Срещаааааа - да се преброим и уговорим

  • 15 489
  • 364
  •   1
Отговори
# 15
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Бройте и мен за китайски с кавалер.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 884


Обаче ще бъда с права, на вълнички, че даже и панделка ще си вържа на перчема, ако дойдеш наистина. Simple Smile

Габи, мисля, че почна да се навива, не прекалявай с обещанията, да не го откажеш hahaha ...просто си те представих с панделката

Ия, я не се заяждай. Защо си мислиш, че няма да ми отива панделка? smile3534

Волф, кажи и на Ия, че няма да се откажеш заради една панделка я...Simple Smile Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 4 884
Дороти, и теб ще се радваме да видим на срещата. Аз малко разводних темата, извинявам се за което.
Пуснете анкета за преброяване на желаещите.

Волф, ще те чакам, да знаеш.

# 18
  • Мнения: 3 743
...
... Защо си мислиш, че няма да ми отива панделка? smile3534
...

Ще ти отива само ако е синя smile3533 и голяяяма, като тези руските (ако си ги спомняш Wink)

# 19
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Дороти, и теб ще се радваме да видим на срещата. Аз малко разводних темата, извинявам се за което.
Пуснете анкета за преброяване на желаещите.

Волф, ще те чакам, да знаеш.

Повече ще се радваме да видим теб, че нещо в последно време все изчезваш. Като видиш Волф, че е там имам чувството, че няма и да влезеш.  Joy Joy Joy

# 20
  • София
  • Мнения: 4 884
...
... Защо си мислиш, че няма да ми отива панделка? smile3534
...

Ще ти отива само ако е синя smile3533 и голяяяма, като тези руските (ако си ги спомняш Wink)

Абе бъзкай се ти с моите руски панделки, ама като дойде Волф и седне до мен на масата, ще ми завиждаш цяла вечер, че и след това.  smile3534

# 21
  • София
  • Мнения: 4 884
Дороти, и теб ще се радваме да видим на срещата. Аз малко разводних темата, извинявам се за което.
Пуснете анкета за преброяване на желаещите.

Волф, ще те чакам, да знаеш.

Повече ще се радваме да видим теб, че нещо в последно време все изчезваш. Като видиш Волф, че е там имам чувството, че няма и да влезеш.  Joy Joy Joy

Дороти, не само ще вляза, ами и ще целуна Волф по брадата- от двете страни и по средата, както вече казах.
И сцената ще е историческа. И всички ще ми завиждате. И аз даже ще си завиждам. smile3503

# 22
  • Мнения: 3 743
Обещавам, че за последно спамя по темата, ама Габи направо ме предизвиква Mr. Green

...
Дороти, не само ще вляза, ами и ще целуна Волф по брадата- от двете страни и по средата, както вече казах.
И сцената ще е историческа. И всички ще ми завиждате. И аз даже ще си завиждам. smile3503

Габи, ако Волф не дойде след толкова предложения от твоя страна, ще взема да ви поканя в Имаш поща, та да се видите най-накрая Mr. Green

# 23
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Малеее, какво му спретнахте на човека  Crazy  Crazy  Crazy
Да не се учудите после, ако не дойде  Mr. Green

...
Трябва като отида на работа, веднага да подам молба за 1-2 дни....

Можеш да не пускаш отпуска, срещата е в събота  Grinning

# 24
  • Мнения: 604
Ех, много ми се иска да се включа, но след предишните си две неявявания  Embarassed не смея твърдо да кажа... но ще следя темата и без да се заричам ще се надявам всичко да е наред и да успея Simple Smile
Все ще ме сместите, вярвам  Praynig
Има много време до 09.02., ние отскоро работим и в събота  ooooh!
Волф го оставям на Think  и Габи, мойто огромно желание е да прегърна Искрица  Hug И всички, които не съм имала честта да видя лично

# 25
  • Мнения: 919
.......... ще целуна Волф по брадата- от двете страни и по средата, както вече казах.
На тоя тържествен момент искам снимкааааа. Laughing

# 26
  • Мнения: 2 425
.......... ще целуна Волф по брадата- от двете страни и по средата, както вече казах.
На тоя тържествен момент искам снимкааааа. Laughing
А пък ако има и сняг Laughing, аз пък искам снимка на шейната, качени двамцата Wink

# 27
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз ще дойда ако не сме в РУсе и децата не са болни
малката вече стоя с баба си у тях за малко...и вярвам и др път ще се справят
предполагам обаче че ДАни няма да остане...и ще дойде с мен...ще видим де - ако спи съм сама ергенкски....рай

# 28
  • Мнения: 2 242
...И сцената ще е историческа. И всички ще ми завиждате. И аз даже ще си завиждам. smile3503
Габи, на мен ще ми простиш ако не завиждам, нали? Искам само лично да снимам историческия момент!

Дори получих покана по телефона засрещата (нека ви е яд - нъц, нъц, нъц). Имам само едно притесненийце. Че може би няма да можем да дойдем. А друга покана я има, я не... Embarassed За сега идване в София се очертава май чааак към 21 март...

# 29
  • Мнения: 1 271
мойто огромно желание е да прегърна Искрица  Hug

и моето  Heart Eyes
Искрице, ще имаш ли възможност да дойдеш на срещата?

Общи условия

Активация на акаунт