Отговори
# 15
  • Мнения: 387
     

 Браво на Алина Си за темата  Hug ЧЕСТИТА ЕВА НА ИЗАБЕЛА  -да расте много щастлива, здрава и послушна , по-бьрзо да са си в кьщи !!!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Честита мома и на Изабелка!

да и е жива и здрава


Ох, Илинка направо не издържам вече... само се просълзявам ,като прочета ,че се е родило ново бебче. Толкова е хубаво!

# 17
  • Мнения: 88
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА ИЗАБЕЛКА. МАЛКАТА ПРИНЦЕСА ЕВА ДА РАСТЕ И РАДВА СВОИТЕ РОДИТЕЛИ И МНОГО ДА ГИ СЛУШКА.[/color][/size]

# 18
  • Мнения: 0
Честити сладки бебчета на woman_s, cattt и Izabela . Да слушат много и да радват мама и тати.

 Така се радвам всеки път като прочета за новородени бебчовци! Желая на всички мами да са живи и здрави и по скоро да пишат във форума как е минало, да ни дадат кураж , особено на нас , на които ще им е за 1 път.

# 19
  • София
  • Мнения: 137
Честито и на Изабелка!  bouquet Нека малката Ева бързо се възстановява и скоро да спира антибиотиците! Да е жива и здрава, много да папка, слушка и да е винаги лъчезарна!

# 20
  • Мнения: 124
Търси се ... следващият Адам
Нека малката принцеса Ева расте здрава и послушна, а на мама бързо възстановяване Praynig

# 21
  • Мнения: 1 671
Здравейте, момичета!
Изабела, честита дъщеричка! Нека донесе много радост и щастие в дома ви, а на теб - бързо възстановяване! newsm51 newsm51 newsm51
Естрела, честит рожденник! Снимката с кърменето наистина е страхотна!   bouquet
Алина, благодаря за новата тема! Вчера съм пропуснала какво се е случило със заглавната страничка, но наистина е много некоректно да не се уважава така труда ви, все пак полагате доста усилия да поддържате и обновявате заглавната страничка и да отваряте новите теми! Благодаря на теб, на Бубето, Изабела, на Дездемонка, на Лейди и другите момичета, които се включват в правенето на темите!   bouquet  bouquet  bouquet
Мамо Ави,  Hug! Още не съм родила (и нещо хич не ми се ражда тези дни). Просто почивните дни мъжете не ме оставят намира за 2 минути.
Аз се прибрах от консултация. Взех си документите, записаха ми час за след 2 седмици (ако не съм родила дотогава). Обиколката ми е 92, другата мярка е 36 (довечера ще питам какво точно означава), а килцата са 61-62. Този път не казаха, че бебето изостава  Confused.
Вчера с татито и Благун напазарувахме за почерпката в болницата. Искаше ми се да съм готова с това, защото около нас няма къде да се пазарува и особено ако е посред нощ, татито няма да може да купи нищо да почерпи екипа, пък аз искам да я донесе щом като родя, не да издирвам после същите хора.
Благун е при баба си и дивее, преди малко ми се обадиха по телефона. Събота и неделя му избиха 2 кътника горе и беше страшно войнствен, сега явно се е кротнал. Много ми липсва, но ще го взема в сряда или четвъртък, да ми мине утре изпитът, пък и да си поподредя къщата, че дребчо за 2 дни почти я срутва (дано утре да ни оправят пералнята). Бабите ме карат да им го оставя за по-дълго и да си почивам повечко тези дни, че скоро с две бебета ще ми е по-трудно, но аз нещо не мога да се реша  newsm78. Все се чувствам виновна като си тръгвам и го оставя при бабите, нищо, че те прекрасно го гледат и по цял ден се занимават с него, всеки път ми го връщат научил нови и нови неща.
Сега чакам свекър ми да дойде, че трябва да ми оправя документите на колата. Оказа се, че е загубен някакъв документ и не може да се направи нова "Гражданска отговорност" и сигурно ще се наложи да пререгистрира колата в КАТ. Яд ме е, че сигурно ще отнеме цяла седмица, пък аз не смея да я карам без застраховка.

# 22
  • Мнения: 307
Честита кукла на Изабелка

Честита ни нова темичка,Алинка bouquet,Бубе,мерси за заглавието  bouquet

Милички,пазете се ,че нас с дребосъчко ни събори грипа и сега лежим вкъщи.Много е гадно,нямам сили да стана Weary,а пък и няма   
кой да ми помогне.
Евелинка,блазе ти че имаш такива баби -помагачки.Аз в момента имам нужда от една такава,ама няма CryСкоро май няма да ходим и на градина,защото преди малко госпожата на Петър ми каза че само 8 деца днес са на градина и сигурно до ден -два ще обявят грипна епидемия.
Иланка,стискам палци утре всичко да мине добре и ще чакаме да се похвалиш с бебче Praynig

Приятен ден на всички  Hug Hug

# 23
  • Мнения: 3
Здравейте от мен на всички!  Hug

Честито на всички мами,които са се обебили   bouquet   bouquet   bouquet Много да ви радват малките сладурчета  Flutter

Как сте всички с бебета и всички,които още са 2 в 1???
Аз съм добре,днес пак съм при доки,да видим как е бебчо и как е положението с мен(дали има признаци скоро за щастливия момент).После ще пиша да кажа какво е положението Rolling Eyes Но ако трябва да бъда честна искам да устискам до февруари дори да е на 1ви...хаххаа...както се казва,но то не пита кога .Ще излиза когато си иска!!!  Flutter По принцип нямам признаци или ще стане изведнъж или няма да е скоро  newsm78

А да питам някой има ли информация за Galadriel??? Понеже не е писала 1-2 дни тук  Rolling Eyes

И още едно въпросче препоръчайте ми матрак за бебешкото легло,което сме  купили,но е наред  матрака и си нямам и на идея към какъв да се насоча.Като марка и като модел.Изкажете мнения по въпроса.Предполагам 4е сте писали по този въпрос до сега,но моля ви заради мен се повторете.
Много целувки от мен на всички мами със тумбаци и вече без тумбаци,а на бебета най-много  Hug  Hug

Забравих да питам как да намирам по лесно снимките на бебета февруарчета,че нещо се залутах в snimka.bg????

Последна редакция: пн, 28 яну 2008, 13:10 от Nadenceto4

# 24
  • Мнения: 158
Честито на всички нови мами да са им живи и здрави дечицата!

# 25
  • Мнения: 23
честито изабелка да ти е жива и здрава малката принцеса!

# 26
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Губи ми се  humpty-dumpty, някой знае ли нещо, последно си спомням,че и беше паднала тапата   newsm78 и Лидия Димитрова също я няма Confused

Цитат
И още едно въпросче препоръчайте ми матрак за бебешкото легло,което сме  купили,но е наред  матрака и си нямам и на идея към какъв да се насоча.Като марка и като модел.Изкажете мнения по въпроса.Предполагам 4е сте писали по този въпрос до сега,но моля ви заради мен се повторете

И аз да питам за същото, че още не съм купила матрак, чух за някакви с палмови влакна...Я който е купувал да сподели моля Wink

# 27
  • Мнения: 58
За матрака...Не съм голям специалист и не разбирам много, но ние си купихме ето този....
http://911.bg/a2/offers.asp?p=1199442&parent=4309

# 28
  • Мнения: 136
Честито на всички с новородените бебенца!Нека бъдат здрави и късметлии и да радват много мама и тате!

Ние с моето бебе все още се носим 2в1 , но това е божа работа.Иска ми се вече да се обебя , защото всеки един ден е изпитание за мен /кошмар/ , но като знам , че е в името на нещо толкова хубаво се опитвам да търпя.Иначе всеки ден имам не-регулярни контракции по няколко часа , боли доста , но все не стават на 5 мин.На консултация съм на 1.02 , един ден преди термин.Мисля , че ще съм последна от пловдивския отбор . Embarassed
Стискам палци на всички и много ви обичам!

# 29
  • Мнения: 1 671
Аз съм взела кокосов матрак (май с evil говорим за един и същи). За Благун бях взела такъв като се роди, после пак му купих същия за новото му креватче. Доволна съм, но нямам впечатления от други видове матраци. Кокосовият (естествен - така го водят в магазина) матрак купих от Пакостник за 60-70 лв (в зависимост от размера). Щото съм си любопитна, пък самият матрак има цип   Embarassed го разгледах отвътре още миналата година - има пластове дунапрен и нещо твърдо като от обвивката на кокосов орех. Изглежда, че на дребчо му е удобен, пък и не е мръднал вече цяла година. Само че отгоре съм си купила и протектор - от тези белите за 20 лв, които обхващат целия матрак, защото ме е спасявал ако не съм сложила добре пампата.
От humpty-dumpty и Лидето аз очаквам бебешки новини. Пък от Лидето и да се похвали за защитата - беше й в петък, дано да е устискала да се яви.  Praynig Praynig Praynig
Мамо Ави, оздравявайте бързо! Лежете си колкото можете, дано скоро да преборите грипа!

Общи условия

Активация на акаунт