много тъп и неудобен въпрос

  • 2 774
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 528
Добре, че беше мъжо. Аз и с корем и без корем не мога сама да се избръсна Mr. Green
Иначе сама се обезкосмявам, но в бръсненето хич ме няма.

# 16
  • Мнения: 750
Бръснех се сама!Не е нужно да си виждам пеперудката за да одаря бръснача! Mr. GreenМога да го правя със затворени очи!Много добре си я познавам! JoyВинаги съм се чудела как така не можете да си я обръснете когато сте бременни.... newsm78
Бръснех се през три дни.Не бих могла да отида на преглед като ''гори Телилейски''! Naughty
Лично си се лъснах и преди да тръгна за болницата!А акушерката така ми се зарадва,че съм се била ''оправила сама''....като че ли за първи път и се случва!
Но започвам да разбирам защо.... Whistling

Бих извикала комшията да удари едно рамо при бръсненето,но никога не бих дала на мъжа ми да ми бръсне оная работа! Sick
Баси картинката дето трябва да гледа горкичкият мъж...и на края го вземете да гледа и естественото раждане,па после пускайте теми ''Защо мъжът ми не иска да прави секс със мен от както бебо се роди?''! Crazy
Е,то верно че мерака идва с щденето....ама все пак....айде нема нужда да го подлагам на това.И без това са им слаби психиките на мъжете! Mr. Green

# 17
  • малкия град
  • Мнения: 127
До края на деветия месец, една седмица преди да родя ходех на кола маска при козметик. С огромния тумбак не пропусках месец. Козметичката се шегуваше, че ще й родя докато ме обезкосмява  Laughing

# 18
  • Мнения: 772
До края на деветия месец, една седмица преди да родя ходех на кола маска при козметик. С огромния тумбак не пропусках месец. Козметичката се шегуваше, че ще й родя докато ме обезкосмява  Laughing
И аз така Mr. GreenСамо че като отидох да раждам и се наложи секцио пак ме обръснаха Sick

# 19
  • Мнения: 1 701
По памет! Wink

Ама аз и сега не гледам като бръсна!
Много се кефя на тия дето ги бръзнат мъжете им ...
Защо?

# 20
  • Мнения: 7 723
С джилет и по интуиция Wink

# 21
  • Мнения: 10 758
До края на деветия месец, една седмица преди да родя ходех на кола маска при козметик. С огромния тумбак не пропусках месец. Козметичката се шегуваше, че ще й родя докато ме обезкосмява  Laughing
И аз така.
Винаги съм ходела на козметик.Не се спрях и като бях бременна.

# 22
няма нищо тъпо в този въпрос

# 23
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
ДЖЕЙН,


  202uu  Joy  Joy  Joy

Общи условия

Активация на акаунт