителен и обилен. Завършвам с кафе и после нахранена и доволна работя по-добре. Не приемам доводи против обеда от типа след това ми се доспива, става ми тежко и т.н. Аз обядвам обилно, пък не вечерям. Нямам нужда, лягам с почти празен стомах. Сутрин закусвам добре и обядвам. Така се чувствам добре и жизнена.

Последна редакция: пн, 28 яну 2008, 17:28 от Меденка

# 22
  • Мнения: 94
За съжаление нямам време за обедна почивка, хапвам набързо. Стремя се да се придържам към разделното хранене, че в последните 2 г започнах да пълнея. Най-често си хапвам 2-3 кюфтенца с една краставица. Купувам и плодове, че не може без витамини... Но е много трудно да спазвам този режим. Когато ме изнервят /което се случва често/ задължително хапвам и един шоколад. Но за него гарантирам, че не влияе на килцата  Wink

# 23
  • Мнения: 130
Напоследък форнети,но вече и те ми омръзнаха.Основно обяда е разни тестени неща.Колкото до обяда вкъщи-действа ми доста добре,но рядко имам време да си го позволя.Дори и 20 мин у дома действат много освежаващо newsm68

# 24
  • Мнения: 2 309
Това ми е проблем и на мен. До вкъщи е абсурд да си ида, едвам преживявам сутрешното и вечерното пътуване. В началото излизах с колегите до близката кръчмичка /незнам как иначе да я нарека/. Но първо не ми допада храната, второ - те обядват доста късно след 2-3, трето - не мога да се сработя с тях и това е. Та щом огладнея, си излизам сама. Хапвам в близката баничарница /доста хубава с голям асортимент/, слизам за една спирка с трамвая до мола,или си взимам дюнер и го ям в офиса, или притичвам до Дънкин донътс, който е до офиса. Абе тъпа работа, предпочитам тоя един час дето са ми го дали за обедна почивка, да не го ползвам, а да си тръгвам по-рано.

Между другото, Меденка, аз съм от хората, които мразят да обядват, ако ще един тон кафе да изпия, пак ми се доспива и ми опротивява целия свят.

# 25
  • Мнения: 961
В сградата, където ни е офиса, имаме стол. Обядвам с колегите там. Но храната е еднообразна и с не особено добро качество. Когато нямам време да отида в стола, си взимам от барчето сандвич или баничка.

# 26
  • Мнения: 2 000
Хапваме или в съседно заведение, в което има обедно меню и за 2-3 лева може да се наяде човек, или в офиса си правим сандвичи.

# 27
  • Мнения: 1 233
Обядвам в заведението, коет осе намира в сградата където работя. Понякога карам на закуски. До вкъщи няма как да се прибирам, 30 мин ни е обедната.

# 28
  • Мнения: 5 577
вчера си се прибрах аз, даже заваля обилен сняг - но успях да се върна навреме.  Grinning

пазарувах, хапнах супа и второ и плод, и се върнах за 1 час, супер съм.
днес пак ще си ходя, даже със съпруга ще обядваме и той си е в нас.  Heart Eyes

това - баничка, дюнер не е обяд за мен, дебелее се страхотно. Naughty

# 29
  • Мнения: 2 309
Съвсем чистосърдечно ти завиждам, Вергилия  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт