Kакво и къде обядвате на работа?

  • 6 919
  • 80
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 99
Ние ползваме един час обедна почивка и обядваме с колегите в някое от ресторантчетата наоколо. Готвеното ми се струва по-добре от сандвичите, или яденето в офиса. При нас пространствата са открити и ако някой си стопли или поръча нещо, целия офис се омирисва на кухня. Затова - така.

# 61
  • Мнения: 1 044
Обядвам при майка ми в собствената и механа  Peace
Е-ха!Какъв кеф. Завиждам ти-хем вкусно, хем безплатно!

# 62
Нямам обедна почивка, за това обядвам Bake Rolls

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
Намерихме си една чудничка пицария в Люлин, която има обедно меню и хапваме главно там. Няма как да се прибираме до вкъщи, но то и без това няма ядене там, дори хладилника е празен в момента. Laughing
От време на време разнообразяваме със сандвичи от вкъщи или дюнери или Макдоналдс.

# 64
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Май повечко сандвичи на бързо  ooooh! омръзнаха ми,а и доста се "лепят" на д..... Wink

# 65
  • София
  • Мнения: 444
Носят ни кетъринг в офиса. Пращат меню и си избираме какви манджи да ядем през седмицата. Може супичка, салатка. Направо човешко. Ама заради това не си ползваме обедната почивка  Grinning

# 66
  • София
  • Мнения: 553
И на мен това ми е болна тема: омръзнало ми е от сандвичи, защото сутрин си нося от вкъщи за закуска, а за обяд често пак си купувам сандвич. Банички си купувах 1-2 пъти, но от тях ми се гади, а иначе си купувам млека,плодове или десертчета и др. подобни "боклуджави" храни. Имаме Тропс наблизо, но рядко си взимам от там, както и от КФС или Макдоналдс. Не съм привърженик на супите и манджите и затова главно вечер вкъщи ги консумирам, така че  и да имах възможност не бих се прибрала до вкъщи за това. Това всичко го правя от както съм бременна иначе преди карах на по 1-2 млека за цял ден, ама сега като ми е паднало не се спирам почти. Не случайно предишната ми бременност напълнях 35 кг. Mr. Green

# 67
  • Мнения: 2 631
Аз пък започнах вече и да закусвам в офиса  Mr. Green
Осигуряват ни прясно мляко, купих си корнфлейкс на Нестле и хапвам по една чаша заради Ревалида!  Crazy

# 68
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Аз пък работя в Бизнес парка в София, където уж има много места за ядене, ама има и толкова много хора, че навсякъде е претъпкано, а и омръзва навсякъде - научаваш менюто и вече ти става лошо само като се сетиш...

Та от половин година съм върл клиент на топлата точка в "345" - имат невероятно вкусни пържолки, парчета свински джолан, врат, пилешки бутчета и пр. Едно такова и малко зелева салата от Кенар в кутия и съм на 6. Вярно, че е еднообразно, но е много вкусно и полезно... Повече от година не съм обядвала тестени неща...

# 69
  • Мнения: 582
Ходя си до вкъщи-на 5 мин път ми е от офиса  Simple Smile

# 70
  • Мнения: 811
Верги, понеже сме русенки отговарям направо конкретно  Laughing
Обядвам най-често в "Ловна среща". Има обедно меню - супи и поне 6-7 вида второ. Не е скъпо, а кухнята е много добра!

# 71
  • София
  • Мнения: 2 079
Закусвам стабилно вкъщи.
Нося си плодове и ги ям по време, когато ми хрумне. Често това ми е яденето през целия ден и чак вечерта вечерям пак вкъщи.

# 72
  • Мнения: 34

кисело мляко с мюсли

# 73
  • Мнения: 899
Аз малко от нещата по заведенията харесвам, затова си нося разни неща. Или от вкъщи, или си купувам продукти и си забърквам в офиса. Иначе има голям избор наоколо - пицарии, кръчми, китайски, дюнери, хот-дог, принцеси, какво ли не. Но рядко нещо ми е вкусно, освен тестените работи, а тях ги избягвам. В офиса нямаме хладилник или микровълнова, но има много храни, които стават за ядене и студени Simple Smile Примерен ден: закуска в офиса - фреш от лимони или вода с изцеден лимон, 1 банан. Обяд - инстантна супа в чаша, 50 гр. ядки. Следобед ако прегладнея - кисело мляко. Иначе съм си вземала: краставица, консерва царевица, риба тон - правя си салата. Маслини също, от тези триъгълните сиренца преди съм купувала и това с няколко сухара - идеален обяд. От вкъщи съм си носила пълнозърнес флейск с прясно мляко, в бурканче, за закуска или сандвичи с черен хляб, както и ориз със зеленчуци, супа, някакво месо, сушени плодове. Ям си ги студени, после пия горещо кафе Simple Smile

Ако имах възможност едва ли бих си ходила до вкъщи, предпочитам да изпия едно кафе навън и да се поразходя.

# 74
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Обядвам винаги вкъщи, но аз съм на смени.

Общи условия

Активация на акаунт