КОНКУРС ЭА ГРИМ -Моля гласувайте!

  • 12 558
  • 274
  •   1
Отговори
# 15
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Гласувах! Много труден избор беше!

# 16
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Карчева и Дани,много ми харесва,как преливат цветовете,с малка забележка към Карчева за мигли,трябва да се наблегне на повече обем,не на дължината.

# 17
  • Мнения: 957
И аз гласувах..Дадохте ми страхотни идеи  newsm03

# 18
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Гласувах за Маги и Ла Бомба. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 050
Гласувах за djesmin и маги   Hug

Последна редакция: пн, 28 яну 2008, 23:02 от iguanka

# 20
  • Мнения: 4 447
Мога да ви кажа, че на дани$ гримът изобщо не ми харесва. Няма цветосмесване, няма преливане - шаренийка.  ooooh!

Жалко, че мога да гласувам само за две, иначе има точно три, които заслужават моя глас.  Crossing Arms

Това са:

valkata78
djesmin
Бомба

И сега е момента да кажа, че Цомба е надминала себе си с тоя грим! Браво, ма!  Hug

# 21
  • Варна
  • Мнения: 672
Много трудно ми беше. Всички ми харесват.
dani$ и valkata_78  Flutter

# 22
  • Мнения: 1 668


И сега е момента да кажа, че Цомба е надминала себе си с тоя грим! Браво, ма!  Hug

А кажи й, че на мен невярва Crossing Arms Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 4 435
Гласувах.

# 24
  • Мнения: 35 971
Мога да ви кажа, че на дани$ гримът изобщо не ми харесва. Няма цветосмесване, няма преливане - шаренийка.  ooooh!


на мен не ми харесва снимката с гланца на устните й  Shocked

# 25
  • Мнения: 30
Момичета,страшни сте  bouquet
Гласувах за Карчева,като искам да кажа,че точно това,че подчертава дължината, а не обема на миглите е супер кукленско и романтично Peace
Втората ми фаворитка е La Bomba-наистина е надминала себе си Wink.При другите момичета,дори да ми харесва гримът,или не  се връзва с цветът на очите,или е прекалено скромен,или пък прекалено шарен newsm78.
И искам да кажа нещо на Касис-гримираш се добре и си много сладка,но тоя тип грим,който винаги си правиш,не е за твоите очи.Не изтегляй толкова страни,а по скоро нагоре.и при мен се получава така,затова най-тъмната част от гримът слагам така,че линията от края на окото,тегля към края на веждата и после продължавам успоредно на нея...ако намеря,ще сложа снимки,да ти илюстрирам идеята.Не се сърди,критиката е градивна,макар и малко смешна,защото аз самата не съм показала нищо,но все не намирам време да уцеля как точно да се снимам свястно Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 546
Гласувах за първите две момичета!Всички са страхотни,обаче!

# 27
  • Мнения: 4 447
Мога да ви кажа, че на дани$ гримът изобщо не ми харесва. Няма цветосмесване, няма преливане - шаренийка.  ooooh!


на мен не ми харесва снимката с гланца на устните й  Shocked

Устните или гланца?  Whistling

# 28
  • Мнения: 35 971
как е залепнал гланца между устните
самите устни не са обект на конкурса  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 4 966
Гласувах Party
Трябва ли да казвам за кой Laughing

Искам да поздравя Аничка,Касис и Бомбето.Мнооого добре!  bouquet

Хареса ми грима и на Маги! PeaceМн нежен.

Общи условия

Активация на акаунт