Кога се подстригваме.

  • 9 316
  • 99
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 229
И днес кой лунен ден е все пак? Grinning

# 16
  • Мнения: 3 459
Подстригвам се, когато реша. Съобразявам се единствено с графика на фризьорката ми и с моето свободно време. Flutter
Peace

# 17
  • Мнения: 18 542
А забеляза ли някаква промяна - положителна или отрицателна откакто започнахте да се съобразявате?
Аз съм скептик и не виждам никаква логика....ама никаква.
Това ми прилича повече на самовнушение  Laughing

# 18
  • Мнения: 3 622
Подстригвам се когато реша, но ми беше интересно да прочета за този лунен календар. Копирах си го и може би следващото ми посещение във фризьорския салон ще бъде съобразено с него  Peace

# 19
  • Мнения: 18 542
Междудругото, имам познати, които се съобразяват с това. Обаче те го обясняват с растежа на косата в различните фази на Луната. В еди си коя фаза, когато се подстрижеш косата растяла по-бързо, в друга- не..нещо подобно.  Crazy
И как става тоя номер  Laughing
Това е една от най-големите заблуди по отношение на подстригването  Joy

# 20
  • Мнения: 957
Не мисля...че е до внушение...... Тази моя приятелка има леля и около година е правила точно така...и в момента не се подстригва изобщо защото няма нито едно цъфтежче..а ходи само да и правят при4ески от време на време за да е в крак с модата...Гледам си и мои снимки от преди и определено си има разлика..поне така мисля..не искам да убеждавам някой в противното

# 21
  • Мнения: 18 542
Не мисля...че е до внушение...... Тази моя приятелка има леля и около година е правила точно така...и в момента не се подстригва изобщо защото няма нито едно цъфтежче..а ходи само да и правят при4ески от време на време за да е в крак с модата...Гледам си и мои снимки от преди и определено си има разлика..поне така мисля..не искам да убеждавам някой в противното
Добре де, обясни ми логиката. Как като отрежеш мътъв косъм косата ти ще расте по-бързо?! Нали космите растат от корен... Освен колко често се подстригваш за добрия външен вид има значение и как се отнасяш към косата си (с какво я третираш, миеш, сушиш и т.н.), а за разтежа как се храниш, в каква среда живееш и не на последно място какво ти е генетично заложено.

# 22
  • Мнения: 1 802
Междудругото, имам познати, които се съобразяват с това. Обаче те го обясняват с растежа на косата в различните фази на Луната. В еди си коя фаза, когато се подстрижеш косата растяла по-бързо, в друга- не..нещо подобно.  Crazy
И как става тоя номер  Laughing
Това е една от най-големите заблуди по отношение на подстригването  Joy
Laughing Миоки на твоето мнение съм и аз.
Иначе по въпроса на Wolf, подстригвам се когато видя, че косата ми има нужда от това.
Не спазвам нищо от това, което прочетох във посочения линк. Смятам, че е заблуда  Wink

# 23
  • Мнения: 2 631
Миоки, пази си гърба!
От съседната тема на лунатичките дебнат в засада  Joy

# 24
  • Мнения: 2 229
Не мисля...че е до внушение...... Тази моя приятелка има леля и около година е правила точно така...и в момента не се подстригва изобщо защото няма нито едно цъфтежче..а ходи само да и правят при4ески от време на време за да е в крак с модата...Гледам си и мои снимки от преди и определено си има разлика..поне така мисля..не искам да убеждавам някой в противното

Ами аз тия дни мисля да се подстригвам, кажи кога е подходящо. Flutter
Или поне кажете кой лунен ден е днес, че да видя някой "благоприятен" скоро. Grinning

# 25
  • Мнения: 18 542
Миоки, пази си гърба!
От съседната тема на лунатичките дебнат в засада  Joy
А бе нека всеки вярва в каквото си иска, ама това за подстригването като го прочета и ми се накъдря косата  Laughing и което е най-интересното никой не може да го обясни логично как става това.

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Подстригвам се толкова рядко, че изобщо не ми трябва да се съобразявам с луната  Mr. Green От десетина години се подстригвам веднъж годишно и няколко пъти- връхчета.

# 27
  • Мнения: 1 432
Подстригвам се всеки месец. Чувала съм това за луната ,ама ........ Crazy

# 28
  • Мнения: 4 585
 Новолуние      Първа четвърт     Пълнолуние      Последна четвърт
08.01, 13:37    15.01, 21:45                22.01, 15:34       30.01, 07:03

Луннеят месец е започнал на 8.01, следователно днес сме 20-ти.

# 29
  • Мнения: 452
аз знам че е хубаво да се подстригваш при растяща луна - и наистина гледам да се събразявам с това- наистина косата расте по- бързо и по- здрава
ако не искате да ви расте бързо - подстригвайте се при намаляваща луна

Общи условия

Активация на акаунт