ВЕЛИКО ТЪРНОВО и региона!

  • 17 976
  • 291
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 203
За кой клас става въпрос и в кое училище - мога да предложа нещо....

# 226
трети клас на Патриарха..........

# 227
  • Мнения: 873
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ДЕСИ ЕНЧЕВА!ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ!

и един музикален поздравhttp://funny.bg/index.php?news_id=785
много благодаря!
събрахме се вчера няколко мами с бебета у нас,та един приятел ме попита:"ама ти ли си рожденичката или Лили?" Laughing ами така е то-двама души-един живот Heart Eyes

# 228
# 229
  • Мнения: 884
Честит празник и от мен-много усмивки и настроение за това, че сме майки, жени, и още куп неща, с които крепим света на раменете си!

# 230
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Честит празник момичета

http://www.zazz.bg/play:8e3a77de   Hug   http://www.zazz.bg/play:19dd120f

                     Бъди жена благословена
                                                с любов и нежност надарена
                                                     с усмивка вечно озарена
                                                           и с много радост наградена!

# 231
  • Мнения: 1 546
Честит празник, мили дами!Бъдете обичани и щастливи! newsm51 smile3525 newsm51

# 232
  • Мнения: 686
Момичета,прочетете тази история
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=273155.msg6755051#msg6755051
Днес сигурно ще се срещно с момичето ако има желаещи да дойдат на срещата да ми пишат.

# 233
  • Мнения: 884
Вяра, какво стана на срещата?

# 234
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 577
Вяра, какво стана на срещата?

На мен също ми е интересно Peace

# 235
  • Мнения: 686
Писах там в темата за нея.

# 236
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 577
Благодаря ти,Верче Simple SmileПрочетох какво си написала и не останах очарована Sad

# 237
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Момичета,има ли някоя от вас,която може да помогне с намиране на сносна квартира в Зоната за Анелия,за която доста се пише в момента,тя самата е пуснала историята си в сайта на Розали,но някой я е прехвърлил в бг-мама,в момента е на квартира в някакъв сутерен в Зоната,но няма отделен електромер и хазяина и я цеди солидно да му плаща и неговият ток  #2gunfire, иска да е пак в Зоната,защото там живее сестра и ,която пък и помага с гледането на малкият и тригодишен син,който ходи на градина,а самата Анелия работи на смени на торбичките.Ако някоя от вас може да помогне,ще е чудесно!Момичето няма родители,бащата на детето се е покрил след като е научил за бебето,но тя въпреки всичко не си е оставила бебето на домовете , а е поела нелекият път да си го гледа сама,затънала в поредица заеми,за които сама ще си се справя,а ние ако можем с дрешки,обувки,играчки,сандалки,може би и малко хранителни продукти да помагаме,ще е добре!Аз и дадох едни свещички за детето ...против болка и температура/от помощите/,обувчици,маратонки,дрешки малко,няколко хавлии!МЛада жена е на 28г,носи №41 обувки!Ако някоя иска да ме пита нещо по въпроса ...нека да е на лични
 Crossing Arms а какво става търновки с базара ви  Rolling Eyes със срещата  Thinking

# 238
  • Мнения: 16
Здравейте, майчета! Предварително се извинявам ако тук не е мястото за моя въпрос, но не намерих др. подходяща за това, а и нямам възможност да изчета старите ви теми. Аз съм от гр.Лясковец, майка на 4 годишен син, който вчера водих при специалист УНГ в гр. В. Търново, спестявам подробностите, в края на месеца е планирана операция по отстраняване на третата му сливица, но......не в болницата, а в МЦ "Авицена" - има оперативен блок за еднодневни операции, но леко ми е притеснено, че все пак не е болница, не знам. Ако някоя от Вас има отзиви за този МЦ или има впечатления за извършени там подобни операции.
Благодаря Ви предварително.

# 239
  • Мнения: 60
Здравей, kim76  Simple Smile
Въпреки че не е болница искам да ти кажа , че е много повече от болница !!! На моя баща му се наложи да ползва услугите на това частно заведение миналата година след като от "истинската" болница едва не го умориха. След като го попитах как е било там - той ми разказа, че стаите са толкова чисти , че може да ги оближиш с език - това не си и го помислям за държавната ни болница. Не носиш нищо , и не си купуваш нищо - както в държавната - мен като ме оперираха в държавната поискаха да си купя конци и упойки , и превързочни материали - язък за осигуровките дето плащаме  #2gunfire
Второ - още че е на ниво Авицената е малкия , но много важем факт - примерно баща ми каза че когато си съблякал нощницата за да си ходи , видял как сестрата я хвърлила в коша за Боклук и той я питал защо така , а тя му отвърнала , че за тях използвана веднъж - вече не се предлага на други пациенти!!!
Откакто го оперираха - няма проблеми - които преди това бяха правили опити да отстранят в Държавната и само влошаваха нещата...което е третото най - важно нещо
офф, абе много още мога да кажа, но - Не се Тревожи!!! Там ще е много по-добре, нищо че е частно, нищо че не е болница!!!
Упсех и не се притеснявай! 

Общи условия

Активация на акаунт